Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мозаїчна штукатурка Анцерглоб - ANSERGLOB

yur43

Рекомендовані повідомлення

Хочу поділитися довідом використання продукту і спілкування з виробником.

Штукатурка мозаїчна у відрах 25 кг. На дні лежав концентрований зелений пилюка-пісок. Воротком міксера він так і не піднявся з канавки на дні відра.

Через це перші відра були не повністю розмішані. Коли штукатурка у відрі закінчувалася, шпатель підбирав концентрат і на стіні залишались плями.

Ми це помітили, почистили проблемні місця, перетягнули їх по новому.

В результаті частина продукту була зіпсована.

Продавець адресував мою скаргу виробнику. З телефонної розмови з представником виробника стало відомо що 25кг відра перемішують ручними міксерами, часто взагалі не перемішують. Тобто продукт просто фасують у відра, а далі вже розбирайтесь самі.

Коли я зауважив, що було б краще продавати інградієнти окремо в пакетиках, а не у відрах, співрозмовник погодився з порушенням технологічного процесу і пообіцяв погодити з керівництвом компенсацію матеріалом. Потім пропав на два дні. Я написав електронкою листа на виробника. Представник відразу відзвонився, сказав що хтось "стрибнув через голову" і він нічого вже не зробить.

Новий матеріал, замість зіпсованого, я купив за свої кошти.

Є запис розмови з представником виробника, де він зізнається що менші відра вони колотять в гіроміксері, а 25кг їм немає в чому колотити.

Я зробив висновок що так званий "вітчизняний виробник" - звичайна шаражка, рівень розливайки інградієнтів у тару з символікою, десь на гаражах.

Будинок ми зробили. Я особисто пересипАв штукатурку у пусті відра, піднімав з дна фарбу і старанно перебивав міксером до однорідного стану. Невеликі плями всеж залишилися, видно тільки якщо памятаєш про причину їх появи.

Віповідь на лист виробнику я так і не отримав.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...