Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Участок в Зазимье,ищу соседа.

1973cc11

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте форумчане!Нашел участок в центре села Зазимье,13.5 соток.В самом центре,возле магазина,сельсовета и остановки на Киев.Надо делить на две части,есть опытный брокер.На участке деревянная развалюха,которая пойдет нам на дрова...Цена 40000 дол.,то есть два по 20000,и,думаю,еще поторгуемся.Если есть желающие-пишите,звоните...Жалко будет упустить такое место по такой цене.050-4692503.Да,фасад у каждого будет по 24 метра.Все сельские коммуникации рядом и асфальт до самого дома.От Троещины 10 км. идеальной дороги,место обжитое,воровства нет.Обсуждения,и,возможная критика,принимается.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Ну как, нашли соседа?

 

Нет,соседа не нашел,вернее,нашел,но,пока он думал,участок купили чужие люди!На двоих,даже не родственники.Обидно...Поиски продолжаются,но я уже не верю в скорую покупку...Да,ищу единомышленников,для поиска и последующего раздела участка.Будем соседями.Звоните,пишите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет,соседа не нашел,вернее,нашел,но,пока он думал,участок купили чужие люди!На двоих,даже не родственники.Обидно...Поиски продолжаются,но я уже не верю в скорую покупку...Да,ищу единомышленников,для поиска и последующего раздела участка.Будем соседями.Звоните,пишите.

 

Доброго дня!

Була схожа ситуація в 2010 році, шукав ділянку, спочатку сам.

Бюджет був обмежений, потреба була 6-7 соток.

Було прийняте рішення по участку - краще блище і менше, аніж дальше і більше..

Звісно таку нарізку ділянок важко знайти, ти паче в Зазим'ї. Прийняли рішення купувати ділянку на двоїх.

Через Авізо, з розділу "Куплю" знайшов 5-6 прибічників, тобто потенційних сусідів.

В залежност, яка була пропозиція, я запрошував на перегляд того чи іншого "сусіда".

Коли побачили ділянку своєї мрії, всі кандидати не потянули. Прийшлось терміново шукати нових сусідів.

Розмістив інфо в Броварській темі і на наступний день у мене вже був кастинг із трьох претендентів на ділянці.

І я вибрав самих достойних, Алінка привіт!)))

Розвязка історії така, два покупці купили по одному договору ділянку в рівних частинах. Подали документи на розділ і отримали два акти.

 

Так, що покупка це теж наполеглива праця, головне тут терпіння і все буде гаразд.

Удачі в пошуках!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...
Доброго дня . Можливо ще потрібно, може комусь зі знайомих , ділянка біля Десни, 10 соток, під будівництво Зазімя. 067-756-02-53. Власник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...