Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Теневой шов

tra.tsm

Рекомендовані повідомлення

Нужен совет по созданию теневого шва на потолочном примыкании стены и потолка из гипсокартона.

Единственный профиль который был найден онлайн prom.ua/p771386741-profil-dlya-tenevogo.html но его цена в 160 грн за метр кажется завышенной.

 

1523779650_w1280_h1280_002.jpg

1308114486_w1280_h1280_001.jpg

1521455647_w1280_h1280_003.jpg

 

Ещё есть вариант с профилем который крепится к направляющему, как в этом видео

но его не видно в продаже, есть у Knauf и Protector но в поиске ссылки на немецкие каталоги.

PTAWAYBD10-30SL_314x157.jpg

 

Также есть пример выполнения такого шва в интерьере по видимому без использования профилей описанных выше (в правом верхнем углу видно разделение)

 

03ade1cb2f9541a98590696213747fa3e499003f_size1523_w1920_h1281.jpg

 

 

Может быть кто то знает где их можно купить или как сделать тот вариант что на фото интерьера?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
но его цена в 160 грн за метр кажется завышенной.

При використанні цього профіля, Ви трохи зекономите на УД (пристінних) профілях, яких вже не потрібно при монтажі металокаркасу .

Той що у Вас на посиланні буде з шириною тіньового шва - 2см, такі самі існують - 1см і ціна їх уже - 140грн за три метра погоних.

Я не бачив як виглядає тіньовий шов 1-2см. Але доводилось робити з швами 2-3мм.

Отут є схоже відео -

Головне спочатку по периметру прилягання вирівняти всі стіни ( я наприклад завжди спочатку шпаклюю всі стіни, а потім вже йде монтаж г/к стель... теж актульна така послідовність робіт, коли по периметру потім буде роздільна стрічка "тренфікс")

Перфокутник я прибивав степлером, де в місцях прилягання, я в якості шаблона від стіни використовував широку столярну деревяну лінійку ... Можна також наприклад ламінат чи паркетну дошку, чи все що під руками з необхідною вам товщиною

Існують ще отакі профіля ("Протектор" Німетчина) для тіньових швів -

Але то все, що видав мені гугл по Україні - www.dancor.sumy.ua/blogs/entries/94074

В результаті виглядає все як отут -

Також такий тіньовий шов існує і в натяжних стелях... називається сам профіль - "Єврокраб" -

 

Добавлено через 6 минут

Щойно тільки помітив, що тема вже річної давності)). Але все рівно, дуже цікаво було б дізнатись, яким чином Ви вирішили це питання?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

160 это немало, да. А чисто теоретически, этот профиль не подряд, а с разрывом ставить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

160 это немало, да. А чисто теоретически, этот профиль не подряд, а с разрывом ставить?

 

Не зрозумів... як з розривом?

В результаті має бути ідеально рівна щілина і по всьому периметру. 160 грн це - 2см зазор. Є по 140грн. там вже зазор - 1см.

Не бачив ще ні разу, як виглядає такий зазор, але (імхо) думаю що ідеальним в плані дизайну, буде зазор в - 5мм. так як в натяжних де використовують єврокраби. Я тоді робив - 3 мм, тому що боявся щоб не було помітно самого уд профіля. Наступного разу при можливості хочу спробувати зробити з зазором - 5мм. і теж без жодних спеціальних профілів... хіба що перфокутник по периметру.

Вже навіть вроді вмовив наступного замовника... Йому красиві закінчення і без проблем з розтріскуванням в кутах. А мені кальфувати при розділені кольорів стеля-стіна Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как вы это делаете без спец профиля?

 

 

Ось щось подібне: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=225964

 

 

З поста № 38.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозумів... як з розривом?

 

Ну вот есть у нас стена длиной, скажем 2,5 метра. Чтобы сделать теневой шов крепим спец профиль к стене. На него опирается край гк листа. Но что если взять 2 куска профиля длиной по метру и закрепить их на стене на расстоянии полметра друг от друга. Пунктирная линия такая. Лист же не провалится, он все равно будет опираться на профили по бокам, плюс обычные профили тоже забирают вес. А зазор будет постоянной ширины.

 

Фигня идея?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фигня идея?

Ну так...

1. Спеціальний профіль окрім як ширина зазору, там і ще відповідна глубина.

2. Профіля СД кріплятся до нього без застосування уд профілю... На що буде опиратись сд профіль в цих місцях?

3. Щоб нормально пошпаклювати лінію то потрібно якесь закінчення з якого Ви будете знімати залишки шпаклівки по краям.

Ви уважніше подивіться на конструктив профіля на картинці де кріпится профіль і картон.

 

Добавлено через 6 минут

Ось щось подібне: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=225964

 

 

З поста № 38.

 

Ту більше відповідь для - мітрає

Так само (друга сторінка теми) тільки без заглушок...Тіньовий шов виглядає краще, чим якісь закінчення Імхо.

Я по периметру використовував перфокутник на степлер. А для того щоб дотримуватись рівної лінії, то в місцях коли прибивав степлером в якості шаблона від стіни (для рівномірного зазору) використовував лінійку - 3мм. Наступного разу спробую паркетну дошку - 5мм . Потім звісно що шпаклював перфокутник.

 

Добавлено через 4 минуты

Треба собі теж взяти звичку все фотографувати:(

Тоді легше описувати сам процес

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тіньовий шов виглядає краще, чим якісь закінчення Імхо.

 

 

Перед встановленням заглушки також помітив , що і без неї все вигладає доволі пристойно. Думаю наступного разу зроблю без неї.

Шпаклювати без усіляких профілів достатньо зручно , думаю щоб УД профіль не було видно , перед його встановленням заклеїти видиму частину якимось білим скотчем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так...

1. Спеціальний профіль окрім як ширина зазору, там і ще відповідна глубина.

2. Профіля СД кріплятся до нього без застосування уд профілю... На що буде опиратись сд профіль в цих місцях?

3. Щоб нормально пошпаклювати лінію то потрібно якесь закінчення з якого Ви будете знімати залишки шпаклівки по краям.

Ви уважніше подивіться на конструктив профіля на картинці де кріпится профіль

 

1-2) Посмотрел. Я на картине отметил где можно делать шаг. Глубина при этом не изменится. Гипсокартон упрется в профиль по бокам и до стены не дойдёт. Направляющий обычный можно монтировать непрерывно, он недорогой в принципе. А вот спец профиль раз в 5 дороже.

3) это да... может там можно обычный малярный уголок прикрепить...

 

Колхоз, конечно. Но может, таким образом можно на периметр, к примеру, 20 метров, взять профиля на 10.

 

Не выйдет так сэкономить?

9466420E-7B1F-4F4D-880C-E47A4CF53F36.jpeg.c7f6b17ea7e9e0d3347e3c42ad868c15.jpeg

3BE4389B-ACC3-4F8D-8007-9608653754B5.thumb.jpeg.36ef0a4b35c052f8be35084f68eaeb8c.jpeg

Змінено користувачем mitrae
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не выйдет так сэкономить

Если економить, то лучше вообще без каких либо спецпрофилей обойтись. Там и без них без проблем все делается

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Добрий день! А яким чином зробити тіньовий шов при штукатурному потолку. Штукатурка буде гіпсова на стелі та стінах. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! А яким чином зробити тіньовий шов при штукатурному потолку. Штукатурка буде гіпсова на стелі та стінах. Дякую.

 

Так робити ще не доводилось, але теоретично...

Спочатку стіни, потім по периметру демпферну ленту пристріляти степлером (ту що дають на стяжки). Після штукатурки стелі, демонтаж демпферу і монтаж перфокутника по шаблону

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так робити ще не доводилось, але теоретично...

Після штукатурки стелі, демонтаж демпферу і монтаж перфокутника по шаблону/QUOTE]

 

Перфокутник мається на увазі на кут стельової штукатурки, і потім шпаклівка? Кутник звичайний, пластиковий? І яку глибину шва закладати, яка мінімальна? Щоб не збільшувати товщину штукатурки на стелі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Нужен совет по созданию теневого шва на потолочном примыкании стены и потолка из гипсокартона.

Единственный профиль который был найден онлайн prom.ua/p771386741-profil-dlya-tenevogo.html но его цена в 160 грн за метр кажется завышенной.

 

1523779650_w1280_h1280_002.jpg

1308114486_w1280_h1280_001.jpg

1521455647_w1280_h1280_003.jpg

 

 

Этот профиль мной разработан )))

Понаблюдаю за темой.

Если есть вопросы, пожеланиея и критика по сумому профилю, буду благодарен за обратную связь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен совет по созданию теневого шва на потолочном примыкании стены и потолка из гипсокартона.

Единственный профиль который был найден онлайн prom.ua/p771386741-profil-dlya-tenevogo.html но его цена в 160 грн за метр кажется завышенной.

 

1523779650_w1280_h1280_002.jpg

1308114486_w1280_h1280_001.jpg

1521455647_w1280_h1280_003.jpg

 

 

Этот профиль мной разработан )))

Понаблюдаю за темой.

Если есть вопросы, пожеланиея и критика по сумому профилю, буду благодарен за обратную связь.

Є фото реально експлуатуємої стелі з динним рішенням , цікавить як виглядає стик гкл та профіля (зовнішній кут) ? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую , але на жаль сам стик гкл та профіля не видно. Як стикується (оздоблюється) , стик гкл та металевого профіля ? ГКЛ при експлуатації змінює свої фізичні розміри , а металевий профіль ні , чи немає там тріщини?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.thumb.jpg.37053c0b17d6e1704ebbd90bf61be7b1.jpg

2.thumb.jpg.1d8622315f8cfd2be55fb78056d33942.jpg

Можливо так буде наглядніше.

За рік експлуатації нарікань щодо тріщин не було.

За рахунок гострого носика, якщо трищина зявться то вона буде не видима для людського ока. Також на стелі часто використовують флізилінове полотно, що теж сприяє суцільності вузла.

Дякую за питання.:good:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Здравствуйте. Такой вопрос. Занимаетесь ли вы теневыми швами? Если да, то какая стоимость погонного метра?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам купить или продать?

Ну а по сути,не бывает отдельных спецов по теневым швам,сделать шов это всего лишь одна строчка в смете гипсокартонщика или маляра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Такой вопрос. Занимаетесь ли вы теневыми швами? Если да, то какая стоимость погонного метра?

 

Добрый день.

Вся наша продукция здесь: fspro.in.ua/g38159419-profili-dlya-stel

Разработано и изготовленно в Украине :flag1:

Для форумчан 10% скидки

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...