Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом в клеверках 2

igorok

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.2 роки скитання по форумах ,перегляди проектів і т.д привели до повного ступору у виборі проекту.чим більше читав наш форум і слухав думки професіоналів тим більше сумнівався у всіх своїх попередніх виборах.

на 2010 рік планую починати будівництво.прийшов час остаточного вибору.

Думаю зупинитися на архоновському проекті Дом в клеверках 2.

Залишаєтсья тільки вибрати варіант з гаражом чи ні.

Виложую планування ,фасади і фото вже побудованих будинків на ваш суд.

прошу конструктивної критики і зауважень

289.jpg

 

290.jpg

 

706.jpg

 

707.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Виложую планування ,фасади і фото вже побудованих будинків"

а хто Вам сказав що це побудовані будинки? Це ж просто "веселі картинки".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Виложую планування ,фасади і фото вже побудованих будинків"

а хто Вам сказав що це побудовані будинки? Це ж просто "веселі картинки".

 

виложив тільки плани і фасади.

фото готових будинків ще не виложив ,не вистачило часу.зараз цим займусь.

Невже я похожий на дурня щоб вважати проектні малюнки за реалізований проект:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Как по мне- так все достаточно сбалансировано, очень удачный проект, только для целостности картины выложите пожалуйста также планы дома с гаражом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Как по мне- так все достаточно сбалансировано, очень удачный проект, только для целостности картины выложите пожалуйста также планы дома с гаражом.

ок.загружаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше схиляюся до того щоб будувати будинок і гараж окремо,будинок має кращий вигляд,і в проекті з гаражом в мансарді 4 кімнати для нас це забагато.хоча все ж таки маю сумніви.

Головна проблема заключається в тому що я не зустрічав хороших планувань ділянки на якій будинок і гараж окремо ,і не маю уяви як це все розмістити на своїй ділянці,навіть гугл не допомагає.

Може хтось має ідеї чи фото.Розміри ділянки 20*120.довжини нібито вистачає :) а от ширини маловато

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для генерації якихось ідей, стосовно посадки на ділянку, бажано б знати орієнтацію відносно сторін світу. Не факт що цей будинок взагалі сяде на Вашу ділянку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая же ситуация. Ширина участка 18 м. Тоже есть колебания насчет гаража. Склоняюсь к тому, что строить вариант без гаража. Лучше оптимизировать средства на стройку самого дома, а гараж потом построить.

У меня заезд с юга, окна гостинной выходят на ворота. Если построить гараж при въезде, с гостинной будет вид на жопу гаража. Поэтому думаю построить гараж за домом, причем возможно на 2 машины. Правда увеличиваются затраты на дорожку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая же ситуация. Ширина участка 18 м. Тоже есть колебания насчет гаража. Склоняюсь к тому, что строить вариант без гаража. Лучше оптимизировать средства на стройку самого дома, а гараж потом построить.

У меня заезд с юга, окна гостинной выходят на ворота. Если построить гараж при въезде, с гостинной будет вид на жопу гаража. Поэтому думаю построить гараж за домом, причем возможно на 2 машины. Правда увеличиваются затраты на дорожку.

 

я також вагаюся на рахунок гаража.якщо будувати перед будинком то получається так як ви писали.а з заду будинка також не хочеться будувати,тому що там планую зробити терасу,трошки далі-баньку,ось такі справи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в батькіському помісті також побудований гараж за будинком,ну його........ зимою сніг розчищати
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

баньку рядом с гаражем, на одной линии, только гараж с одной стороны, а банька с другой

 

у нас снег раз в пять лет бывает. но на дорожку придеться тратиться.

 

наверно с точки зрения планирования участка лучше гараж рядом с домом, но 20 м фасада в этом случае мало, да и удораживает дом. а если еще потом налог на недвижку ведут, посчитают площадь гаража в дом и платить за него придеться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще навіть не вирішив з чого будувати.

є декілька варіантів

1.кірпіч 1,5 + клінкер

2.газобетон + клінкер

3.керамічний кірпіч + клінкер.

буду рахувати,тоді щось може проясниця.

можоиво взагалі буде пінопласт+ короїд або щось подібне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...