Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Брус тощиною 8 см. Наскільки це реально?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Планую будувати тимчасівку. Є ніби відносно дешеве дерево. Знайомий майстер який буде робити бруси радить економити і робити бруси вз сосни товщиною 8 см, мотивуючи тим що все одно будинок доведеться додатково утеплювати. Наскільки це конструктивно реально і якщо так то яким чином мені потрібно буде утеплювати цю тимчасівку щоб можна було у ній постіно мешкати. Цікавлять матеріали і способи утеплення.

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8см. мало даже для Одессы, но хотя если для летнего проживания то и пойдет.

И конопатить его задолбетесь:shock:. у вас выйдет каркасник с дорогой отделкой снаружи.

Делайте сразу каркасник, а если такая тяга к дереву то отделайте снаружи деревянным сайдингом или сухой доской внахлест.

Или просто не экономте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж думаю шо маловато, хоча б 10 см думаю але майстер каже шо дерев’яний будинок все одно утеплювати треба. а якшо різати брус на 8 см то економія вийде на дереві (ми веземо з лісу кругляк і на пилорамі плануємо його пиляти на бруси). Які у кого ще будуть думки і головне як дешевше і ефективніше такий будинок утеплити?

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сложите его из кругляка минуя пилораму, и желательно паз(плоскость) рубить топором, а не пилой или фрезой. Есле после второй конопатки(это через три года) захотите утеплить то набьете изнутри дранку и и оштукатурите глиняным раствором(обычно туда добовляют опилки , солому или рубленный камыш).

Хотя это лиш мое мнение . Решать Вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...