Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Охранные системы Satel

Fuzik

Рекомендовані повідомлення

У сатела просто клеммы подключения к сирене и светодиоду как в гноме или там схема? Почему поставили не сател а бджилку? Спс

 

1)клемные колодки

2)не помню,цена, наверное, на то время ... "підтримуй вітчизняного виробника" _ работает и ладно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

через какой кабель (и како com-порт) обновляется прошивка ETHM-1 plus ?

судя из файла прошивки обновляется через com-порт а не по ТСР/IP

 

- через rj12 на integra64?

- через pin5 на ETHM-1 plus?

 

кто обновлял прошивку напишите в двух словах чем и как

 

есть

integra 64

ETHM-1 plus

адатпер usb-com (prolific 2303)

кабель pin5-rj12

кабель com-rj12

 

соединил integra 64 и ETHM-1 plus кабелем pin5-rj12

доступ по TCP/IP в DLOADX работает отлично

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

недавно обновляв, рідний адаптер Сатела в модуль на компі тула для оновлення і все. Варіантів не багато і всі описані в документації.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Доброго времени суток всем. Помогите, пожалуйста, с подключением питания активных извещателей от карты integra 128. Не могу понять от каких контактов карты их подключать. Надо подключить примерно 30 пар извещателей

схема оптекс.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток всем. Помогите, пожалуйста, с подключением питания активных извещателей от карты integra 128. Не могу понять от каких контактов карты их подключать. Надо подключить примерно 30 пар извещателей

На зоны очевидно. Если зон мало-шлейфом. По картинке там где 2 шлефом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

unreal1975 Не тупіть. Питання про підключенні живлення.

Electric wizard 128 інтегра має 4 сильноточних виходів (до 3А). Виділяєте під живлення 2 - 3 виходи програмуєте їх як виходи живлення. Розпреділяєте сенсори, щоб без перевищення допустимого струму на вихід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

unreal1975 Не тупіть. Питання про підключенні живлення.

Electric wizard 128 інтегра має 4 сильноточних виходів (до 3А). Виділяєте під живлення 2 - 3 виходи програмуєте їх як виходи живлення. Розпреділяєте сенсори, щоб без перевищення допустимого струму на вихід.

 

 

Недочитав, вибачте :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Привіт! Зіткнувся з наступною проблемою,

До Integra 64 підключили ETHM-1 модуль і тепер можна ставити на охорону через мобільну програму Integra Control.

 

Тепер якщо ставити на охорону віддалено (і не відкривати-закривати вхідні двері), то Integra стає на охорону в режимі 1, коли тільки датчики по периметру задіяні, а датчити руху всередині будинку не реагують на порушення.

 

Чи можливо примусово ставити в режимі 0 і задіяти всі датчики?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

iko3 Інтегра робить те, що ви її навчили і кажете робити. Розберіться з програмуванням, групами і макросами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Ребята, в Украине можно обучиться работать с Сател? Особенно интересует совместимость с модулями и стандартом KNX.

Совместимы ли централи Сател с ПЦН охранных фирм Украины? Например с ГСО, Титан, Явир 2000, ВСБ, Вневедомственная охрана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Львові навчань не пригадую. В Києві - не знаю, не кликали... Окремі питання вирішуються через підтримку дистрибюторів.

 

В Польщі є, навіть безкоштовні. Дорога і проживання за свій кошт.

 

* На офсайті є всі мануали і трохи відеоуроків. Можна курити потроху.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Ребята, в Украине можно обучиться работать с Сател? Особенно интересует совместимость с модулями и стандартом KNX.

Совместимы ли централи Сател с ПЦН охранных фирм Украины? Например с ГСО, Титан, Явир 2000, ВСБ, Вневедомственная охрана.

 

Например,

defence.ua/

defence.ua/defenceacademy/

defence.ua/ukrayinska-kontakty/

www.satel.pl/pl/artcat/info/products

www.satel.pl/pl/cat/849/

defence.ua/e-akademiya-satel-sovety-po-podklyucheniyu-i-nastrojke-sistem-ohrannoj-signalizatsii/

 

support.satel.eu/login

videoglaz.ru/novosti/19-aprelya-proshel-vebinar-umnyy-dom-mify-i-realnost

 

Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Добрый день . Кто может помочь подключить к интегре гаражные и откатные ворота , домофон , вентиляцию . Территориально Бровары. Киевской области .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый день, друзья.

Есть ли какой-то модуль gsm, который можно подключить к централе satel са 6 для оповещения тревоги на мобильный телефон. Думаю такое возможно, но не знаю, как выбирать и вообще искать. Очень жду ответа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, друзья.

Есть ли какой-то модуль gsm, который можно подключить к централе satel са 6 для оповещения тревоги на мобильный телефон. Думаю такое возможно, но не знаю, как выбирать и вообще искать. Очень жду ответа

 

ohrana.ua/gsm-signalizatsiya/gsm-kontroller-oko-sx-sma-v-korpuse.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, друзья.

Есть ли какой-то модуль gsm, который можно подключить к централе satel са 6 для оповещения тревоги на мобильный телефон. Думаю такое возможно, но не знаю, как выбирать и вообще искать. Очень жду ответа

Могу простой и недорогой предложить.

Если захотите разширений - например кроме подключения на сател - еще иметь возможность контроля 220в или измерения температуры в доме(прослушать температуру или смс получить, или управление котлом температурой отопления), или управление по радиоканалу включением света в доме или во дворе. Или по радиоканалу открыть откатные ворота во двор, или.... "ваша хотелка"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня.

 

Підкажіть будь-ласка, як включити на клавіатурі Satel INT-KLCD відображення Крапочками на екрані, які зони грубо кажучи «закриті» а які «відкриті».

 

Щоб в налаштування глибоко не влазити а візуально швиденько побачити індикацію з крапочок.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

support.satel.eu/manuals/download?id=8291

 

Не совсем удобно,как по мне,индикация в виде - КРУГ больше, КРУГ меньше.. Человеку со слабым зрением - вообще проблема. Лучше БУКВЫ - "Г"отов - "Н"еготов - "Т"ревога - "О"храна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З компа пару кліків в настройках клави. Але тре інтерфейсний кабель мати.

ІМХО, зручніше годинник і дату перед очима мати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабель для програмування в мене є, просто не можу зрозуміти як це увімкнути ?

 

Я десь бачив що таке можливо зробити. Що візуально на клавіатурі бачиш які зони порушені.

 

Зорієнтуйте де увімкнути цю функцію.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Extryng, Структура - Залізо - клавіатури. Пробуйте з бавитись з галками "показувати спрацювавшу зону" і "режим перемикання дисплею".

Ще питання - а яка у вас централь? Бо крапочки, вроді, при режимі тестування. В звичному у мну виводить назву зони, що собі попрописував.

 

CHANGING DISPLAY MODE OF SYSTEM STATE T This function makes it possible to change the LCD display operating mode from displaying text messages about the system state into displaying the state of armed zones (or the other way round). The keypad will automatically return to the installer set operating mode after approx. 40 sec

202218136_.jpg.bebc28c764cae16f75a3f9b99fefba59.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кабель для програмування в мене є, просто не можу зрозуміти як це увімкнути ?

 

Я десь бачив що таке можливо зробити. Що візуально на клавіатурі бачиш які зони порушені.

 

Зорієнтуйте де увімкнути цю функцію.

Дякую.

 

articard.com.ua/wp-content/uploads/2016/02/integra_plus_iu_ru_1015-user-manual.pdf

 

стр.21

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день. Вопрос от "чайника":

 

Какой коммуникационный модуль необходимо приобрести для IntegraPlus чтобы "сдать" сигнализацию на пульт (напр Венбест или ДСО)?

 

На сайте Satel есть достаточно большой список моделей, теряюсь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...