Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

2 будинки чи дуплєкс

виктор177

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір.Отримав від держави земельну ділянку під забудову(УБД).Територіально Бровари.Площа 7,6сотки розміром 23.57 на 32.37 м.Хочу для дітей побудувати житло.Участок угловий.Цікавить порада і можливий досвід проживання .по питанню "що краще 2 окремих будинки (чи є на даний час обмеження по кількості землі (соток)під будинок?) чи дуплекс.Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для понимания картины Вам, в первую очередь, для Вас же, нужно ответить на эти вопросы:

1. Ваш возраст

2. Возраст детей

3. Хотят ли дети дом

4. Хотят ли дети дом на этом участке

5. Хотят ли дети дом через стену с Вашим домом

6. Хотите ли Вы дом

7. Хотите ли Вы жить рядом с детьми

 

Участок и для одного дома маловат, а два, ЕМНИП, не проходят по нормам.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для понимания картины Вам, в первую очередь, для Вас же, нужно ответить на эти вопросы:

1. Ваш возраст

2. Возраст детей

3. Хотят ли дети дом

4. Хотят ли дети дом на этом участке

5. Хотят ли дети дом через стену с Вашим домом

6. Хотите ли Вы дом

7. Хотите ли Вы жить рядом с детьми

 

Участок и для одного дома маловат, а два, ЕМНИП, не проходят по нормам.

1.48 2.24+21.3.да4.да5дома для детей .Какие мин .нормы для постройки дома?

Змінено користувачем виктор177
не сформулировал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінімальні 5 соток але можуть бути варіанти.

У даному випадку я б збудував дуплекс - дешевше, швидше

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.48 2.24+21.3.да4.да5дома для детей .Какие мин .нормы для постройки дома?

 

Тогда дуплекс. Но я бы подыскал другой участок второму ребенку. Посчитайте сколько нужно вложить в дуплекс. На этом фоне, цена участка будет невелика.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие мин .нормы для постройки дома?

 

Противопожарный разрыв с другими домами - 8 м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.48 2.24+21.3.да4.да5дома для детей .Какие мин .нормы для постройки дома?

 

По 3 метра від межі ділянки, а далі, якщо є сусіди, то від 8 метрів від їх будівель.

дешевше будувати те, що на одному фундаменті спільному і з одним дахом звісно, чим два окремо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір.Отримав від держави земельну ділянку під забудову(УБД).Територіально Бровари.Площа 7,6сотки розміром 23.57 на 32.37 м.Хочу для дітей побудувати житло.Участок угловий.Цікавить порада і можливий досвід проживання .по питанню "що краще 2 окремих будинки (чи є на даний час обмеження по кількості землі (соток)під будинок?) чи дуплекс.Дякую.

 

Вітаю друже! Для тих хто був на війні, маю безкоштовну пропозицію, а саме - зверніться до мене в "лічку", проконсультую щодо проєкту та наступних дій, допоможу з приводу вибору оптимальних технологій та матеріалів. Якщо нікуди не поспішаєте, готовий допомогти з проєктом.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С детьми надо жить отдельно, желательно на разных улицах.[/QUOTБудуватиму для дітей .Сам живу в другому місці.Але з радістю побудував би будинок на 3 частини і жив би з дітьми(незнаю хотілиб вони цього).4роки підряд відправляв сина в Італію в сім'ю на літо де всі родичи мешкали в 4х етажному 8квартирному будинку.Сину дуже подобалось.Всі разом.Не знаю чи підходить це до наших реалій:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4роки підряд відправляв сина в Італію в сім'ю на літо де всі родичи мешкали в 4х етажному 8квартирному будинку.

 

Цікаво. Як це їм вдалося?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будуватиму для дітей .Сам живу в другому місці.Але з радістю побудував би будинок на 3 частини і жив би з дітьми(незнаю хотілиб вони цього).4роки підряд відправляв сина в Італію в сім'ю на літо де всі родичи мешкали в 4х етажному 8квартирному будинку.Сину дуже подобалось.Всі разом.Не знаю чи підходить це до наших реалій:(

 

Це виключення, що підтверджує правило)

А щодо теми, то просто не поспішайте з рішенням. Ваші діти ще дуже молоді, якщо ще не мають власних сімей то тим більше. Невідомо як у кого складеться в житті і в фінансовому, і в сімейному плані. У них може бути через років 5 абсолютно різне уявлення яке їм житло потрібне. У мене в родині ситуація дуже схожа, мій дядько будував дім для двох дочок на два входи, не живе там ні одна ні друга. Тепер дядько каже що навіть думки не допускав що такий хороший будинок виявиться нікому не потрібним. Якось так. Просто зачекайте трохи, земля їсти не просить, можливо хтось в квартирі жити схоче, а хтось будуватися.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не поспішайте з рішенням. Ваші діти ще дуже молоді, якщо ще не мають власних сімей то тим більше. Невідомо як у кого складеться в житті і в фінансовому, і в сімейному плані.

Так 24 і 21р, куди вже тягнути, як раз з дня на день половинок приведуть і стане неважливо що й як там складеться, бо складатиметься виходячи з обставин.

 

На такій площі дуплекс саме тема, у нас тауни з квартирними цінами +1-2 сотками розлітаються як гарячі пиріжки - дуже ліквідний товар, а тут дуплекс, думаю в Броварах те ж саме.

 

Якщо будуватись то вперед і гей, діти вже такі що підсоблять - кілька років і своє окреме житло, тим більше брат через стіну кращий варіант. Дуплекс буде і по грошах, і по клопотах простіше ніж два окремо. Ну й Докс визнаний спец, з таким наглядом можна сміливо запрягатись :good:

 

А якщо колись там в житті щось зміниться то продасться аж бігом, головне щоб було що продавати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які б зараз в Вашій сім'ї не були чудові відносини,ось якраз коли половинок приведуть,то тоді всі негаразди і почнутся.А продати частину будинку на 2-3 хазяїна набагато тяжче,чим окремі.Коло мене таких будинків,де люди планували жити з дітьми,штук з 50,в жодному діти з батьками не живуть,тим більше сестри та брати.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коло мене таких будинків,де люди планували жити з дітьми,штук з 50,в жодному діти з батьками не живуть,тим більше сестри та брати.

 

Якщо ці діти й далі проживають в КП, тоді відповідь в тему, але якщо більшість з них перемістилася в Хмельницький, Чернівці та вище, то причина в іншому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А продати частину будинку на 2-3 хазяїна набагато тяжче,чим окремі.

Тяжче ніж частину будинку на 100 квартир?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ці діти й далі проживають в КП, тоді відповідь в тему, але якщо більшість з них перемістилася в Хмельницький, Чернівці та вище, то причина в іншому.

 

Більша частина дітей звісно за кордоном,але,до прикладу,в кращої жінчіної подруги 3 дітей живуть в Кам'янці,причому 2 з них винаймають житло.А в батьків 4 поверховий будинок з окремими входами,кухнями та лічільниками на кожен поверх.

 

Добавлено через 2 минуты

Тяжче ніж частину будинку на 100 квартир?

 

Тяжче.Бо коли людина хоче квартиру,то і купляє квартиру,а коли хоче будинок,то розраховуе на приватність,а не на сусідів через стіну.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коли людина хоче квартиру,то і купляє квартиру,а коли хоче будинок,то розраховуе на приватність,а не на сусідів через стіну.
Я, наприклад, півбудинку взагалі не розглядав для купівлі - це ж ані нормально відремонтувати, ані тим більше переробити. Ще на єтапі вибору бачив як живуть дві сім'ї у одному дворі - це жах. Вони навіть при потенційних покупцях сварилися. Також маю знайомих (братів), які розділили ділянку навпіл і побудували окремі будинки. Але комунікації у одного (а конкретно вода) йшли від вулиці через будинок іншого. Так одного ранку він трубу перекрив. Збав боже від такого "приватного" будинку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більша частина дітей звісно за кордоном,але,до прикладу,в кращої жінчіної подруги 3 дітей живуть в Кам'янці,причому 2 з них винаймають житло.А в батьків 4 поверховий будинок з окремими входами,кухнями та лічільниками на кожен поверх.

 

Отже, для більшості залищається відкритим питання: чи мешкали б вони разом з батьками, якби були в КП?

В мене товариш стверждує, що готовий оплачувати оренду квартири дітям, аби мати змогу пройтися по квартирі в труселях. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо в точку!Буквально вчора в труселях в своїй хаті зіткнувся з дівчиною мого сина.Але син давно вже і сам казав що з нами жити не буде,я ж хотів йому побудувати будинок на купленній поряд ділянці,він категорично відмовився,тому я і зробив там виноградну теплицю.

 

Добавлено через 6 минут

Якщо ці діти й далі проживають в КП, тоді відповідь в тему, але якщо більшість з них перемістилася в Хмельницький, Чернівці та вище, то причина в іншому.

 

Доречі,прикинув тількі що,жодна дитина з відомих мені сусідів не переїхала в інші міста чи областні центри,грубо половина за кордоном,причому не в Польші та Чехії,а Германія,Ізраїль,Штати,Канада,відсотків по 25 в Київі та лишились в Кам'янці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір.Отримав від держави земельну ділянку під забудову(УБД).Територіально Бровари.Площа 7,6сотки розміром 23.57 на 32.37 м.Хочу для дітей побудувати житло.Участок угловий.Цікавить порада і можливий досвід проживання .по питанню "що краще 2 окремих будинки (чи є на даний час обмеження по кількості землі (соток)під будинок?) чи дуплекс.Дякую.

 

По нормах площа ділянки має бути 500 кв.м. (5 соток) для індивідуального будинку, або по 150 кв.м. (1.5 соток) для блокованої забудови. Тобто можна розділити ділянку на дві ( та навіть і на три) частини і збудувати два зблокованих будинки. Можна ще будувати один будинок до 500 кв.м., але щоб він був функціонально розділений, а потім поділити і будинок і ділянку. Але вра***те що планування дуплексу (триплексу) це непросто, треба грамотний проект.

 

Будувати можна тільки з окремими входами, парканом та хвіртками. Тобто щоб це були повністю автономні будинки. Хай в гості до дітей буде треба йти 5 метрів, від воріт до воріт, але у кожного має бути свій господар, простір та свої правила.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планування дуплексу (триплексу) це непросто, треба грамотний проект.

Там складність (відносна) лише в інженерних комунікаціях, конструктивно - простіше через подібність частин

 

Добавлено через 2 минуты

Отже, для більшості залищається відкритим питання: чи мешкали б вони разом з батьками, якби були в КП?

В мене товариш стверждує, що готовий оплачувати оренду квартири дітям, аби мати змогу пройтися по квартирі в труселях. :grin:

Твердження теми не стосується, оскільки ТС будує для дітей, а не планує з ними жити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кайдашеву сім'ю ще не згадували?

Коли є що ділити - люди завжди будуть ділити, хоч брати хоч сестри.

Це тільки закладати фундамент під їх ворожнечу. Благімі намєрєніями, як кажуть...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли є що ділити - люди завжди будуть ділити

Це ключове я думаю.

У випадку дуплекса "все поділено до нас", заздалегідь, і ділити нічого не треба - самий правильний варіант.

Будувати можна тільки з окремими входами, парканом та хвіртками. Тобто щоб це були повністю автономні будинки. Хай в гості до дітей буде треба йти 5 метрів, від воріт до воріт, але у кожного має бути свій господар, простір та свої правила.

 

Щодо іншого візьміть наприклад дуплекс 2 по 125м2, і два будинки 2 по 125 - у другому варіанті різниця в ціні буде % на 50 вища при однаковій площі на виході, не кажучи про ДБН та інший клопіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...