Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повышение тарифов на электроэнергию для населения с потреблением более 500 кВт в мес.

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Так давайте и цены авто, и цены бытовой техники или шмота приводить к зарплатам.

Целиком и полностью поддерживаю! И расценки строителей тоже!

молча покупаете айфончик процентов на 30-40 дороже чем он обходится гражданину США.

Наоборот. Возмущаюсь и не покупаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коммунизм строят а соседней стране. Правда сейчас там баррикады и бои с ОМОНом... У нас капитализм. И если я плачу менее 40 баксов в месяц в отопительный период за электричество в доме отапливаемом исключительно электрокотлом, а немец проживающий в двухкомнатной квартире с центральным отоплением платит 200 ойро за тоже электричество, то мне не приходит в голову сравнивать наши доходы. Просто потому что одинаковый продукт стоит плюс-минус одинаково во всём мире невзирая на ВВП на душу населения или средний доход. А электричество для населения в Украине обходится весьма не дорого.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пояснюю - тому що зарплати там такі, що населення може платити. У нас зп працівників хоча б на електрогенеруючих підприємствах пана Ахметова така як "там"?

У нас бізнес за ЕЕ платить реально рівно стільки ж скільки населення. До тарифів для бізнеса питань немає? "Ринкові"?

 

 

Капіталізм полягає в тому, щоб купити дешевше і продати дорожче. Якщо є можливість купити дешевше (платити таку ЗП ,як платить Ахметов) і продати дорожче (продавати ЕЕ по нинішнім цінам), то чия це проблема?

 

Комунізм скінчився багато років тому.

Тому ЕЕ буде коштувати стільки, за скільки її можливо буде продати, а не в залежності від зарплат в країні. Аналогічно газ, багато газу продасть продавець по 6 грн, коли є бажаючі продавати по 3 грн?

 

У нас в країні ціни на будь-що вже давно не орієнтуються на пенсії, мінімальні ЗП та інші соціалістичні штучки.

Навіть бабця на базарі , формуючи ціну на укропчик-петрушку, дивиться на ціну в сусідньому магазині, а не на свою пенсію чи на понесені на вирощування цієї зеленушки витрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто потому что одинаковый продукт стоит плюс-минус одинаково во всём мире невзирая на ВВП на душу населения или средний доход.

Труд - это тоже товар. Поэтому и труд должен стоить одинаково. Но это не так!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так как к отношению к зарплате у нас самая дорогая электроэнергия

Средняя зарплата сейчас 11500, за 150 квт. украинец заплатит 174 грн, получается 1,5 процента. Согласно таблице как датчане. Немцы,бельгийцы и итальянцы платят больше.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средняя зарплата сейчас 11500,

Це де така середня? Хоча, якщо усереднення з керівниками підприємств і без двірників, мо і така...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це де така середня? Хоча, якщо усереднення з керівниками підприємств і без двірників, мо і така...

 

Офіційні дані ....

Такі ж офіційні дані,які були в табличці для інших країн , а там теж керівники отримують більше., причому значно більше , ніж у нас.

І це ще не враховано ефект тіньових ЗП, який у нас в рази вищий ,ніж в розвинених країнах.

Тільки звідки в табличці 7000 коли такої середньої в країні вже роки 2 немає...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труд - это тоже товар. Поэтому и труд должен стоить одинаково. Но это не так!

 

Так жалуйтесь в ООН или откажитесь работать за столь низкую зарплату. От "дорогой" электроэнергии тоже кстати можно отказаться. Можно например установить "дешёвые" СЭС или генератор.

П.С.: и если вы и правда не в курсе, то строительные услуги в нашей стране таки обходятся застройщикам заметно дешевле в сравнении с их европейскими коллегами. Иначе чтобы заставило сотни тысяч соотечественников, трудящихся на этом поприще, искать работу в Европе? .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комунізм скінчився багато років тому.

Тому ЕЕ буде коштувати стільки, за скільки її можливо буде продати, а не в залежності від зарплат в країні. Аналогічно газ, багато газу продасть продавець по 6 грн, коли є бажаючі продавати по 3 грн? .

Наче хід думок вірний, а висновки дивні

Ви ж вивчали в ін-ті економіку? Термін "потребительская стоимость" - знайомий?

Або по іншому "попит", але не взагалі, а "платіжеспроможний попит". Так от - саме тому, що "ЕЕ буде коштувати стільки, за скільки її можливо буде продати" її вартість (для населеня) і формується виходячі саме з платіжоспроможності населення, тобто корелюється і залежить не в останню чергу від зарплат, або точніше, від доходів населення. Інакше коли типу "ринкову вартісь" населення платити в основній масі не спроможне, з"являються субсидії в тому чи іншому вигляді не тільки для бідних, а для третини і більше населення.

Чи може поясните чим тоді обумовлена різниця в ціні на ЕЕ наприклад в Болгарії, Румунії і Нідерландах або Німеччині?

А бла-бла-бла по комунізм і тому подібні сентенції тут недоречні - вони справляють ефект хіба що на бабцю на базарі, що формує ціну на петрушку-укропчик :"":

Змінено користувачем LM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друг живет в западной вирджинии. Дом по квадратуре похожий на мой. Состав семей одинаковый. Платежки за электроэнергию одинаковые. Потребление очень близкое (разница меньше 20%). Только у него на семью доход около 200к денег на год.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друг живет в западной вирджинии. Дом по квадратуре похожий на мой. Состав семей одинаковый. Платежки за электроэнергию одинаковые. Потребление очень близкое (разница меньше 20%). Только у него на семью доход около 200к денег на год.

"Там немає ринку", "це Америка, там все не так", "треба порівнювати з Європою" і бла-бла-бла - зараз Вам все пояснять чому у нас дармова ЕЕ і що таке "ринкова ціна" :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друг живет в западной вирджинии. Дом по квадратуре похожий на мой. Состав семей одинаковый. Платежки за электроэнергию одинаковые. Потребление очень близкое (разница меньше 20%). Только у него на семью доход около 200к денег на год.

 

Спасибо за инфо.

 

Задело (меня)

ИБО:

 

: видно в Америке (а конкретно в Зап. Вирджинии) нет населения ввиде ЛЬГОТНИКОВ.

а у нас (в Украине, на сев-вост Харькова, если, конкретно), то каждый потребитель , до 100 КВт - льготник.

 

А "честную" цену (в кавычках) ввиде 1,65 грн за КВт, Они (НКРЭУ, например) и сами не хотят ставить.

Ибо:

 

..ибо тоже льготы, дотации, уменьшения НДС, отсрочки платежей, отказ от на налога прибыль на 4 года, и т.ды, только не для Всех, а для избранных предприятий.

 

Ахуенно радостно! КилоВат по ... (читай:нет слов)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наче хід думок вірний, а висновки дивні

Ви ж вивчали в ін-ті економіку? Термін "потребительская стоимость" - знайомий?

Або по іншому "попит", але не взагалі, а "платіжеспроможний попит". Так от - саме тому, що "ЕЕ буде коштувати стільки, за скільки її можливо буде продати" її вартість (для населеня) і формується виходячі саме з платіжоспроможності населення, тобто корелюється і залежить не в останню чергу від зарплат, або точніше, від доходів населення. ":

 

 

Якесь у вас протиріччя. З ваших слів населення у нас не може платити за електроенергію...бо дуже дорого, але таки платить. Виходить попит є і можливість сплачувати є.

 

Як мінімум я ще не чув, що хтось сидить в темноті, бо не може платити за електроенергію, а по іншому бути не може, бо 1-2 місяці несплати і ЕЕ відріжуть.

 

PS Я і сам з задоволенням буду платити дешевше чи взагалі отримувати безкоштовно ЕЕ, хоча і нинішня ціна не тисне, але мене дивує, коли люди вимагають ціну на щось відповідно до свого доходу, але як тільки такі "бідняки" хочуть сформувати ціну на щось своє, то вони думають зовсім не про чийсь дохід, а лише про можливість продати це своє подорожче.

 

PPS І до речі, ви з сарказмом пишете слово "ринок ЕЕ в Україні ", але справжнього ринку по ЕЕ в Україні поки що не існує, бо тариф формує не попит-пропозиція між споживачами і виробниками, а НКРЕ. Звідси витікає і величезний тариф на зелену енергію і великі виплати ТЕС Ахметова і недопуск АЕС до прямої торгівлі електроенергією з населенням. Відбувається перехресне субсидіювання населення за рахунок юриків.

І коли ви писали, що ціна ЕЕ для населення і юриків однакова, ви помилялись, бо до 100 квтгод ціна всього 90 коп вдень і 45 вночі. Для звичайного побуту (освітити квартиру, увімкнути побутовий пристрій чи подивитись телевізор 100 квтгод достатньо.

 

Добавлено через 20 минут

Чи може поясните чим тоді обумовлена різниця в ціні на ЕЕ наприклад в Болгарії, Румунії і Нідерландах або Німеччині?:

 

я ж вище писав: можливістю продати дорожче . Саме тому у нас ЕЕ коштує не 50 грн за квтгод, а максимум 1,68., хоча НКРЕ могла б і 100 поставити в угоду Ахметовим та зеленим бізнесменам

 

Ви не задумувались чому в розвинених країнах ще багато років тому задумались над розробкою енергозберігаючих побутових виробів, якщо вартість ЕЕ відносно їхніх доходів дуже низька ?

А наші споживачі лише кілька років тому стали задумуватись над економією і купувати світлодіодні лампи та побутові пристрої класу А++ і взагалі стали вживати слово "економія"

 

До речі ось вартість ЕЕ за 2019 рік в різних країнах Європи . Там помітно, що кореляції між ЗП в Швеції чи Британії і тарифом на ЕЕ взагалі немає, бо його рівень близький до країн, де ЗП в рази нижча.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

: видно в Америке (а конкретно в Зап. Вирджинии) нет населения ввиде ЛЬГОТНИКОВ.

а у нас (в Украине, на сев-вост Харькова, если, конкретно), то каждый потребитель , до 100 КВт - льготник.

Неправда, в США пільговиків не менше ніж в Україні, а от субсидіантів напевно менше, але в будь-якому випадку виплати в грошовій формі, як і у нас віднедавна.

Щодо до 100 кВт - в грошовій формі це складе 0.78 коп/кВт, або 78 грн за все або 3$ (три долара).

Ганьба уряду який не зможе заплатити ТРИ долара за бідних людей

 

По тарифам - однозначно має бути один тариф для всіх, як і ринок якого у нас наразі немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клас енергоспоживання почали піднімати настільки активно, що аж плюси дописують бо букви на початку абетки закінчились не тільки через бажання зекономити.

Проблемою став лавиноподібний приріст споживання енергії. А це викиди в атмосферу, інфраструктура..... Тому зрозумівши що кількість приладів буде рости й далі, а обмежити це нізя, було прийнято рішення знижувати споживання. А також вводити зелену енергетику, щоб зменшити викиди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому ЕЕ буде коштувати стільки, за скільки її можливо буде продати, а не в залежності від зарплат в країні. Аналогічно газ, багато газу продасть продавець по 6 грн, коли є бажаючі продавати по 3 грн?

 

 

это справедливо , когда можно построить себе атомную станцию и генерировать дешевую электроэнергию, вот только кто даст это сделать ?

 

в условиях монополии государства эта логика не актуальна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В целом выводы можно делать пока лишь неутешительные - долги растут, кризис набирает обороты, ликвидность предприятий рынка электроэнергии ухудшается и власти не предпринимают никаких конкретных шагов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это справедливо , когда можно построить себе атомную станцию и генерировать дешевую электроэнергию, вот только кто даст это сделать ?

 

в условиях монополии государства эта логика не актуальна.

 

Ну атомна це перебір, а от з СЕС я знаю кількох людей, які генерують дешеву ЕЕ і ще й задорого продають її державі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну атомна це перебір, а от з СЕС я знаю кількох людей, які генерують дешеву ЕЕ і ще й задорого продають її державі.

 

Не державі продають задорого, а лохам, що вважають що в Україні електрика дешева. Почекайте ще трішечки. Після місцевих виборів будуть значні "подарунки".

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не державі продають задорого, а лохам, .

Так ,держава-це і є 45 млн лохів) , кожен з нас потроху купує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ,держава-це і є 45 млн лохів) , кожен з нас потроху купує.

 

Не потроху, а в повному обсязі. Та й давно не 45. Дай боже щоб на третину менше.

 

Доречі, "на дачі" у мене в середньому близько 4 гривень за кіловат в перерахунку на гривні. Але чомусь нема такої пошесті щоб все прилегле подвір"я панелями заставляти. А от гаряче водопостачання, так на електриці лише взимку, та й то тільки на догрів. Може щось знають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не потроху, а в повному обсязі. Та й давно не 45. Дай боже щоб на третину менше.

 

Доречі, "на дачі" у мене в середньому близько 4 гривень за кіловат в перерахунку на гривні. Але чомусь нема такої пошесті щоб все прилегле подвір"я панелями заставляти. А от гаряче водопостачання, так на електриці лише взимку, та й то тільки на догрів. Може щось знають?

 

Кіпр, якщо не помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як мінімум я ще не чув, що хтось сидить в темноті, бо не може платити за електроенергію

А я чув, що люди лягають спати разом з заходом сонця і встають зі сходом, щоб не переплачувати за електрику, бо вона дуже дорога. На 1712 грн на місяць не дуже й пошикуєш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну атомна це перебір, а от з СЕС я знаю кількох людей, які генерують дешеву ЕЕ і ще й задорого продають її державі.

 

не государству - а всем нам в итоге , кто то решил поиграться в дорогую солнечную генерацию - ну так пускай генерирует сам себе , для себя , ни за дорого . А я с каких делов обязан покупать их золотые киловатты ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...