Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ін-Тайм не повертає гроші.

sonik2006

Рекомендовані повідомлення

09.10.2019 мою посилку отримали і віддали за це гроші. Сьогодні 17.10 і перевізник гроші все ще не віддає - у відділенні мене просто послали, гаряча лінія дуже вибачається, але нічого зробити не може.

 

Судячи по форумах - я не один такий, і всі, що характерно, з невеликими сумами.

 

P.S. шкода, що тут не можна викласти аудіо, у мене всі переговори зберігаються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Письмова претензія з реєстрацією у відділенні або рекомендованим листом з описом вкладення. Чекаєте відповіді згідно законодавства. Далі або отримуєте кошти або заява у поліцію.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Интайма где то в правилах написано, что деньги они могут отдать не сразу, а через Х дней. Но я не помню точно количество дней. Почитайте правила. Я как то купил у человека кое-что, он мне звонит ругается, мол интайм мне деньги не отдает. Я говорю ну а я то при чем? Вот он и сказал, что не знал таких правил и больше интаймом в жизни не отправит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гаразд, то ж чому про цей момент не повідомили ТСа ні у відділенні ні на гаряч

ій лінії? Чи мо тупо нагнітає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Интайма где то в правилах написано, что деньги они могут отдать не сразу, а через Х дней..

 

До трьох днів у них повернення. Три дні пройшли ще на тому тижні. У них взагалі цікава система виявилася: гроші ти можеш отримати тільки у тому відділенні, в якому здавав товар. І якщо у цьому відділенні мало отримують і платять готівки, то гроші ти можеш чекати ну дуууже довго, вони спочатку з великими клієнтами розраховуються.

 

Як мені сказали у відділенні - коли головний офіс дасть команду, тоді і віддамо. А до того часу "мені пофіг куди ви там підете і що напишете".

 

От така фігня!!!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До трьох днів у них повернення. У них взагалі цікава система виявилася

 

У них где то должны быть правила оказания услуг, не те что на сайте, а те что на многих страницах мелким шрифтом. Пока что я только увидел, что пост оплату они оказывают "Послуга надається спільно з компанією-оператором електронних фінансових і платіжних інструментів ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ».

Может эти электрум живут по своим правилам? Я не защищаю интайм и даже не пользуюсь их услугами, но вот оплатил человеку 2000 и он дней 10 ждал деньги. И именно он говорил мне, что такие больноватые правила, а все привыкли к новой почте или доставке с олх, где бабло сразу на карту падает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гроші сьогодні віддали, всього півтора тижні пройшло))). Але ж який совок, ну це просто. Я, як чемна людина, зайшов, сказав "доброго дня". Касира нуль уваги, робить свої справи.

Через кілька хвилин доробила і "говорите". А що наварить то фіг його зна. Сказав прізвище, то закотила очі під лоба і як дебілу - "номер декларації" Ну ок, то я може придираюсь.

 

Віддала гроші і хоч би ще яке слово муркнула. Хоч якесь "заходьте ще". Отримав своє і вали, нафіг ти тут потрібен, не затримуй чергу із однієї людини))) Я наступного разу Укрпоштою користуватися буду, туди і то приємніше заходити.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про укрпочту у меня есть что рассказать, после пары визитов теперь только новая.

Мне УкрПочта по Киеву письмо слала 6 дней!!!!((((:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне УкрПочта по Киеву письмо слала 6 дней!!!!((((:o

Нужно относиться к таким вещам с пониманием. Может сортировщик или почтальон заболели, лисапетка сломалась и т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно относиться к таким вещам с пониманием. Может сортировщик или почтальон заболели, лисапетка сломалась и т.д. :)

Я то понимаю,но в письме были документы,важные.:(А про велили.думал что только по сёлам остались...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отсылать важные документы укрпочтой это круто, на уровне премии Дарвина :razz:

Для меня важные!Ж-)(для тех кто в танке)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да уж. укрпочтой отсылать важные документы..хоть не говорите никому больше:D

по интайму, то удивительно,как эти отморозки еще существуют на рынке.

в деливери тоже наложенный идет долго. но в случае ущерба за 2 недели компенсируют. а интаймов в последнее время только кто в бронетраспорторе живет отправляет. ими разве что железяки отправлять. бьют кждую пятую посылку. пару раз приходилось общаться с отделениями, то там вроде как люди так неплохо подвипившие были:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Booking возвращает деньги до 2-х недель и это написано в правилах пользования. Я тоже сначала нервничал,но потом почитал правила.

Думаю этот случай абсолютно идентичен. Есть правила,по ним и работают. Что-то не нравится, не пользуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новая почта четко отдает деньги. ( Я не работаю там). Но расценки большие....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...