Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір автоматів та розеток/вимикачів

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Скоро буду розводити ел. проводку в будинку, є пара питань по вибору виробників.

 

1. Ким (яким виробником) зібрати щиток? Будуть автомати, диф.реле, можливо реле напруги. Порадьте надорого і якісно. Купувати супер бренди за високою ціною я не буду. Якось порадили мені АСКО Super, мов би там внутрянка німецька, все таке... Короче на сподобалися мені, час зпрацювання великий, пів кусачок відгорає при КЗ. А от сіменси в мене старинні були, так ті миттєво спрацьовували, ледь встигав побачити невеличку іскорку. Тож так як я з цими речами стикаюся раз в пять років, прошу поради фахівців. ІЕК, ЕАТОН, ВІКО.....

 

2. Яка електрофурнітура з недорогих і якісних? Раніше купував собі EL-BI Zena, дуже подобається зовнішній вигляд і до якості зауважень не мав. На них і зупинятися, чи порадите ще щось чи краще, чи дешевше...

rzk.com.ua/b/elbi/c/electric-goods/sockets-switchers/elbi/zena/white

800.e780aeab2578b6df228515362176da83.jpg

 

ПС: Електропроводка розводитиметься кабелями Одескабель ВВГ-п, Одесяка вита пара і коаксіал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раніше купував собі EL-BI Zena, дуже подобається зовнішній вигляд і до якості зауважень не мав. На них і зупинятися, чи порадите ще щось чи краще, чи дешевше...
Дешевше не пораджу. З турків дешевше ніж Viko використовувати не варто. На них і зупиніться.

 

Якось порадили мені АСКО Super, мов би там внутрянка німецька, все таке...
З якого дива? Китайська там внутрянка. Eaton тут рекомендують. Я GE сіру серію для себе ставлю.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Ви собі спочатку оберіть на чому зупинитися. Чи не дорого, чи якісно)) Ці речі зараз не сумісні:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Ви собі спочатку оберіть на чому зупинитися. Чи не дорого, чи якісно)) Ці речі зараз не сумісні:rolleyes:

 

Я от незнаю

Ел-бі в мене на двох хатах, вже давно, претензій і нарікань немає. Вони дорогі, чи дешеві?...

Ну а по автоматам, давайте так, саме дешеве з нормального треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я от незнаю

Ел-бі в мене на двох хатах, вже давно, претензій і нарікань немає. Вони дорогі, чи дешеві?...

Ну а по автоматам, давайте так, саме дешеве з нормального треба.

 

Ну якщо елбі подобається беріть його. На автоматиці не економьте:D он Хагер як запропонували вище, або можно ЕТІ розглянути.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...