Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як викинути гроші і нічого не отримати?

Дельфін

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні по роботі прийшлось покатаись по області. Тепер я звертаю увагу на всі будинки - дивлюсь із чого, як побудовані. Починаючи будівництво я боюсь одного - не вірно розрахувати кошти. Бо ще один "памятник ідіотизму" нікому не потрібний. Цей привернув увагу, бо з чогось знайомого, мені здалось, він побудований. Характерні такі стіни.

Зупинився біля нього.

WP_20170926_13_06_10_Pro_500.jpg

На будівництві було пусто, і я пішов ближче, щоб подивитись на матеріал стін.

 

Шок, жаль і розпач від побаченого. До цих пір.

Якщо не помиляюсь, то цей будинок збудували ще в минулому році.

Це хтось порадив із "майстрів" такий "підбір матеріалів", чи власник сам захотів?? Судячи по тому, що будівництво встало, то схоже таке йому порадили...

Тепер по порядку. Будинок в три поверхи. Розмір хз.

WP_20170926_13_05_35_Pro_240.jpg

Все побудовано із такого керамблоку - 38-мий. keraterm.com.ua/keraterm_38.html

WP_20170926_13_03_50_Pro_500.jpg

ВСЕ! Включно із перегородками

WP_20170926_13_02_33_Pro_800.jpg

 

Перегородки в 3-ри поверхи!! В 38-тий керамблок...

WP_20170926_13_04_08_Pro_800.jpg

 

WP_20170926_13_04_30_Pro_500.jpgi.gif

 

Балки перекриття - 20х30, деякі ніби навіть 30х30.

WP_20170926_13_02_50_Pro_800.jpgi.gif

Армопояс під стяжку в кімнаті - арматура 10-ка.

WP_20170926_13_03_13_Pro_500.jpg

 

Я не так щоби професіонал. Але ИМХО це повний перебор в матеріалах!

 

Сам ходив "облизувався" навколо подібних блоків. Рахував потребу, ціну, затрати.

А тут "від душі" - навіть перегородки на 3-ох поверхах із нього. Все би нічого, якби якість кладки не була такою похабною, і будівництво не зупинилось. Аж дерева проросли.

Я можу помилятись, але це, по-моєму, викинуті гроші.

Жалко, скільки керамблоку хорошого пропало. За ці гроші можна було вже закінчити будинок для життя.

 

Розумію, що для профі це не дивно. А для мене це крик душі - ЯК? Як так можна такі матеріали шикарні так... проеб використати?

Змінено користувачем Дельфін
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не вірно розрахувати кошти

+ забабахать то, что на самом деле нафиг не нужно :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо придивиись на якість кладки перегородки - там без матів ніяк. Сплошні шви від верху до низу стіни, ніякої перевязки...

Мля, і це все з такого керамблоку. Ціни у них нема на сайті, але подібний у протерма зовсім не дешевий.

Відверто жалко людину, і викинуті кошти. :(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо придивиись на якість кладки перегородки - там без матів ніяк. Сплошні шви від верху до низу стіни, ніякої перевязки...

Мля, і це все з такого керамблоку. Ціни у них нема на сайті, але подібний у протерма зовсім не дешевий.

Відверто жалко людину, і викинуті кошти. :(

 

Вы потом своим похвастаетесь :-), чужое оно проще к обсуждению :-)

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для мене це крик душі - ЯК? Як так можна такі матеріали шикарні так... проеб використати?
Ну як - як завжди. Замовника або не було на місці, або він не в темі. А прорабу і тим більше будівельникам - відверто нас...ть. І це ще тільки коробка, а скільки всього дорогого псується на єтапі інженерки і оздоблення - мамадарагая...

 

Щоб такого не було, треба або будувати власноруч (добре знаючи, що робиш), або контролювати виконавців кожного дня, тричі на день, заставляючи переробити за власний кошт в перший раз і виганяючи без оплати в другий.

 

Ну і не потрібно заганятися з великими об'ємами (в три поверхи) і дорогими матеріалами. Один поверх, мінімальна площа, дешеві і прості матеріали, дуракостійка технологія - і вірогідність такого попадалова суттєво зменшується.

 

Все сказане - ІМХО. :beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из практики сами застройщики стремятся к перерасходу по бюджету,и гробят дорогие материалы в пустую ,без соблюдения технологий

основной аргумент мне так нравиться, про надёжность и практичность никто не задумывается

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из практики сами застройщики стремятся к перерасходу по бюджету,и гробят дорогие материалы в пустую
Ну тогда у застройщика не возникает никаких сожалений. До тех пор, пока ему кто-то со стороны не скажет, что то же самое можно было бы сделать в 2-3 раза дешевле. И то найдется оправдание "Так это ж для себя! Зато на качестве не экономили" Ж-)
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато на качестве не экономили"

у меня знакомы строиться ,стройка для себя качество не очень ,особенно кладка кирпича ,говорю ему сделай полнотеллую росшывку ,не будутет лицевая сторона кирпича отпадать,в ответ мне так не нравиться,

 

кирпич лицевой весь с микро трещинами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще есть подозрение что дом строился не на последние деньги. И даже не на предпоследние. А просто на лишние, шоб було, особо не вникая в процесс (точнее вообще не вникая). Так что зря тс переживает - это может быть 8 недострой при 6 уже построенных домах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще есть подозрение что дом строился не на последние деньги

в трехэтажном доме - деревянные перекрытия... дом строился по черновицкой классике - "что бы был круче, чем у соседа" :-). Простите за комментарий, но именно в тех регионах такой принцип прослеживается железно :-)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Починаючи будівництво я боюсь одного - не вірно розрахувати кошти.

Сейчас это на самом деле не малая проблема, при проектирование уже Вашего дома бывают ситуации когда конструктор делает запас 2-х 3-х кратный как говориться - запас в попу не е......т=) То же самое и строительство, потому! При проектировании и строительство дома должен быть обязательно независимый специалист который смог оценить:

- запас несущих конструкций;

- экономическая рациональность в проектных несущих конструкций и их метод возведения;

- стоимость предоставляемых услуг на строительные и проектные роботы, согласно рыночным;

- контроль качества проектных работ;

- контроль качества строительных робот на этапе строительства всей коробки дома, не только когда бетон льете, 3 раза за стройку а практически каждый день;

- измерять спец. приборами высоты, углы, перепады при строительстве дома;

- просчитывать объемы;

- рассматривать доп. работы, которые постоянно при строительстве возникают;

- помогать в отборе и нахождении подрядчиков на определенный этап роботы;

- помогать заказчику в спорных, технических и всех вообще вопросов по строительству.

В конце еще раз хочу подчеркнуть, что эксперт должен быть НЕЗАВИСИМЫМ и не заинтересованным лицом в противном случаи от него толку будет мало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в трехэтажном доме - деревянные перекрытия... дом строился по черновицкой классике - "что бы был круче, чем у соседа" :-). Простите за комментарий, но именно в тех регионах такой принцип прослеживается железно :-)

 

ну на западной все деревянные делают. понятно печему. а что ,если три этажа, то нужно жб ставить? я жил в разных котеджах , у всех дерево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, у нас люблять так щоб "від душі", щоб сусіди "зрозуміли" хто тут гроші мав. А потім - "літня кухня" поряд і там жити.

І так 75% будинків, які більше за 120м.кв. "ШОБ дітям було"... а діти поїхали, купили квартири в місті, і не хотять жити з батьками. А ці "корови" стоять...

А ще недобудов у нас - тьма. Всі на етапі "коробки" закінчились. От такі 2-4поверхи, памятники ідіотизму, як я їх називаю. Це все від бідності.... Від бідності!!.... Скільки би не дав бідняку грошей, відсотків 10-15 зможуть їх використати, щоб вирватись. Всі інші ці гроші прое..ть, і бідняками і залишуться.

 

Хата за 150-200 тис у.е. і... господарі із сапками на городі. На техніку, на сонячні панелі, на геотермалку, на переробку якусь відкрити - грошей нема. Бо все вклали в цеглу. По селу з такими хатками, сцуко, не проїдеш - нема дороги. Бо "його" тільки до паркана, а за парканом пофігу як.

 

Польша за 20 років понавозила грошей із заробітків, і збудувала країну. Хренова туча малого і середнього бізнесу виросло із заробітчанських грошей. Бо їм потрібна була держава, порядок, майбутнє.

 

А ми за 20 років купи цегли порозкладали по полям. На руїнах держави. Бо нам - аби моя хатка 3-поверхова скраю, і забор повище - а все інше не цікавить. Як можна рахувати себе богатим в злидацькій і зруйнованій країні? Гнила інфраструктура держави не стосується тебе за 3-х метровим мурованим парканом? Гнилі опори не підводять тобі електрику? Не їздиш по ямам і по голольоду?

Все від бідності і тупості....

 

Торгував будматеріалами деякий час, багато бачив будов по області. Надивився...

  • Лайк 31
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все від бідності і тупості....

От системы образование и здравоохранения. Целенаправленно нас делают банановой республикой!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От системы образование и здравоохранения. Целенаправленно нас делают банановой республикой!

 

ага, прям стоят надо головой и заставляют 3-х этажные коробки строить... вечно у нас "кто-то" виноват

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прям стоят надо головой и заставляют 3-х этажные коробки строить...

:lol:так вон же ш у соседа коробка в 3 этажа выгнана... Ну как же меньше строить-то? Подумают нищеброд :o

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:так вон же ш у соседа коробка в 3 этажа выгнана... Ну как же меньше строить-то? Подумают нищеброд :o
Кстати, не самый худший вариант.

ИМХО, гораздо хуже, если думают, что олигарх.

С пенопластовым домиком и бюджетной Шкодой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, не самый худший вариант.

ИМХО, гораздо хуже, если думают, что олигарх.

С пенопластовым домиком и бюджетной Шкодой.

 

 

Лучше пусть жалеют,

чем завидуют.

:lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в моєму регіоні теж багато таких памятників, причому деякі після 15-20років "вистоювань" пробують продавати по баснословних цінах, вказуючи в оголошенні що новобуд.

Було декілька цікавих варіантів по розташуванню ділянки, пропонував купити по вартості ділянки + вартість цегли. Ніхто не погодився, нехай стоїть, їсти ж не просить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одного разу один будівельник сказав мені - якщо коробка цегляна простояла 3 зими і не опалювалась, то вона уже не житлова. Краще такий будинок не купувати.

 

Точно не знаю що мав на увазі - може тому що стіни перемерзли, може тому що сирості набрали. Не знаю.

 

Але також натикаюсь на будинки, які стояли по 3-5-7-10 років не закінченими, і їх намгаються продати ЗАРАЗ виходячи із того скільки в них вклали 5-10 років тому.

:pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дельфін я розглядав ті ділянки з майбутнім демонтажем "коробки", тому і пропонував вартість матеріалів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с нашым минталитетом это в основном понты все замахиваются на большое,порой не росчитав свох сил

остаються ни счем ,или вечная стройка ,строили б 1 этажу построили б быстро

 

в реальности для жызнив в нормальном комфорте достаточно дома до 70к.в и то много ,часть дома пустует

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется начинали строить свой первый дом и по принципу "Жили плохо - хватит!"

Обычно в такой ситуации сложно застройщика в чем либо переубедить, "хочу" и "что скажут обо мне мои товарищи" на первом месте, а если есть еще за душой копейка, бизнес процветает, держу Его самого за бороду...

Хотя не всё так однозначно. Знаю примеры построек и побольше, в прекрасном состоянии и дом и участок 1га+, содержат, радуются жизни. Есть примеры недостроя и уж очень небольших домиков, не больше 60-80 метров, одноэтажники и с кровлей, и без, стоят брошенные, в плачевном состоянии, участки 10-15 соток заросли бурьяном.

Почему не закончили? Да мало ли какая ситуация, проблема с работой, со здоровьем, или того хуже((((

Да минет нас чаша сия!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Я думаю дело не в деньгах было, дом либо не утвердили, если там такие нарушения, или что-то изменилось, и необходимость в доме отпала.

 

Добавлено через 18 минут

Одного разу один будівельник сказав мені - якщо коробка цегляна простояла 3 зими і не опалювалась, то вона уже не житлова. Краще такий будинок не купувати.

 

Точно не знаю що мав на увазі - може тому що стіни перемерзли, може тому що сирості набрали. Не знаю.

 

Але також натикаюсь на будинки, які стояли по 3-5-7-10 років не закінченими, і їх намгаються продати ЗАРАЗ виходячи із того скільки в них вклали 5-10 років тому.

:pardon:

Это ещё один плюс квартиры, которую можно не отапливать, и минус дома, который без отопления распадается.

Плюс дома, что он дешевле, за такие деньги столько квадратов квартиры не купишь.

И по коммуникациям, вода и т.д., с домом все хуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Мне кажется начинали строить свой первый дом и по принципу "Жили плохо - хватит!"

Повылазили с хрущёвок и дач 3Х3, отвели душу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...