Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розміри кухонних фасадів

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Прошу поради від фахівців меблевої справи.

 

Рік тому розкроїв на віярі ДСП і зібрав кухню. Підзбірали коштів і тепер ми готові замовити фасади.

 

Фасади будуть з плит АГТ 18мм. Торці кромковані кромкою АГТ.

 

Цікавить таке питання:

1. Якщо шафа наприклад 600мм, то якого розміру робити фасад? Гугль радив 596мм, зробили так куму - і мені не сподобалося, якось завеликі зазори між фасадами. Хочу як найменші зазори, але ж і щоб не затирало, от і думаю 597мм пускати в роботу? Чи може 598???

2. Одна верхня шафка кутова, тобто під 45градусів. Як для такої шафки підібрати вірний розмір? наскільзи зменшити ширину фасада відносно ширини шафи?

 

Наперед дякую за відповіді!

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Якщо шафа наприклад 600мм, то якого розміру робити фасад? Гугль радив 596мм, зробили так куму - і мені не сподобалося, якось завеликі зазори між фасадами. Хочу як найменші зазори, але ж і щоб не затирало, от і думаю 597мм пускати в роботу? Чи може 598???

На протязі багатьох років експериментували з зазорами між фасадами. Було і 4 мм (не сподобався великий зазор), було і 2 мм - теж в деяких випадках було малувато... Зупинились на варіанті 3 мм. Тобто, фасад має фугу по бокам 1,5 мм. Між фасадами, якщо це дво, або тридверна шафа - 3 мм. Таким чином між фасадами при любій конфігурації зазор - 3 мм. Вважаю, це оптимальним варіантом.

2. Одна верхня шафка кутова, тобто під 45градусів. Як для такої шафки підібрати вірний розмір? наскільзи зменшити ширину фасада відносно ширини шафи?

Знову ж таки, на власному досвіді - ширина фасаду кутової шафи має бути на 2-3 мм більше ніж ширина внутрішнього пройому шафи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратная зависимость,малые зазоры - много гемороя,большие зазоры - мало гемороя,также в эксплуатации,еще не мешало бы присмотреться повнимательней как работает петля,особенно смещение фасада при полном закрытии в сторону петель,а с угловым надо быть вообще поосторожней,фасад 18-19 мм. не имеющий радиуса по периметру часто упирается в соседние фасады
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Для неугловых фасадов задаю номинальный зазор 3мм, допуски минус 0.3/плюс 0.4. Для угловых на пару мм перекрывать проем. Также если это верхняя угловая секция кухни например, то ее корпус выпускаю вперед на 6мм по отношению к примыкающим шкафам, в таком случае стык углового и примыкающих фасадов хорошо смотрится, иначе угловой фасад визуально утоплен, "заходит" за примыкающие.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...