Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте производителей стекловолоконных бассейнов

Katya

Рекомендовані повідомлення

Всем привет. Решили ставить стекловолоконный бассейн-чашу. Получили с десяток предложений. По ценам плюс/минус одинаково. Но не смогла найти отзывы о производителях от реальных пользователей.

Прошу помощи форума. Порекомендуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Решили ставить стекловолоконный бассейн-чашу. Получили с десяток предложений. По ценам плюс/минус одинаково. Но не смогла найти отзывы о производителях от реальных пользователей.

Прошу помощи форума. Порекомендуйте.

 

На цьому форумі є негатив про Еталон.У мене їх чаша вже четвертий сезон- все ок.Половина успіху залежить від якості монтажу і послідуючого обслуговування.(а там ньюансів вистачає).Питайте підкажемо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поищите тут на форуме, были еще отзывы

 

Искала. Свежие не нашла.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот хорошая тема https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=222525

я даже на нее была подписана, но мы решили делать бетонный

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На цьому форумі є негатив про Еталон.
Они в одно время экономили на гелькоуте и не только, потому бывали ньюансы, сейчас норм.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Таке ж питання тільки по залізобетонному басейну. Може хтось порадить спеціалістів, які можуть виготовити такий басейн під ключ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрый день!) Готовы рассмотреть вопрос и более детально обсудить проект. 0958254765 Александр Борисович.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто что скажет по производителям басейнов? Интересует производитель Posh pools(заинтересовала цена), но рассматриваю и фаворит так как у них есть композитные басейны моих размеров. Но может кто то может посоветовать проверенного? Буду благодарен
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто что скажет по производителям басейнов? Интересует производитель Posh pools(заинтересовала цена), но рассматриваю и фаворит так как у них есть композитные басейны моих размеров. Но может кто то может посоветовать проверенного? Буду благодарен

 

Та наче по відгукам клієнтів що ті ,що ті непогано себе показують.Ціні відповідають.

Срок експлуатації більше залежить від якості монтажу і адекватності експлуатації .

Єдина порада як виробника накриття : замовляйте чашу прямокутної форми.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто что скажет по производителям басейнов? Интересует производитель Posh pools(заинтересовала цена), но рассматриваю и фаворит так как у них есть композитные басейны моих размеров. Но может кто то может посоветовать проверенного? Буду благодарен

Вас какое покрытие интересует? Чаши все хорошие, берите что нравится. Чаши Фаворита толще и соответственно жестче остальных среди композитных.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зупинився на прямокутному. по ціні пошпулс дешевше приблизно на 1500 тис $ ніж фаворіт. Читав на форумі негативні відгуки про фаворіт :(. В мене ще специфічні розміри макс. довжина 8,5 м. ширина макс. до 3 м. в таких розмірах знайшов тільки цих даних вище виробникі

 

Добавлено через 3 минуты

Вас какое покрытие интересует? Чаши все хорошие, берите что нравится. Чаши Фаворита толще и соответственно жестче остальных среди композитных.
Звичайне керамічне
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
:flag1:Шановні, я так і не зрозумів - Posh Pools можна довіряти чі НІ??? Що в них з осмосом, що з установкою, що за фірма, бо про них навіть в ютубі нічого немає???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
:flag1:Шановні, я так і не зрозумів - Posh Pools можна довіряти чі НІ??? Що в них з осмосом, що з установкою, що за фірма, бо про них навіть в ютубі нічого немає???

 

Зараз черга у всіх, вже другий рік. Вам кожен інсталятор буде розхвалювати своє.

Якщо є бюджет, ставте краще "Водный мир".

 

Фильтрація і водоочистка там можна починати від піску та хлору, і закінчувати ультрафіолетом, іонізацією і т.д. Були б гроші.

 

З роботами, підготовкою, пляжною зоною басейн 3*7 вийде від 20К і вище в простому варіанті. Реально ближче до 30 зараз. З нашим кліматом треба тепловий насос ще для стаціонарного.

 

П.С. Щось мені здається, тут мало хто буде вам багато писати про композитні басейни - зазвичай люди, які ставлять дорогі стаціонарні басейни, не мають часу сидіти на форумах і писати відгуки.

Змінено користувачем wisecat
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, я так і не зрозумів

Визначтеся з організацією, яка проводитиме монтаж, а там і з чашею визначитись допоможуть, в цьому теж є нюанси, які залежать від місця розташування об'єкта, розташування та черги на заводі чаша якого сподобалась, та багато іншого.

 

Добавлено через 2 минуты

Вам кожен інсталятор буде розхвалювати своє.

По різному буває) Наприклад, у нас дилерство майже у всіх виробників чаш, а хтось ті ж чаші бере через посередників і незрозумілі домовленості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Фильтрація і водоочистка там можна починати від піску та хлору, і закінчувати ультрафіолетом, іонізацією і т.д. Були б гроші.

 

З роботами, підготовкою, пляжною зоною басейн 3*7 вийде від 20К і вище в простому варіанті. Реально ближче до 30 зараз. З нашим кліматом треба тепловий насос ще для стаціонарного.

 

Не розумію навіщо ці всі супер пупер системи, якщо можна елементарно зробити купальний еко бассейн або еко ставок з системою біофільтрації. Це в рази дешевше і безпечніше хім варіантів. Без бетонної чаші - замість неї лайнер з epdm - взагалі можна вписатись в 10к $ для в рази більшого розміру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не розумію навіщо ці всі супер пупер системи, якщо можна елементарно зробити купальний еко бассейн або еко ставок з системою біофільтрації. Це в рази дешевше і безпечніше хім варіантів. Без бетонної чаші - замість неї лайнер з epdm - взагалі можна вписатись в 10к $ для в рази більшого розміру

 

Так людина питала за композітний, а не за еко ставок. Кожному своє - хтось ставок хоче, хтось композитний, хтось взагалі не любить басейни і їздить на море або на річку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:flag1:Шановні, я так і не зрозумів - Posh Pools можна довіряти чі НІ??? Що в них з осмосом, що з установкою, що за фірма, бо про них навіть в ютубі нічого немає???

 

З установкою проблем немає, минулого сезону поставили мені чашу 7х2.8, пока нарікань ніяких

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Перевірені композитні чаші - це чаші від європейських виробників: Compass, Rhino Pools, деякі інші. Про чаші українських виробників відгуки басейнщиків неоднозначні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...