Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яким чином утеплити комбіновану стіну з газоблоку?

vorbey

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня/ ночі. Інформації багато написано, багато перечитав але потрібна порада.. Будинок з газобетоних блоків шириною 300 мм, перший поверх Д400, другий (1,5) поверх Д300. Утепляти вирішив пінопластом (власними силами...). Горище не жиле. Опалення буде централізованим (місто супутник АЕС, Рівненська обл.). Буде встановлений лічильник. Враховуючи вищенаведену інформацію:

1. Достатньо утеплити стіни пінопластом в 50 мм? Якщо так то підскажіть якої густини (марку, фірму виробник і т.д.).

2. Якщо в 100 мм то також якої марки, фірми і.т.д.

Дякую наперед за будь-які поради..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Христос народився!

Достатньо для чого? Якщо обходитися зимою без опалення, то ні.

Тут діє принцип каші маслом.5см буде економніше по теплу, а10 см ще більша економія.Але є золота середина після якої із збільшенням товщини утеплювачу затрати навряд чи повернуться.

Якщо є можливість то утеплюйте 10см.Затрати збільшуються тільки на товщину утеплювачу і довші грибки а витрати клею, сітки, штукатурки, уголків залишається без змін.При більшій товщині утеплювачу точка роси зміщується назовні в утеплювач що є ок.Можна для наглядності погратися в онлайн калькуляторах зокрема (теплорасчет.ру).

Я собі утеплював Столітом25 тепла стіна. Брав у них на складі так дешевше.

Щільність утеплювачу майже не впливає на теплозберігаючі властивості але впливає на міцність основи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня/ ночі. Інформації багато написано, багато перечитав але потрібна порада.. Будинок з газобетоних блоків шириною 300 мм, перший поверх Д400, другий (1,5) поверх Д300. Утепляти вирішив пінопластом (власними силами...). Горище не жиле. Опалення буде централізованим (місто супутник АЕС, Рівненська обл.). Буде встановлений лічильник. Враховуючи вищенаведену інформацію:

1. Достатньо утеплити стіни пінопластом в 50 мм? Якщо так то підскажіть якої густини (марку, фірму виробник і т.д.).

2. Якщо в 100 мм то також якої марки, фірми і.т.д.

Дякую наперед за будь-які поради..

Не все так просто у ГБ стіни з вибором товщини утеплювача такого як ППС.В вас різні густини ГБ відповідно різна паропроникність. У ППС також паропроникність інша. Колись давно прораховував максимальну товщину ППС для будинку з ГБ в середньому вона становить 8см але для блока густиною 500. В вашій ситуації густина 400 та 300.Вважаю що ППС не товстіше 5см або розглядайте інші утеплювачі.

Що до вибору ППС то краще вибирати згідно норм а не довірятися фірмам та виробникам. По нормативам ППС на фасад повинен мати густину неменше 15. Це означає що 1м3 ППС повинен важити від 15 до 25кг.Реалії сьогодення показують що такий ППС з маркірованою густиною 15 і відповідною вагою ви не найдете.Якраз на цьому виробники і економлять. Тому якщо вирішили ППС то беріть густину 35. його вага якраз відповідає хорошій 15. Те саме зараз відбувається з мін ватами Нормативна густина не менше 150 а в продажі по факту вата має меншу густину. Можна багато спорити чи відіграє густина якусь суттєву роль.Скажу відверто відіграє і велику. В першу чергу на довговічність вашого фасаду. Норми не просто так придумали і написали. За цими дукументами є немалий практичний багаж. Але за вами залишається право вибору.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это все при том, что в более теплой Европе ППС клеят от 20 см и выше.....:fool:

 

Добавлено через 1 минуту

Будинок з газобетоних блоків шириною 300 мм,

 

А по газобетоноу вообще нельзя ППС, так как влага будет скапливаться на переходе газобетона с ППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это все при том, что в более теплой Европе ППС клеят от 20 см и выше.....
Так в Європі так і роблять. Але там ППС відповідає нормам і вентиляція в таких будинках примусова. Тому з примусовою вентиляцією та 20см утеплювачем можна і на ГБ клеяти. Але це вже інший тип будинку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Всім доброго дня/ ночі. З утепленням в принципі визначився: товщиною 5 см (по сусідству у всіх такий вибір). А от надивившись в інеті відео, фото видно, що навколо віконних проємів та дверей необхідно обклеювати негорючим матеріалом (для запобігання розповсюдження полумя на фасаді.).

В мене питання: можна це додаткове утеплення зробити з газоблоку товщиною 10 см. Якщо так то як його кріпити, чи достатньо буде на клею чи ще дюбелями прибити? Можливо хтось так робив? Таким самим чином (з газоблоку товщ.10 см обклеїти кути будинку - для перешкода полумя від однієї стіни будинку до іншої).

При фарбуванні фасаду будинку в подальшому ці місця пофарбувати в інший колір. Думаю буде не погано... Чекаю на ваші поради. Дякую наперед..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я памятаю при утепленні пінопластом протипожежні розриви біля вікон роблять з вати.

 

Я утеплював будинок блоками Аерок енерджи ось фото www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=135257&page=7

можна їх використати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я памятаю при утепленні пінопластом протипожежні розриви біля вікон роблять з вати.

 

Я утеплював будинок блоками Аерок енерджи ось фото www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=135257&page=7

можна їх використати.

 

дякую за фото. значить так і буду робити. "Вата" уже у мене асоціюється з мягким матеріалом. Блоки також не горючий матеріал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...