Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто строится или планирует строить дом в Гожулах (поле напротив ГРЛ) Полтава

Zinder

Рекомендовані повідомлення

Добрый день,

Кто строится или планирует строить дом в Гожулах (поле напротив ГРЛ). Вот хочу приобрести там участок 12 с. для строительства. Потенциальные соседи отозвитесь:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хочете жити в місці з 8 разовим перевищенням ртуті? Буцьківка (так наз. той район), поля за швецькою могилою і за розсошенціми - місця з дуже порушеною екологією, за авіагородком буде відходник, а за розсошенцями той мясомогильник чи що, вонізм страшний. У нас не такі вже великі різниці цін околиць, може пошукаєте ще? Тим більше там немає інж. мереж, повірте, ви дуже здивуєтесь цінам на підвод світла і газу. 12 соток це 2 акти (10 с на будинок і 2 окремо на город), переоформляти - в 2р більше грошей. Не скажу за буцьківку, а поряд на Рибцях навантажень у мережі немає, їх тіпа може і виділяють, але з 20-00 до 8-00 напруга дуже низька, і майж кожен день вночі пару раз на пару хв вирубають світло. За літо перегоріла вся техніка (холод, мікрохв,кух. комбайн, пилосос, комп і насос в колодязь - ми знамаєм, і не знали про такі сюрпризи)

Дороги до ГРЛ-капєц, їх немає, сьогодні навіть половина ліхтарів вуличних не світила;

Я вже не кажу про купи алкашів на самій буцьківкі, ми там ходили дивитись частину будинку, це я вам скажу щось, біля кожного гаражу по 3-4 алкаша, якісь мутки, воно вам потрібне?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви хочете жити в місці з 8 разовим перевищенням ртуті? Буцьківка (так наз. той район), поля за швецькою могилою і за розсошенціми - місця з дуже порушеною екологією, за авіагородком буде відходник, а за розсошенцями той мясомогильник чи що, вонізм страшний. У нас не такі вже великі різниці цін околиць, може пошукаєте ще? Тим більше там немає інж. мереж, повірте, ви дуже здивуєтесь цінам на підвод світла і газу. 12 соток це 2 акти (10 с на будинок і 2 окремо на город), переоформляти - в 2р більше грошей. Не скажу за буцьківку, а поряд на Рибцях навантажень у мережі немає, їх тіпа може і виділяють, але з 20-00 до 8-00 напруга дуже низька, і майж кожен день вночі пару раз на пару хв вирубають світло. За літо перегоріла вся техніка (холод, мікрохв,кух. комбайн, пилосос, комп і насос в колодязь - ми знамаєм, і не знали про такі сюрпризи)

Дороги до ГРЛ-капєц, їх немає, сьогодні навіть половина ліхтарів вуличних не світила;

Я вже не кажу про купи алкашів на самій буцьківкі, ми там ходили дивитись частину будинку, це я вам скажу щось, біля кожного гаражу по 3-4 алкаша, якісь мутки, воно вам потрібне?

 

Добрый день,

 

Учаток не на Буцковке а на поле между рыбцами и ГРЛ, там сейчас люди строятся, кто то уже дома постоил, на поле домов 10 стоит. По поводу комуникаций то все решаемо ,есть ТП, газ будут вести трубу на все поле. ЗА экологию не скажу, там живут родственники, говорят что ничего не замечают такого. Но все же меня это тревожит, ведь там завод ГРЛ есть и он работал в прошлом! сейчас то он стоит, но вдруго через 5 лет опять на всю катушку заработает. Может есть смысл взять пробы грунта на проверку по экологии или фон замерять? А вы там живете??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, ми живемо на Дундича, якраз за М.Башкірцевої. Якраз на всіх тих полях кафедра КМДіП строяка досліджувала грунт. Не знаю, мені взагалі ця місцевість абсолютно не подобається. Мінімальні проблеми я описала, думать вам. Світло реально тухне, а працюю по ночам, то в 12 ночі пару тижнів підряд виключали, автобуси ходять 2, дуже погано, сама вулиця М.Башкірцевої - грязюка непролазна, не вздумайте брати внизу, в ярку, нам завжди холодрига і мокротиння.

Садочок ближній на Бріїлках, полюбому возити, школа 13 наче непогана, але кажуть погано топлять, діти сидять в одягу. Коротше, ви тіпа живете недалеко від міста, але насправді ви живете в селі, де бабки туалет виливають на огород, діти в 6 років мати гнуть, і щоб добратися до школи, дитині прийдеться їхати сільодкой в автобусі забитим бабками, які ніколи не пропустять вперед. Ми собі купили в Яру, в сторону ДСК, тут я б ніколи не хотіла б жити постійно, ми 2-й рік знімаємо, і я вже терпіть не можу цей район. А ще візьміть до уваги відсутність дороги, тут немає асвальту, Гожулянська, Дундича є, а зв'язуючих їх немає, спробуйте раз пройтися з Рибців до зупинки, а потім сісти на автобус, на вихідних (у вас же не завжди буда авто, або дітям ходить, ось тільки розстане і спробуйте), простіше пішки на Браїлки іти, а це 3 км, дитина до 6р не пройде без коників.

Ну вибирати звичайно вам, через пару десятків років і цей район мабуть стане нормальним. І можливо коли знаєш куди ідеш, не буде так обідно, коли воно буде так, як є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
за авіагородком буде відходник

Спасибо за важную и интересную информацию. Скажите, на сколько достоверна эта информация (если вы в теме) и где именно за городком планируется отходник?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка різниця де, ви знаєте, радіус дії таких об'єктів пару десятків км, думаю якраз Івонценці, авіамістечко , р-н мясокомбінату і піде (я зараз в університеті не працюю, то вже не дуже вкурсі). Я б лічно не хотіла, щоб навіть вірогідність була, що воно до мене дойде. Це ж вода, замеля і повітря - так як в нашій країні це констролюють, то буде свалка та ще.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про Щербані нічого поганого в екологічному плані не чула.

 

Сколько людей, столько и мнений. Не пугайте так форумчан о экологии этого района. Есть у вас какие то факты про розлив ртути на ГРЛ, или на проблемы с экологией, водой, грунтами? Люди тут жили до завода ГРЛ и после того как его закрыли будут сажать огороды и строить дома.

 

Лично я собираюсь покупать там участок для постройки... Думаете в районе алмазного завода лучше??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кожен сам вибирає, що йому по душі, я знаю, що наш унівєр проводив дослідження земельних наділів навколо ГРЛ, там вміст ртуті в 6 раз вищий ніж допустимо, що таке ртуть, і як вона впливає на організм можете почитать самі. Біля Чорнобиля тоже люди живуть і зараз.

Я не пугаю, просто продавці дуже люблять у нас слова "район елітної забудови", а люди і не знають що, де і як. Ви не задумувались, чому ці поля раніше не забудовувались? І люди з буцьківки переселяються в Лісок?

Я знаю, що ртуть дуже впливає на репродуктивну функцію, дуже багато знайомих з цього району дуже довго не могли зробити дитинку, можливо це і не тільки з цим звязано, але мені здоров'я дорожче.

Я вважаю, що у нас в Полтаві є ще райони, де ситуація з екологією краща, якщо вам все одно де жити, то ваш власний вибір, я вас попередила, а вирішувати вам. Кстаті два дні знову вимикали електрику, вчора двічі, раз на 2 секунди, 2-й раз на 2 години. Позавчора також на дві секунди вимикали, як мені шкоду свою техніку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Zinder,

Удалось ли Вам оформить покупку земли (вроде вы уже определились с участком, как я поняла)? Мы никак не можем найти нотариуса, который уже начал оформлять такие сделки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 33 секунды

Asato,

 

Доброго дня,

 

Да с участком определились, были у нотариуса пару недель назад. Все они сейчас оформляют договора и проводят регистрацию прав. Могу парочку посоветовать в ЛС. Сейчас продавец соберет все необходимые документы - вытяг, оценку... и можем договор оформлять. Вы тоже на этом поле участок хотите купить?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 33 секунды

Asato,

Вы тоже на этом поле участок хотите купить?

 

Нет, мы хотим брать участок в Щербанях.

А по новым правилам разве не нотариус должен в базе смотреть, а нужен вытяг? То есть никакого упрощения оформления нет и в помине?

Вызвонила-таки я сегодня одного нотариуса, вроде уже оформляет, на следующей неделе пойдем с ней говорить более предметно.

А регистрация прав - это значит, что достаточно оформить договор купли-продажи у нотариуса и больше не надо нигде его регистрировать?

Змінено користувачем Asato
добавлен текст
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
Добрый день,

Кто строится или планирует строить дом в Гожулах (поле напротив ГРЛ). Вот хочу приобрести там участок 12 с. для строительства. Потенциальные соседи отозвитесь:beer:

 

Добрый день!

С переписки ниже я поняла, что участок Вы там купили. Мы сегодня ездили смотрели там участок тоже 12 сот. и сейчас сидим думаем за экологию. Скажите, пожалуйста, как Вам там живется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

С переписки ниже я поняла, что участок Вы там купили. Мы сегодня ездили смотрели там участок тоже 12 сот. и сейчас сидим думаем за экологию. Скажите, пожалуйста, как Вам там живется?

 

Да купили, строимся сейчас. Еще не живем, но все впереди))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Лично я собираюсь покупать там участок для постройки... Думаете в районе алмазного завода лучше??

Підтверджую жах про ГРЛ. Дійсно в окрузі просто катастрофа з меркуризацією. Особисто в дитинстві (мама на ГРЛ працювала) забавлявся ганяючи ртуть віником по "МЗЦ сборка №3" на ГРЛ, десь з півлітри, поки майстер цеху вуха не надрав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А с водой как у Вас, скважину делали? Как там вода?

По еще не делали, говорят Полтавский горизонт 50 метров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Вам правду говорят об экологической ситуации этого района. Кроме ГРЛ там ещё есть и завод Химмаш , да и вообще там много заводом разных. У моих родителей возле ГРЛ, как раз недалеко от вашего поля, жили знакомые и я точно помню, что были проблемы со здоровьем у детей, у кого-то вроде даже была лийкимия и врачи настоятельно советовали поменять место жительства, но это было ещё в то время, когда ГРЛ работал на всю катушку. Кстати, если уже брать во внимание экологические нормы, то радиус опасной зоны завода ГРЛ - 10км, задумайтесь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
  • 1 рік потому...
Все добрый вечер, подскажите какая сейчас ситуация с безопасностью для жизни в районе Алмазного завода?Опасно ли жить поблизости завода ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
Пол года назад уехали с женой с Рыбцов - вода в колодце такая что волосы у неё начали выпадать. Фильтры всё до фени - врагу не советовал бы там жить
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
народ, какая ситуация с экологией на поле,где начинают люди строить себе дома, на ул.Полевой? Как с освещением и самое главное-кто то брал пробы воды и грунта? Слышала,что дальше была биофабрика и огромный скотомогильник, а грл просто залило все вокруг в свое время-ртутью.Есть идея там купить участок но узнав об экологич.катастрофе, стоим на паузе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...