Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цікавить думка про балки перекриття

Chekarenda

Рекомендовані повідомлення

Добронго дня!

 

Скажіть, для кімнат шириною 4.9 метри, та 3,6 метри які балки краще вибрати?

 

Це підлога першого поверху одноповерхового будинку.

 

Я схиляюся до 200 на 150 з кроком 600.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добронго дня!

 

Скажіть, для кімнат шириною 4.9 метри, та 3,6 метри які балки краще вибрати?

 

Це підлога першого поверху одноповерхового будинку.

 

Я схиляюся до 200 на 150 з кроком 600.

 

а это и есть лучший вариант,классика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А підмуровувати потрібно ? Скажімо на прольоті 4,9 посередині зробити стовпчики під кожну балку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добронго дня!

 

Скажіть, для кімнат шириною 4.9 метри, та 3,6 метри які балки краще вибрати?

 

Це підлога першого поверху одноповерхового будинку.

 

Я схиляюся до 200 на 150 з кроком 600.

Уважаемый,если это не балки перекрытия,то они назіваются просто - лаги,а лаги(даже по столбикам) можно брать например 100х120(н)мм (чем меньше сечение,тем чаще столбики...) или у вас брус 200х150 некуда больше пристроить?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все-одно не раджу дерево, у мене у діда так було. У цоколі потрібні душники, їх закривати на зиму. Тепловтрати будуть обов’язково. І десь не догледів - гриби тут як тут. + часті перепади вологи і гуляє підлога, як не втискай. Краще розоритись і завести піску або глини, втрамбувати, ізоляцію і стяжку з утепленням. По стяжці що забажаєте або плитка, або ламінат, або дошку - лежатимуть вічно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брус пристроїти завжди буде куди. В тому то й питання, яким чином зробити оптимально правильно підлогу? Я розумію що економити неможна та й може боком вилізти, але й переплачувати теж не дуже цікаво.

Як я розумію, можливо помиляюсь, але спочатку кладуть балки, на них лаги а потім підлогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще розоритись і завести піску або глини, втрамбувати, ізоляцію і стяжку з утепленням. По стяжці що забажаєте або плитка, або ламінат, або дошку - лежатимуть вічно

 

Так буду робити в кухні, ванні та коридорі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы исключительно с точки зрения экономии хотите это сделать, то вы реально просчитывали затраты на дерево и бетонную стяжку например? ;)

Посчитайте. По моим прикидкам, по дереву на 17 квадратов выходит 2200-2400 грн. Плюс обработка, плюс гвозди, шурупы, плюс....

По бетону с армирующей сеткой выходит 2100. Это если заводской бетон ;) Ну и плюс тоже... помимо бетона.

Как по мне, то одно на одно и выходит. Но зато сколько плюсов у бетона им сколько гемороя у дерева ;)

Я у себя после подсчетов отказался даже от деревянного чердачного перекрытия в пользу плит.

Может конечно у вас какие-то другие соображения....:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На балки для кімнати 30 метрів у мене піде 2 куби балок 200х150 довжиною 5 метрів. За ці два куби я заплачу 2700 гривень.

Стільки ж піде на бетон, якщо цю кімнату залити товщиною 15см. І це без армуючої сітки, подушки і.т.д....

Хіба це вигідно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На балки для кімнати 30 метрів у мене піде 2 куби балок 200х150 довжиною 5 метрів. За ці два куби я заплачу 2700 гривень.

Стільки ж піде на бетон, якщо цю кімнату залити товщиною 15см. І це без армуючої сітки, подушки і.т.д....

Хіба це вигідно?

Балки... а доска? А 5метровые легко найдете? Или придется резать из 6 метровых? :) Я же и говорю, что по основному материалу - равнозначно ;) Но с деревом еще к тому же будет много мороки. Его надо обработать как минимум.

Ну собственно вы и сами считать можете. Просто сложите весь пирог до кучи (один и второй), приплюсуйте туда работу (свою или наемную) и все будет видно :)

Кстати, бетон можно и самому месить - еще дешевле выйдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На балки для кімнати 30 метрів у мене піде 2 куби балок 200х150 довжиною 5 метрів. За ці два куби я заплачу 2700 гривень.

Стільки ж піде на бетон, якщо цю кімнату залити товщиною 15см. І це без армуючої сітки, подушки і.т.д....

Хіба це вигідно?

Крім дерева ще стовпчики.

15см забагато, достатньо буде 7-10. Тобто 30м2*0,1=3м3 бетону, заводський П1 В7,5 М-100 по 350грн/м3, + 500грн сітка + 60грн плівка + будсміття на засипку хай 600грн

от і ра***те

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...