Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Вузька" ділянка - який проект вибрати?

tacer

Рекомендовані повідомлення

А можно подробнее?

 

ДБН ДБН Б.2.2-12:2019, есть в открытом доступе

 

почитайте на досуге

примерно п 6.1.41 плюс минус...

 

я лично не планировал выносить на красную линию- поэтому особо не вдавался в подробности

 

Добавлено через 1 минуту

Просто тот старый ДБН 360-92, где было 1 метр, уже давно недействителен,

ему на замену пришёл — ДБН Б.2.2-12:2019, где речь идёт о 3 х метрах, но есть упоминание,

о сложившейся застройке там действительно есть. 1 метр, но такое расстояние редко согласовывают, лишь через коррупционную составляющую ) как показывает практика.

Отсюда и 3 метра

 

 

только нигде нет упоминания что значит сложившейся застройка и как ее определить...поэтому см мои скрины выше...

я тоже сначала забахал по 1 м отступа от межи...:flag1: и был послан уже два раза...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте розставимо всі крапки в цій темі...

Я взяв цей кадастровий план, змасштабував, наніс гугл фото,

показав обмежувальні лінії, а саме - відстані від сусідньої забудови , та від межі, як не дивно, вони співпали із автором теми.

Всі розміри дивіться на картинці, тобто , по фасаду там будівля виходить

6,7 метрів. :flag1:

Якщо розміри мої повністю співпали, це означає, що автору теми, який про цю тему давно забув і не згадував =), з самого початку все було відомо із розмірами і обмеженнями.

Стосовно перенесення плями забудови до дороги, то ширина по фасаду складатиме вже 7,6 метри, але якщо в нас будівля вузька, ми її витягуємо в довжину,

а ми маємо обмеження по довжині , адже позаду нас будівля, і знову ж таки ми маємо відступити ті 8 метрів від будівлі позаду., а тому в нас виходить біля дороги будівля максимум 7,6х8,5 метрів...

А тепер, чи можна побудувати щось на цій ділянці - звісно можна, а чи варто воно того, ця мала ділянка з такими обмеженнями в цій зоні, це залежить від вартості ділянки,

як на мене, якщо втричі дешевше виходить, то чому б ні, в інакшому випадку, геморойна ділянка, який сенс на ній будувати в тій зоні і з такими обмеженнями ?

це означає, що автору теми, який про цю тему давно забув і не згадував =), з самого початку все було відомо із розмірами і обмеженнями.

Стосовно перенесення плями забудови до дороги, то ширина по фасаду складатиме вже 7,6 метри, але якщо в нас будівля вузька, ми її витягуємо в довжину,

Наразі ні, я як кажуть німці "anfangen" і саме тому я і задав питання...

Дякую за змістовну відповідь.

Єдина можливість напевно буде домовлятись с сільскою радою, так як ділянка справа знаходиться в комунальній власності і відрізати від неї метрів з 2-3 з довжиною десь 10-15 метрів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы дайте ответ, купили или нет?

Купили - один вопрос, не купили - все понятно, решение Вам озвучили!

Думай-те )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы дайте ответ, купили или нет?

Купили - один вопрос, не купили - все понятно, решение Вам озвучили!

Думай-те )

 

Дякую всім, за конструктивні зауваження

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...