Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой AVENTOS выбрать?

328855

Рекомендовані повідомлення

Дизайнер разрабатывает проект кухни, но чует мое сердце, что он не сильно разбирается в фурнитуре. Кухня низкая и верхние шкафы под потолок с маленьким карнизом "для красоты". Над мойкой мне захотелось Авентос, чтобы открывалось сразу две полки одним махом вверх. Мне нарисовал Авентос HF, но меня терзают смутные сомнения, что он полностью не откроется и верхняя полка будет труднодоступна. Посмотрела на сайте блюма больше подходит HK, но тогда страдает красота проекта.

Подскажите, HF в данном случае точно не впишется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже стоял перед таким выбором. В результате поставил на каждый ящик по НК-S, верхний с TIP-ON. Мне так больше нравится. В каждый ящик отдельный "вход" ))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня низкая и верхние шкафы под потолок с маленьким карнизом "для красоты".

Подскажите, HF в данном случае точно не впишется?

 

Смотря насколько маленький карниз и какая высота верхних секций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дизайнер разрабатывает проект кухни, но чует мое сердце, что он не сильно разбирается в фурнитуре. Кухня низкая и верхние шкафы под потолок с маленьким карнизом "для красоты". Над мойкой мне захотелось Авентос, чтобы открывалось сразу две полки одним махом вверх. Мне нарисовал Авентос HF, но меня терзают смутные сомнения, что он полностью не откроется и верхняя полка будет труднодоступна. Посмотрела на сайте блюма больше подходит HK, но тогда страдает красота проекта.

Подскажите, HF в данном случае точно не впишется?

Висота верхної секції?

Відстань від підлоги до низу верхньої секціїї?

Висота стелі?

Висота карнізу?

Зріст користувача кухні?

 

HF має в асортименті обмежувачі кута відкривання і у каталогу є формули розрахунку наскільки з кожним із обмежувачів верхній фасад буде вище секціїї (щоб не торкнувся стелі приміщення). Знаючи више згадані параметри можна визначити чи не виникне необхідність нахилятися щоб не зачіпити головою нижній фасад у відкритому положенні.

 

HK висота корпусу до 600мм. Якщо у вас 600мм, то дивіться чи зручно буде підіймати руку на всю висоту щоб закрити секцію.

 

Добавлено через 4 минуты

Я тоже стоял перед таким выбором. В результате поставил на каждый ящик по НК-S, верхний с TIP-ON. Мне так больше нравится. В каждый ящик отдельный "вход" ))

Це не дуже зручно, для сушарки зокрема. -1)Гірший обзор усередені верхньої полички. 2)Загальні висота ділиться у такому разі на 2 рівня, для високих секці це мало, з HF можна на 3 розділити.

До того вартість двох HK співпідставна із одним HF.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене сушарки на двох нижніх поличках, на верхніх сушарок нема.

Стосовно ціни, то мені зробили пропозицію, від якої важко було відмовитись.))

Стосовно високих секцій погоджуюсь, але ТС не вказала загальну висоту, тому запропонував свій варіант.

Звичайно, візуалізація з розмірами значно покращить якість і доцільність порад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висота верхної секції?

Відстань від підлоги до низу верхньої секціїї?

Висота стелі?

Висота карнізу?

Зріст користувача кухні?

 

HF має в асортименті обмежувачі кута відкривання і у каталогу є формули розрахунку наскільки з кожним із обмежувачів верхній фасад буде вище секціїї (щоб не торкнувся стелі приміщення). Знаючи више згадані параметри можна визначити чи не виникне необхідність нахилятися щоб не зачіпити головою нижній фасад у відкритому положенні.

 

HK висота корпусу до 600мм. Якщо у вас 600мм, то дивіться чи зручно буде підіймати руку на всю висоту щоб закрити секцію.

Мій зріст 168см і я дотягуюсь до стелі навіть не встаючи навшпиньки. Висота стелі 210-215, існує перепад висоти, але не в тому суть.

Мова йде про сушку:

26535967_m.jpg' alt='26535967_m.jpg'>

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня верхний ящик заканчивается на высоте 2200 от пола. Это открытие ящиков без довода рукой. Лучше поедьте на фирму, где представлен блюм и там вживую посмотрите как открываются ящики с разными механизмами. Я так и делал, и после этого жена сделала выбор)))

1353388320_viberimage2019-05-1422_37_13.thumb.jpg.62726e6081002832ed416aaf4746f8a9.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій зріст 168см і я дотягуюсь до стелі навіть не встаючи навшпиньки. Висота стелі 210-215, існує перепад висоти, але не в тому суть.

Мова йде про сушку:

Дивна висота секцій - 705. Не певен що ПММ стане із таким 705, 100+705=805, а мінім висота до вбудування ПММ здається 815.

Якщо стандратний фасад 713, то секція має висоту 717-720.

100+705+40+570+40+705+50=2210, навіть не 2150.

 

Точних розмірів нема, ра***те тоді самі : Висота стелі - Висота верхнього карнізу - Висота нижнього фасаду = *прибл" Висота фасаду від підлоги у відкритому стані за умови застосування обмежувача кута відкривання 83град. Ви маєте проходити у цю висоту із якимось запасом, наприклад 70-100мм. Щоб не нахилятися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивна висота секцій - 705.

Можливо 705,то висота боковини(в раскрої)+накладне дно.

Рахуєм знизу:

850+570+350=1770,висота до відкритого фасаду,від підлоги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивна висота секцій - 705. Не певен що ПММ стане із таким 705, 100+705=805, а мінім висота до вбудування ПММ здається 815.

Якщо стандратний фасад 713, то секція має висоту 717-720.

100+705+40+570+40+705+50=2210, навіть не 2150.

 

Точних розмірів нема, ра***те тоді самі : Висота стелі - Висота верхнього карнізу - Висота нижнього фасаду = *прибл" Висота фасаду від підлоги у відкритому стані за умови застосування обмежувача кута відкривання 83град. Ви маєте проходити у цю висоту із якимось запасом, наприклад 70-100мм. Щоб не нахилятися

дякую, що звернули увагу на ПММ. Дійсно подивилась на схему встановлення мінімум 82см:

. І це не з вулиці людина, а відомий магазин. От вмію я вляпатись :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...