Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

електроприлади БЕЗ ЗАЗЕМЛЕННЯ (плита, духовка, бойлер, пралка, холодильник, ...)

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Ваші результати вимірів дуже цікаві. Особливо тому, що вони відрізняються від розповсюдженої думки (що якісний ПЗВ при великому струмі витоку спрацьовує за 20мс).

 

 

Але насправді чи то 20мс, чи то 5мс - різниця незначна. Відповідно до вищенаведеного графіку, ця різниця проявиться лише для струму в діапазоні 250мА - 450мА, трусоне чи не трусоне.

 

 

Значно більш цікаво було б поміряти, який був максимальний струм витоку. Вище висловлювали думку, що насправді 100А все одно бути не може, і реальний максимум - менше 1А. Цікаво було б це перевірити експериментально.

 

Якщо Ви покажете, що струм витоку завжди був менше 1А - то це означатиме, що ймовірність фібриляції серця менше 5%.

 

Ще можна було б знайти дані про опір тіла за умови вологої шкіри, і разом з Вашими експерементальними даними зробити точну оцінку ймовірності фібриляції серця.

 

Когда мы в лаборатории экспериментировали, то на стрелочном амперметре в диапазоне измерения до 5 ампер стрелка не доходила до 1 ампера.

На цифровых токовых клещах(китайских типа mastech) с фиксацией максимума показания были в диапазоне от 0.2 до 2. Но они в приципе были склонны показывать погоду на марсе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...... не став би навіть Firetuf. Це вже було б зовсім абсурдне твердження.

 

 

Як то кажуть, терпець урвався (с)

 

 

Дорогой ты наш новоявленный "Галилео Галилей"! Кто тебе дал право публично обсуждать меня и мою профпригодность? Ты меня знаешь? Ты принимал у меня экзамены, работу??? ........

 

Я не собираюсь здесь выкладывать все выкипировки этого многостраничного "срача" (много чести), остановлюсь на некоторых.

 

 

1. Где я, лично, что либо написал о работе дифа? Ты же такой пунктуальный, правильный, толерантный. Ну давай. Или брехун? Или, как говорит Янинка Соколова "Ну ты же не сцыкун, правда?"(с)

2.

Я вкотре пояснюю: через ПЗВ пройде будь-який струм
Покажи, докажи, обоснуй, прохождение в домашних электросетях через ПЗВ тока величиною 1000А до момента его отключения.

 

 

пы-сы: на счет писанины маленькими букафками. Если в комнате тихонько пердануть, вонять от этого меньше не станет.

 

 

Коллеги, форумчане, админы, прошу прощения за такой тон письма, но как говорил один, всеми любимый персонаж "Я старый солдат и не знаю слов любви..."(с).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пишу, що струм витоку може в багато разів перевищити 30мА (незважаючи на те, що на корпусі ПЗВ написано 30мА).

 

Це читають дві людини, і вважають що такого не може бути, що це дурна помилка.

 

Одна людина прямо, чітко, емоційно це висловлює (що такого ніяк не може бути, тому що на корпусі написано 30мА). Таким чином ця людина, звичайно, "підставилась" під нищівну критику. Але проявила чесність, розібравшись і визнавши, що дійсно помилялась. Навіть якщо спроба сказати, що такого не казав, і була, але зовсім нетривала і неенергійна. Тобто очевидно, що ця людина - чесна. Ця людина викликає повагу.

 

 

А друга людина, хитрий і обережний демагог-торговець Firetuf, замість чіткого твердження "такого ніяк не може бути, тому що на корпусі написано 30мА" - пише, що все брєд і хрєнотєнь. І піди доведи потім, про яке "все" цей консультант писав. Може, він взагалі філософ на зразок Геракліта, для якого у Всесвіті "все - вогонь", а для цього "все - брєд і хрєнотєнь".

 

 

=====

 

 

"Читайте и изучайте матчасть, чтобы не нести всякую хренотень." і дав посилання на документ на 158 сторінках. І що конкретно таке має означати? Хоч би номер сторінки вказав, на якому нібито міститься доказ того, що я нібито зробив помилкове твердження. Порівняйте це з компетентим спеціалістом вище, який дав посилання на конкретні цитати (навіть не конкретні сторінки - а конкретні короткі фрази з аналогічного по змісту документа). Строго по темі і розумно.

 

 

Я вимагав, щоб Firetuf чітко висказався по питанню, що викликало конфлікт. Щоб він чітко сказав, може струм витоку перевищити 30мА чи не може, якщо на корпусі ПЗВ написано 30мА. Але ж він хоч і був переконаний що це "брєд" і що очевидо, що ніяк не може, бо на корпусі написано - але хитрий і обережний, і тому замовк, не пітвердив прямо що він так помиляється.

 

На моє чітке питання не відповів, сховався. А тепер демагогічно намагається вчепитися до слів, нібито "Я вкотре пояснюю: через ПЗВ пройде будь-який струм" має означати що пройде струм 1000А чи 1000000А чи 1000000000000А.

Якщо бути таким слизьким демагогом, як він, то звичайно, що можна сказати, що за якихось умов струм 1000А може і через товстий шмат резини пройти. Якісь наукові фантазіі про струми на мільярд амперів вигадувати. Але навіщо займатися таким брехливим словоблуддям?

 

Всім зрозуміло, що якщо хтось переконаний, що струм витоку не може перевищити 30мА, а насправді він може бути 600мА - то це можна фігурально, неточно, розмовною мовою сформулювати "пройде будь-який струм".

Згідно з вищенаведеними графіками, в контексті цієї теми про струм більше 2А взагалі немає сенсу говорити, бо все що більше 2А вже скоріше за все призведе до фібриляції серця. По-друге, якщо опір тіла людини більше 100 Ом, то який сенс говорити про струми більше 2А? Але це аргументи для чесної і розумної людини, а не для брехливого демагога.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фуух, Прочитал все страницы срача - как кино посмотрел))))

На самом деле правда по середине. Товарищ "Ноф-Ноф" конечно резок в своих высказываниях но он во многом прав. Да, узо отключится не мгновенно, это в любом случае механизм и ему надо успеть отвести контакты. Но также не забываем что среди нас полно тех, кто хоть раз в жизни попадал под кратковременный ток и мы знаем что за долю секунды убить не может.

Плюс сопротивление кожи - это тоже 100% правда. Мне на работе деды рассказывали про одного своего коллегу еще более старого деда, так тот ламповую технику чинил не выключая и его абсолютно не било, а там поболее, чем 220В.

А вообще "правда" в самом начале темы, запрещено использовать такую технику без заземления, вот и всё. Умные люди это придумали, еще более умные придумали доп.защиту в виде УЗО. Но никто из этих умных людей не дал ответ на вопрос "как существовать современной технике в старых домах без РЕ проводника".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Ноф-Ноф" конечно резок в своих высказываниях

 

Mea culpa. Шкодую, що Energon'a так жорстко критикував. Можна було без конфлікту пояснити. Частково причина в тому, що одразу кілька людей дуже по-хамськи висловили таку саму помилкову думку, як і він - але він її висловив найбільш чітко (і тим самим саме його критикувати мало сенс, щоб з'ясувати технічну суть справи). Я сфокусувався на технічній стороні спору, і не врахував особистісну і соціальну сторону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шо-то тот эксперт из ролика какую-то дичь несет)))) он вроде что-то понимает в физике процесса но впаривает про какое-то "наименьшее сопротивление". При этом фен заботливо включили через УЗО, т.е. чувак сам не очень уверен в своих действиях))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Mea culpa. Шкодую, що Energon'a так жорстко критикував. Можна було без конфлікту пояснити. Частково причина в тому, що одразу кілька людей дуже по-хамськи висловили таку саму помилкову думку, як і він - але він її висловив найбільш чітко (і тим самим саме його критикувати мало сенс, щоб з'ясувати технічну суть справи). Я сфокусувався на технічній стороні спору, і не врахував особистісну і соціальну сторону.

 

Проїхали...зла не тримаю:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И наверно через разделительный транс...:D

Тут вище писали що розділяючий особливо не захищає :D Та й ванна не чугунна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УЗО не имеет средств контроля и ограничения проходящего тока(в рабочем режиме).

Был не прав - перепутал УЗО и дифавтомат:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но также не забываем что среди нас полно тех, кто хоть раз в жизни попадал под кратковременный ток и мы знаем что за долю секунды убить не может.

может!

не все люди одинаково реагируют на ток через тело. Бывает и 12 или 24В смертельно. Бывает у человека с сердцем не очень, как пошло напряжение через тело - тоже вопрос. вот оно пошло коротким импульсом через серце.. а там сбой у серца.. и привет..

Так что вы не правы. Если даже одного человека из миллиона напряжение может убить - есть смысл к вопросу подходить серьезно. Или вы считаете это не важно, ну тряхнуло, ну и ладно?

Я кстати хорошо знаю, что бывает с человеком, когда человек попадает под ток, и даже не сразу, а через день, два...!!! А вы не знаете...

Вот и вся разница в понимании вопроса.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну про 12/24 я не соглашусь потому что там токи мизерные. Если конечно не облизывать контакты.

А вот про длительность пожалуй соглашусь. Итого мой вывод такой, что применять такую технику можно только при наличии РЕ, все остальное уже будет нарушение и вся ответственность на совести хозяев.

 

Добавлено через 6 минут

Кстати, правильный совет это ждать реконструкцию стояков, якобы... Вот у нас в городе кое-где поменяли стояки, но РЕ как не было так и не появилось.

Есть-ли юридические рычаги влияния на РЭС, ЖЕК, ОСМД ??? - может кто-то уже бодался с ними?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну про 12/24 я не соглашусь потому что там токи мизерные. Если конечно не облизывать контакты.

это вы тем кто пострадали от таких напряжений - расскажите, мне не нужно.

все люди - РАЗНЫЕ. В кого то может и молния ударить и ему пофиг.

 

а кому то и 12в будет достаточно. и дело не особо в токах, мол всех под гребенку и 30мА ограничим, нет. Если ктото чувствителен к 5-10мА, то правильно будет на все случаи жизни 10мА ограничить, а не так как здесь пишут и советуют.

ИМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

off:

 

На моє чітке питання не відповів, сховався.
Не сховався, а просто половив линка з карасиком, поганяв нирців з крижнями, попив горілочки..., мабуть такий перебіг, поросятку невідомий... :lol:

 

 

Я вимагав, щоб Firetuf чітко висказався по питанню, що викликало конфлікт
Шановний, ти можеш в мене попросити, а не вимагати. Конфлікт відбувся, до речі, коли "Галілео Галілей" почав хамити колегам (навіть не мені особисто), тому я і висловився по хамству, а не по фізиці.

Моє особисте ставлення по струмам дифа - через ДА дійсно, в якийсь певний, обмежений відрізок часу, струм буде протікати більший, ніж вказано в маркуванні. Але не будь який, а тільки той, що в межах діаграм, це поперше, і по друге, звісно при дотриманні технівки безпеки, не смертельний (якщо мова йде про 30мА). Розмови про - якщо хворе серце, або якщо засунути в ухо, не йдеться. При певних умовах, можливе все, і горіння металу, і світова швидкість і т.д.

На чітку цитату, я чітко і відповів.

Я вкотре пояснюю: через ПЗВ пройде будь-який струм
После того бреда, что вы написали,

 

 

Надалі, слідкуйте за язиком. :x

Ви невихована, нерозумна і неграмотна людина.
якби хтось розумний хотів зі мною посперечатись
то Ви нахабний брехун.
то приєднуйтесь до списку уважаемых людей, "консультантів", які тут на форумі гроші заробляють небезпечними для життя замовників консультаціями.
а Energon робить смертельно небезпечну помилку
Firetuf некомпетентний.
хитрий і обережний демагог-торговець Firetuf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шо там ще цікавого в Вікепедії пишут?))

 

Що окрім активного опору (принятого в 1000 Ом), є ще й реактивна складова, яка залежить від частоти струму в мережі, так ось електротравматизм в мережах з частотою в 60Гц на багато нижчий чим там де 50 Гц.

 

А ще таке:

Ступінь небезпеки впливу електричного струму залежить від:

 

- сили електричного струму, що протікає через людину;

- роду і частоти електричного струму;

- шляху протікання електричного струму через тіло людини;

- тривалості впливу струму на людину;

- індивідуальних особливостей людини;

- умов зовнішнього середовища, в якому працює людина.

Кому цікаво читаємо: pidruchniki.com/12120124/bzhd/urazhennya_elektrichnim_strumom

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє особисте ставлення по струмам дифа - через ДА дійсно, в якийсь певний, обмежений відрізок часу, струм буде протікати більший, ніж вказано в маркуванні. Але не будь який, а тільки той, що в межах діаграм, це поперше, і по друге, звісно при дотриманні технівки безпеки, не смертельний (якщо мова йде про 30мА).

 

 

Вже всі в темі, хто помилялись - все зрозуміли і виправились. Один лише нахабний неграмотний торговець-"консультант форуму" і надалі стверджує, що

 

струм 600мА - не смертельний

 

чи що

 

не може такого бути, що струм витоку 600мА може йти через ПЗВ (на якому написано 30мА) протягом кількох мілісекунд?

 

 

Дуже сподіваюсь, що ніхто таким "консультаціям" довіряти не буде. Тут вже навіть пригадали реальний випадок, коли феєрверк був і метал встиг поплавитись - і тільки потім ПЗВ(УЗО) спрацював. Але торговець хоч і неграмотний, але дуже наполегливий, і свою позицію міняти не збирається.

 

Надалі, слідкуйте за язиком. :x

 

І хто це має нахабство писати мені? Людина, яку я просив не матюкатись? Яка в дискусії вживає слова на кшталт "сцыкун" і "хренотень"? Трохи офтопіку: "хренотень" - це навіть гірше, ніж матюк; це коли людина дуже хоче матюкнутися, але боїться бути за це покараною - і тому вживає евфемізми матюків; причому це вже для зовсім закомплексованих людей варіант: матюк --> літера Х --> назва літери Х в старовинній абетці (аз, букі, веді, ..., хер - похідне херня) --> довільне інше слово на цю літеру (хрен - похідне хренотень).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже запутался -- ставим ДИФы или нет???

ставимо обов'язково! Шкоди ніякої (а також коштує недорого і поставити легко), а користь - дуже ймовірно може бути (дуже багато користі якщо є заземлення, і менше - але теж багато - якщо заземлення немає).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один лише нахабний неграмотний торговець-"консультант форуму" і надалі стверджує, що

 

струм 600мА - не смертельний

 

чи що

 

не може такого бути, що струм витоку 600мА може йти через ПЗВ (на якому написано 30мА) протягом кількох мілісекунд?

 

 

Человечище - ты больненький?

Ноф-Ноф х 0 = 0.

Адью! :fool:

 

Добавлено через 5 минут

Отдохнули и понеслась по новому.

Я уже запутался -- ставим ДИФы или нет???

Ставим как того требуют Нормы и Правила, а также, при желании повысить безопасность.

Извините за некоторых, мягко говоря "немножко прибитеньких" товарищей (которых кстати погнали с других Форумов) что ввели вас в заблуждение о необходимости применения ДИФ-защиты.

ДИФАМ - ЖИТЬ! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(которых кстати погнали с других Форумов)

А подробней!

Страна должна знать своих героев!!!)))):flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моє особисте ставлення по струмам дифа - через ДА дійсно, в якийсь певний, обмежений відрізок часу, струм буде протікати більший, ніж вказано в маркуванні. Але не будь який, а тільки той, що в межах діаграм, це поперше, і по друге, звісно при дотриманні технівки безпеки, не смертельний (якщо мова йде про 30мА).

 

Нахабний і неграмотний торговець Firetuf продовжує вперто стверджувати, що 600мА - це не смертельний ток?

 

 

Чи він настільки слабкий інтелект має, що досі (після детального обговорення теми; коли вже всі, крім нього, прийшли до консенсусу) думає, що якщо на ПЗВ(УЗО) написано 30мА, то це нібито означає, що струм витоку 600мА протягом кількох мілісекунд йти не може?

 

 

 

 

Человечище - ты больненький?

Я Вас неодноразово просив вести себе культурно на форумі (не матюкатися, не вживати непристойної лексіки). Ви не в себе вдома з родиною чи друзями, де у Вас можливо трохи інші стандарти спілкування - це публічний форум.

Я Вас назвав нахабним і неграмотним - і навів чіткі докази цих тверджень. А від Вас чути лише таке: все брєд і хрєнотєнь, опонент - сцыкун і больненький.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... А від Вас чути лише таке: все брєд і хрєнотєнь, опонент - сцыкун і больненький.

 

Таки да.

Ноф-Ноф × 0 = 0.

 

Прим: " сцыкун" запатентовано Янінкою, але якщо так і є, хай вже так і залишиться.

Оборотєнь :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...