Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

LED-лента на кухне: рабочая зона и фартук

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

Чесно, я вас не розумію...

 

Якщо формально, то зверніться особисто до спеціаліста і він Вам все розкладе по поличках. Свою рекомендацію, як ТС, я дав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо формально, то зверніться особисто до спеціаліста і він Вам все розкладе по поличках. Свою рекомендацію, як ТС, я дав.

 

Вибачте, можливо я у своєму пешому пості не правильно висловився про те що мені потрібно, то ще раз пробачте.

 

Я перед покупкою хочу побачити цей профіль і потримати в руках. Тому прошу порад, якої фірми і який тип профіля потрібно вибрати.

 

Тобто, зайти на www.... чи у магазин, профіль тип такий ..., і все буде у тебе ок!!!!

 

Коротко, лаконічно і ясно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я перед покупкою хочу побачити цей профіль і потримати в руках.

Ідете на склад алюмінієвих профілів і дивитесь і щупаєте. Профілі від 2 до 6 метрів в оригіналі.

Тобто, зайти на www.... чи у магазин, профіль тип такий ..., і все буде у тебе ок!!!!

Якби таке було - був би один єдиний правильний тип профілю і все. Але оскільки кожному треба щось своє - то такого універсального єдино правильного типу профілю просто не може існувати. Вибір залишається за вами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я перед покупкою хочу побачити цей профіль і потримати в руках. Тому прошу порад, якої фірми і який тип профіля потрібно вибрати.

 

Я в столиці не зміг знайти, щоб все в одеому місці. З іншого боку, у Вас на стелі, в гіпсокартоні - хто там що побачить. По третє, це не авто, щоб кожна фірма випускала щось особливе.

 

Добавлено через 1 минуту

Тобто, зайти на www.... чи у магазин, профіль тип такий ..., і все буде у тебе ок!!!!

 

У цього майстра є свій сайт: почніть з нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все таки, з вашого досвіду, який профіль оптимальний? Як на мене профіль ЛП12 за тонкий, а профіль ПФ15 тільки йде у комплекті з матовим розсіювачем...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все таки, з вашого досвіду, який профіль оптимальний?

 

До понеділка на смартфоні - незручно шукати. :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть, но он стоит денег (хоть и совсем небольших). Если симку все-равно выбрасывать - можно сэкономить. Наверное ж это не единственный косяк - а косяком больше или косяком меньше какая уже разница.

Вы так все завуалировали. Можно расшифровать? Это плохое решение, лучше в профиль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это плохое решение, лучше в профиль?

Конечно! Крепление светодиодной ленты к теплоизолятору (коим является ДСП) - это значительное сокращение срока её службы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогі формучани, я вже всю голову собі зламав з вибором профіля для стель. Тикніть мене лицем в профіль, який потрібно купити і щоб був в першу чергу якісний (заглушки, кріплення, кутові з'єднання), надійний, працював так як потрібно. Такий, який ви б собі монтували б.

 

В мене практики як у електрика дуже багато, але з профілем ніколи не працював і не хочеться вибрати і купити що не будь. На сьогоднівшній день палітра профілів просто зашкалює і вибрати з першого разу те що буде дійсно якісне дуже важко, а ще важче не передплатити... Так як ціни на профіль просто шокують, так як люди один і той самий профіль можуть продавати від 20 до 200 грн/м.

 

Лед стірічка 10Вт/м.

Планується в порядку 80м профіля використати.

Є участки видимі, я думаю, що для них потрібний матовий розсіювач, а для не видимих можливо взяти прозорий?

 

Допоможіть будь-ласка!!!

 

P.S.

Можливо хтось є зі Львова, то підскажіть куди можна під'їхати і пощупати профіль руками...

 

Ціна профілю, залежить від якості самого профіля, та лінзи. Наприклад є профіль нашого виробника, в нього якісний алюміній, а ще розсіювач. Якщо взяти дишевий, то більше всьго він не анодований і розсіювач поглинає третю частину світла, та не дає якісного розсіювання.

Нижще фото, з ліва наш профіль, з права не зовсім) Стрічка теж є дешева, є дорога, це теж залежить від якості. Якщо стрічку яку я продаю працює на вітринах як мінімум 8 годин і по 365 днів в році, це повинно про щось говорити. Якщо Вам потрібна пропозиціята консультація, телефонуйте або пишіть в приваті.

IMG_20181008_104127.thumb.jpg.771d60d97e54c4c9011194cf42ed624a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все таки, з вашого досвіду, який профіль оптимальний? Як на мене профіль ЛП12 за тонкий, а профіль ПФ15 тільки йде у комплекті з матовим розсіювачем...

 

Рекомендую використати для підсвітки стелі ЛП7, тільки Унського виробництва.

1lp71.jpg.5b3a06839d5024ca797e0761dd86e853.jpg

1lp7.jpg.c00f80e509df790d046a196b3f59f656.jpg

20180530_112049.thumb.jpg.1c748b5597cc01ecc4fcfdf2d42bc6cc.jpg

20180530_112318.thumb.jpg.d3860f172f30d30a8cccf506b8c0ac52.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я довірився в цьому питанні Svet_LED і не жалкую.

 

Дякую за довіру:beer:

 

Добавлено через 6 минут

Да, алюминиевый профиль стоит не копейки, но его предназначение, это увести тепло, а лучше всего это может сделать алюминий. Дерево гипсокартон и даже метал, не смогут отвести тепло. Метал в первые минуты отводит тепло, но с каждой последующей минутой он его просто накапливает, подымая температуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну чому алюміній найкращий. Є ще мідь. Вона до речі як і алюміній теж метал. І з неї також роблять радіатори охолодження. Просто вона дорожча ніж алюміній тому не популярна.

А залізо таки поганий теплопровідник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну чому алюміній найкращий. Є ще мідь. Вона до речі як і алюміній теж метал. І з неї також роблять радіатори охолодження. Просто вона дорожча ніж алюміній тому не популярна.

 

І не тільки через це. У міді вельми специфічний колір, який з плином часу змінюється. Дороща - це ще м'яко сказано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І не тільки через це. У міді вельми специфічний колір, який з плином часу змінюється. Дороща - це ще м'яко сказано.

 

Це не дах де мідь житиме десятиріччя що аж позеленіє.

Хоча пост був про те що навіть в шкільному курсі фізики вказуються матеріали з значно кращою теплопровідністю ніж найкращий алюміній. Навіть серед дешевих металів. Хоча є метал який має ще кращу теплопровідність ніж мідь а алюміній нервово курить.

Алюміній же обирають через сукупність характеристик а не тому що він найкращий теплопровідник.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Лично я зачастую использую линейные светильники как альтернативу светодиодного профиля и ленты. По степени эффективности по моему мнению даже лучше и с подключением проблем меньше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

Лично я зачастую использую линейные светильники как альтернативу светодиодного профиля и ленты. По степени эффективности по моему мнению даже лучше и с подключением проблем меньше.

Что имеете в виду под линейными светильниками))) я их желаю под заказ. Та же лента, или светодиоды)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, у кого есть опыт использования углового профиля для ленты такого плана?

viyar.ua/catalog/alyuminievyy_profil_dlya_svetodiod_lenty_uglov_21kh6mm_l_3m/

Если клеить под шкафчиками над фартуком , не будет ли свет слепить в лицо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если клеить под шкафчиками над фартуком , не будет ли свет слепить в лицо?

 

Будет. Сидящим за столом. Это, если профиль возле фартука и развёрнут вперёд. Но так делать не стоит. Другое дело, если профиль вдоль переднего края шкафчиков и развёрнут в сторону фартука.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так все таки, з вашого досвіду, який профіль оптимальний? Як на мене профіль ЛП12 за тонкий, а профіль ПФ15 тільки йде у комплекті з матовим розсіювачем...

На большинстве объектов использую профиль ЛП12 (ТИС) с матовым рассеивателем и ленту smd 2835/120.

Подобное сочетание даёт ровный свет без точек даже на открытых участках или в отражении, потому это беспроигрышный вариант.

Яркость для фоновой подсветки оптимальная. Для основного света нужно брать более мощные ленты, например, 5630/60.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

Что имеете в виду под линейными светильниками))) я их желаю под заказ. Та же лента, или светодиоды)

Мое субъективное мнение что лента с блоком питания это красиво, эргономично и эстетично, но линейные светильники значительно практичней.

Поясню в процессе работы ленты хоть Rishang хоть Cree или Osram все равно наступит момент когда светодиоды начнут деградировать (терять яркость - сам сталкивался). И это еще неплохо если равномерно яркость будет снижаться. А бывают случаи когда накрывается резистор и выходит из строя сразу три светодиода. Как то неэстетичненько получается. И простой обыватель без опыта вряд ли сможет купить резисторы нужного сопротивления и сам их впаять.

А со светильниками проще - купил, поставил, на несколько лет забыл о проблеме со светом. Причем линейные светодиодные светильники бывают 30, 60,90, 120 и 150 см, но есть небольшой минус - температура света в основном 5000-6500 К.

Я вот себе поставил светильники на кухне Biom 60см и уже года четыре как и не заморачиваюсь, еще курс у.е. был по 12-14 на черном рынке.

Если вдруг сгорит, выкину куплю другой.

Вот и все просто практично и не дорого!

 

Добавлено через 13 минут

Подскажите, у кого есть опыт использования углового профиля для ленты такого плана?

viyar.ua/catalog/alyuminievyy_profil_dlya_svetodiod_lenty_uglov_21kh6mm_l_3m/

Если клеить под шкафчиками над фартуком , не будет ли свет слепить в лицо?

Именно такой профиль не пробовал использовать.

Но у него в принципе есть преимущество в виде срезанного угла - можно без труда проложить проводку под ленту.

 

Пробовал с таким:

5watt.ua/profil-allyuminievyy-led-biom-uglovoy-lpu17-17h17neanodirovannyy-palka-2m-m-2581.html

Мне он понравился. Простота монтажа, просто приложил профиль в угол, просверлил его и стену или шкаф, прикрутил на саморезы и вклеил ленту.

Совет: сначала монтируйте профиль, а потом вклеивайте ленту и желательно профиль и ленту прогреть монтажным феном градусов до 60, чтобы была лучше теплопроводность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясню в процессе работы ленты хоть Rishang

То что Вы пишите о ленте Ришанг, за время моей работы с ней такого не наблюдается уже более 6 лет)))

При всем том, что работает она на все 100% на торговых точках как минимум 8 часов 365 дней в году.

Заменить 60 см ленты проще чем Biom который Вы питаетесь рекламировать)))

У надежного производителя есть все цвета ленты и качества!

Мы стали завозить высококачественную ленту от Rishang, с высоким инденксом цветопередачи CRI90. диоды на чипе Samsung, до 160lm/W.

 

Добавлено через 10 минут

Простота монтажа, просто приложил профиль в угол, просверлил его и стену или шкаф, прикрутил на саморезы и вклеил ленту.

Профиль ТИСА лучше, он анодирован, толще, линза дает хорошее рассеивание и не поглощает третью часть света как в указной Вами ссылке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То что Вы пишите о ленте Ришанг, за время моей работы с ней такого не наблюдается уже более 6 лет)))

При всем том, что работает она на все 100% на торговых точках как минимум 8 часов 365 дней в году.

Заменить 60 см ленты проще чем Biom который Вы питаетесь рекламировать)))

У надежного производителя есть все цвета ленты и качества!

Мы стали завозить высококачественную ленту от Rishang, с высоким инденксом цветопередачи CRI90. диоды на чипе Samsung, до 160lm/W.

 

Добавлено через 10 минут

 

Профиль ТИСА лучше, он анодирован, толще, линза дает хорошее рассеивание и не поглощает третью часть света как в указной Вами ссылке.

Тишина в зале!!!!!Ришанг идёт...

 

Добавлено через 2 минуты

То что Вы пишите о ленте Ришанг, за время моей работы с ней такого не наблюдается уже более 6 лет)))

При всем том, что работает она на все 100% на торговых точках как минимум 8 часов 365 дней в году.

Заменить 60 см ленты проще чем Biom который Вы питаетесь рекламировать)))

У надежного производителя есть все цвета ленты и качества!

Мы стали завозить высококачественную ленту от Rishang, с высоким инденксом цветопередачи CRI90. диоды на чипе Samsung, до 160lm/W.

 

Добавлено через 10 минут

 

Профиль ТИСА лучше, он анодирован, толще, линза дает хорошее рассеивание и не поглощает третью часть света как в указной Вами ссылке.

 

Кстати насчёт простоты замены 60 см ленты или накладного светильника вы уж не перегибайте. А то я грешным делом подумаю что не такой уж вы профессионал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...