Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как удлиннить трубу на газовом конвекторе?

Lyolik

Рекомендовані повідомлення

Утепляю дом и надо удлиннить дымоход (выхлопную трубу) газовых конвекторов, приблизительно на 10 см.

 

Как это правильно сделать? Как удлиннить трубу? Куда бежать?

 

Диаметр трубы внутренняя 70 мм, а наружная - 120 мм

20190609_115313.thumb.jpg.b9d3ffb0b5be962d784bf653dfe4db78.jpg

20190609_115306.thumb.jpg.07e2499b4bc27e65cccb8f96c21823c3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Парапети, як правило, телескопічні - подивитись, може і Ваш можна "розтягнути" на потрібну довжину.

2. Дізнатись у продавців, чи нема комплекту подовження або окремо нового парапету (якщо старий колись банально вкорочували під товщину стіни).

3. Із розмірами йти до жерстянщика - він зробить. Ми колись замовляли, бо свій телескоп витягнули по максимуму і заводських подовжувачів не існувало...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Offroad

Дякую. В мене ситуація наступна:

1. труба не телескопічна... наскільки почитав, то труба йшла певної довжини, а потім відрізалась по місцю

2. комплекту немає, оскільки випуск цих конвекторів було припинено в 2008 (за словами продавця)

3. мабуть єдиний варіант для мене. Але скоріше за все буду просто доточувати трубу :(

 

Підкажіть, будь ласка, а чим можна герметизувати трубу вихлопу, щоб у випадку використання подовжувача вона не сифонила?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Телескоп нічим не ущільнений - тому ми добавку теж нічим не ізолювали. Просто максимально точно вимірювали існуючу трубу, щоб новий сегмент щільно сів. Якщо хочете перестрахуватись - є високотемпературні герметики (здається, до 800'С), знайомий брав для димаря в Епіцентрі...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Offroad

і ще одне питання, якщо можна :)

Чим закрити дірку навколо труби? Будинок утеплено пінопластом.

Я планував так: закрити цей квадрат мінеральною ватою (якою утеплюють димарі), потім сітка, стяжка і декоративна фасадна штукатурка (як по всьому фасаду). Так можна робити?

 

Фінальний вигляд димаря мусить бути таким (фото з інтернету):

1991486247_.JPG.24c6beea51bb79093f79db01ae6647a7.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас утеплення було ватою, нею і обійшли трубу - все одно зовнішній канал для забору повітря (власне димар - внутрішній канал) і гарячим він ніколи не буде. У Вашому випадку мабуть теж зробив би якийсь відступ негорючою ватою, а вже далі пінопласт...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...