Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно пробурить скважину

ros2010

Рекомендовані повідомлення

Неспешно ищу бурильщиков для организации скважины здесь:

wikimapia.org/#lat=50.2804821&lon=30.4451108&z=18&l=1&m=b&v=8

 

доп.исходные данные:

соседи бурятся на 90-100 м., но эту воду не то чтобы пить, ею даже огород страшно поливать, железо - запах, осадок и вкус - полное г... :shock:

я бы себе выкопал колодец (все-равно воду нужно будет чистить), но верховодка скудная и нестабильная - летом пересыхает т.к. участок на приличной возвышенности. и УГВ недостать.

1299659344_01-.thumb.JPG.772e9656347d920b75db1d4774289095.JPG

 

можно ли забурить что-то повыше, чем 90-100 м., но с гарантированным количеством воды для дома (2 ванных + кухня)

 

Интересует цена и гарантия наличия воды

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неспешно ищу бурильщиков для организации скважины здесь:

wikimapia.org/#lat=50.2804821&lon=30.4451108&z=18&l=1&m=b&v=8

 

доп.исходные данные:

соседи бурятся на 90-100 м., но эту воду не то чтобы пить, ею даже огород страшно поливать, железо - запах, осадок и вкус - полное г... :shock:

я бы себе выкопал колодец (все-равно воду нужно будет чистить), но верховодка скудная и нестабильная - летом пересыхает т.к. участок на приличной возвышенности. и УГВ недостать.

[ATTACH]150649[/ATTACH]

 

можно ли забурить что-то повыше, чем 90-100 м., но с гарантированным количеством воды для дома (2 ванных + кухня)

 

Интересует цена и гарантия наличия воды

 

По GPS определите координаты участка и спросите у МАМАЙ

Змінено користувачем thb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно ли забурить что-то повыше, чем 90-100 м.

 

Спасибо за первые предложения в приват, думаю-взвешиваю...

 

уточню по моему пожеланию "Выше" имелось ввиду 20-30... 40-60... м., а не 130-150...м. :)

 

или это нереальное желание?

 

Я как "продажник" понимаю желание пробурить поглубже и подороже, но, к сожалению, бюджетом в ?0.000$ на скважину не обладаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
С материалом 220 грн м.п

Спасибо за предложение,

какая это предлагается конструкция и на какую будете ориентироваться глубину +/- ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Праздники прошли, а работать че никто еще не хочет?:-)

 

Різдвяні канікули закінчилися :cry:, вже працюємо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

процесс пошел,

но увы не был завершен до логического конца... :(

 

ребята бурили-бурили, бурили-бурили, отдохнули и опять бурили-бурили

и не до чего не добурили :(

 

в результате имеем пустую дырку в земле ок 40-45 м.

 

Кто еще смелый попытать счастье на этом клондайке?

доделать начатое или сделать заново?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но увы не был завершен до логического конца... :(

ребята бурили-бурили, бурили-бурили, отдохнули и опять бурили-бурили

и не до чего не добурили :(

в результате имеем пустую дырку в земле ок 40-45 м.

 

Хто автор цього не логічного кінця? Можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Хто автор цього не логічного кінця? Можна в приват.

 

ребята "попали" на полное поглощение (если я не перепутал термин) ковырялись почти 4 дня.

 

мне предложили поставить стальной кондуктор (вроде так) и дальше бурить вроде на 110 трубу - это плюс 1000 американских денег, и большой минус в эксплуатации - не любой насос туда влезет :(

- поэтому решили попрощаться по принципу никто никому не должен.

 

Ваш человек, МАМАЙ, сказал, что когда-то он бурил в моем кооперативе через двух соседей (в одну трубу). Однако после озвученной мною информации тоже сказал, что бурить с кондуктором и предоплатой 8-), посему я тоже вынужден был отказаться, ничего личного.

 

К счастью, нашлись смельчаки - месяца полтора назад тоже бурили у другого соседа (это уже была третья бригада на его участке :D ),

В результате, за день с маленьким хвостиком (это была их стратегия - скорость!), конечно, не без матов, сдали мне 93 метра скважину на сеноман.

за что им огромное спасибо!

П.С. кстати по очень демократичной цене ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не секрет то какая стоимость нанче на скважины.?то же предстоит в этом году данное счастье
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сдали мне 93 метра скважину на сеноман.

за что им огромное спасибо!

П.С. кстати по очень демократичной цене :wink:

 

Пардоньте, за неточность - конечно же на Бучак :), - главное чтобы булькало )))

 

Если не секрет то какая стоимость нанче на скважины.?то же предстоит в этом году данное счастье

 

Боюсь, что такое имеет смысл обсуждать только в личке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....В результате, за день с маленьким хвостиком (это была их стратегия - скорость!), конечно, не без матов, сдали мне 93 метра скважину

З трьох категорій "швидко", "якісно" та "дешево" - можна одночасно скористатися тільки двома. Якщо це "швидко" і "якісно", то це - не дешево. Якщо "якісно" і "недорого", то не швидко. Якщо "швидко" і "дешево", то не якісно. Бувають, звісно, вийнятки з правил.

Бурові бригади, які працювали у сейсмопартіях, мали план у 4500 метрів погонних буріння на місяць (~215 метрів в день). Буровий майстер, що з Вами спілкувався мав особистий рекорд 1221 пробурених метрів за день.

Про технологію. Буріння по щільним породам дає певне викривлення ствола, особливо, якщо примусово давити вагою станка на вибій. Пробурити (і не одну свердловину!) в 93 метри за день з хвостиком можна, але ствол для обсадки такої свердловини буде як поросячий самі знаєте що. Це не важливо для заряду для підриву. Але для пластикової нПВХ-труби потрібна бездоганна центровка. Вона не може стояти під бічним вигином, як натянутий лук - враховуйте процесси старіння матеріалу. Тому буріння без тиску на вибій, з "навісу" свердловини такого класу не може бути меншим за термін у 2-3 дні.

Труба ж поліпропіленова або поліетиленова не так критична для центрування, але має більшу, ніж нПВХ здатність до деформації. До того ж ризики руйнування труб збільшуються при зниженні рівня води при відкачках. Для цього потрібно застосовувати в критичних для деформаціях зонах труби товстостінні. Це все якось не пов'язується з

П.С. кстати по очень демократичной цене ;)

Але це все припущення, будемо надіятися на краще. Тому ж мені не відомі матеріали, що у Вас застосовувалися.

Удачі Вам!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за коментар,

він як завжди змістовний

 

Я в ніякому разі не ставив під сумнів компетентність Вашого майстра, Він дуже професійно консультував по телефону, але нажаль на даний час я не маю можливості робити буріння через кондуктор, дуже велика різниця у вартості. А пробувати буріння в одну трубу нажаль Він відмовився (хоча, як я зазначив вище, він вже мав досвід буріння у моєму кооперативі - в "одну трубу").

 

Я не казав що ціна була зовсім три копійки - "демократична" - це не більше ніж у інших.

 

Щодо правильності, чи недопустимості методу чи технології застосованого у мене буріння я дійсно не зможу дати оцінки.

Чи можна по результату самому оцінити "поросячу хвостатість" скважини? - хоча, мобуть сенсу махати кулаками після бою вже немає...

 

...У будь-якому випадку час дасть оцінку будь-яким діям, а там мої діти можливо забурять більш витратний сеноман,

... як кажут, або помре Емір, або здохне ішак... (с)

 

але зараз в мене є вода - на етапі активного будівництва це важливо!!!! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...