Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Найгірший будівельник 2011

Mirron

Рекомендовані повідомлення

Пропоную щось на зразок Антинобеля. Найгірші будівельники 2011 р. Думаю, що мій варіант однозначно візьме перше місце в усіх вагових категоріях.

Чувак під’їдався на форумі, де і був знайдений. Нік – AlexandrGroup www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=43547

Тел. 096-2266-422. Звати Саша, Олександр. Сам із Одеси їздить на синій, сто раз фарбованій п’ятірці, при розмові відчуваються проблеми із мовною артикуляцією. Погано говорить. Невисокий, чорнявий.

Далі сама історія:

Будь ласка, дочитайте до кінця або почніть із п.8, щоб зрозуміти, що на фото.

На дачі роблю ремонт і реконструкцію. За 3 тижні треба було виконати власне нескладні ремонтні роботи.

1. Покласти утеплювач під стелю. – Почали прибивати його планками прямо до обрешетки, добре , що хоч шифер не пробили. Просто базальтову вату рейками притискали до (увага!) не стропіл, а прямо до шалівки на якій лежить шифер.

2. Пароізоляцію кладуть також із зовнішньої сторони. Переконували, що так потрібно за німецькою технологією: Пароізоляцію покласти під шифер, а на неї вже утеплювач.

3. Наступне завдання: Треба зняти стару чорнову підлогу та покласти утеплювач на міжповерхове перекриття і потім покласти нову. Все просто. Зняли стару поклали нову, але утеплювач забули покласти. Нова підлога сяє, на ній навіть є перегородка, а всередині утеплювача немає.

4. ОК треба якось вирішувати. Знімаємо знизу стельовий ГК і закладаємо утеплювач. Зразу ж виникає потреба його й зашпаклювати (в кімнаті та у коридорі половина старий ГК, половина новий) Роблять це вже за гроші. Нічого не застеляють, хоча плівку я привіз. Свинюшник просто капец.

5. На мансарді треба стелю також зашити гіпсокартоном. Лист ГК кладуть просто поверх балок, ніхто ніяких рейок не набиває. А самі листи скріплюють маленькими обрізками вагонки. Умовив хоча б набити вже поверх дошки, щоб ГК не провисав.

6. ОК. Далі сходи на мансарду. Трохи криво але те нічого. Не дотримався моїх вимог, стосовно висоти сходинок – ладно. Поки на вихідних не наступив на верхню сходинку – вона з’їхала, а з нею і перила. Виявляється він неправильно (нерівно) поклав її на брусок і навіть не закріпив, просто залив клеєм та зашпаклював.

7. Вони так топили грубу, що потріскала штукатурка. Штукатурим грубу. Спочатку глиною із начебто вогником за який я заплатив, але його так і не побачив. Все потріскалось. Другий раз потріскалось тільки в 3 місцях, але грубу ще не топив думаю буде гірше.

8. На наступний день, коли я з ними розрахувався, побачив як вони поставили мені двері в кімнату. Реготав хвилин 30. Спочатку начебто все ОК, але подивіться він встановив їх верх ногами. Тут мене попустило і я остаточно впевнився, що попав просто на психічно хворих людей. Не буйні, але хворі.

9. Про срач побутовий – як звірі живуть, сказала мама, я вже не кажу. Відро з нечистотами ніхто не виливав. Сцяли, щоб у вас повідсихало, прямо з веранди, лінь було 15 метрів до туалету добігти, дрібні крадіжки та нае..ки то вже пусте.

Тому і пишу цей пост якщо - вам запропонує свої послуги цей Олександр просто спокійно, лагідно відмовте йому.

УВАГА ЦЕЙ пост написано для тих хто втратив душевну рівновагу від дибілоїдів будівельників – посміхніться - ІНШИМ ЩЕ ГІРШЕ.

Не переймайтеся – нерви та здоров’я головне.

Якщо Ваші робітники зуміли за три тижні накосячити більше (заснув п’яний і через бичок згорів будинок 600 м. – не враховується) пропонуйте.

639952050_0121.jpg.4b6c3fbf115ffc6459cef189c505113b.jpg

  • Лайк 27
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:до чего же красноречив украинский язык :good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8. На наступний день, коли я з ними розрахувався, побачив як вони поставили мені двері в кімнату. Реготав хвилин 30. Спочатку начебто все ОК, але подивіться він встановив їх верх ногами. Тут мене попустило і я остаточно впевнився, що попав просто на психічно хворих людей. Не буйні, але хворі.

Якщо Ваші робітники зуміли за три тижні накосячити більше (заснув п’яний і через бичок згорів будинок 600 м. – не враховується) пропонуйте.

 

С год назад была тема, где пластиковую канализационную трубу пустили в дымоходном (каминном ) канале... Могут составить конкуренцию...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Реготав хвилин 30...

Тут в пору за сердце хвататься... или за топор:o! Склоняю голову перед Вашей выдержкой и юмором!

П.С. Переплюнуть Вашу эпопею, к счастью, не смогу:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С год назад была тема, где пластиковую канализационную трубу пустили в дымоходном (каминном ) канале... Могут составить конкуренцию...

 

Заявка серйозна. Але... От якби вони димоход до каналізації підключили - це був би клас. Сів - а знизу тепленько.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Респект Вам за терпение и выдержку:) Кто-то другой бы на Вашем месте поубивал бы нафиг:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П.С. Переплюнуть Вашу эпопею, к счастью, не смогу:)

 

Ключевое слово - к счастъю.

Ну что тут еще скажешь? Но относиться к ТАКОМУ с ТАКИМ юмором - более чем достойно (это комментарий мужа). :Bravo::Bravo::Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заявка серйозна. Але... От якби вони димоход до каналізації підключили - це був би клас. Сів - а знизу тепленько.

 

Почти так и было.. Труба расплавилась после протопки камина. Народ много дней сушил мозги, откуда в камине вода и "кусочки глины" :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заявка серйозна. Але... От якби вони димоход до каналізації підключили - це був би клас. Сів - а знизу тепленько.

 

Читал где то о таком на этом форуме... Человек вопрос задавал, говорит вода из дымохода и куски глины сыпятся... начали разбираться - канашку к дымоходу строители подкинули:D. Во я тогда ржал :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

глина, это то что я подумал?

 

небыло бы так смешно если бы небыло так грустно..

стоиш, отчитываеш как школьников.. виновато кивают, а глаза тупые-тупые..

приходилось с таким сталкиваться, правда не в таких объемах..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо темку перенести в раздел "Человек года на Строимдом", как никак номинант на почетное звание "Худший строитель года"!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D

Да," грешно смеяться над убогими" (с)

А почему Вы их не освободили от работы на Вашей даче, после первых же проколов?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...