Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

електрокотел Термит, что это?

energetikas

Рекомендовані повідомлення

Всім доброї ночі, маю котел терміт стандарт 24кВт. Хтось робив аналогічному котлу автоматику для плавного/автоматичного регулювання потужності?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене не збивається. Навіть через рік простою в вимкненому стані. Я вмикав минулої зими. Зараз знову включив, бо немає часу їздити топити. Програми на місці, годинник теж.

Поки писав то пост видалили. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброї ночі, маю котел терміт стандарт 24кВт. Хтось робив аналогічному котлу автоматику для плавного/автоматичного регулювання потужності?

 

А у Вас після відключення електроенергіі збивається годинник на котлі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А у Вас після відключення електроенергіі збивається годинник на котлі?

 

Годинник повністю не збивається, лише на пару хвилин за місяць треба корректувати.

 

Добавлено через 12 минут

насколько плавного?

уровни 3-5-8 кВт например ?

Перед досягненням заданої температури хочу щоб котел не вимикався, як зараз є, а переходив на меншу потужність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел в принципе не плохой.Но расположение циркуляционного насоса не правильное.Ротор насоса находиться в вертикальном положении,что не рекомендовано.Два сезона отработал и начал греметь ,что спать невозможно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Циркуляційні з мокрим ротором встановлюються валом паралельно землі... Не думаю, що конструктори Терміта ігнорують елементарні правила...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора якраз був на Атоні (електрокотли Атон - це Терміт), розбирали котел з вітрини :lol: Вони повністю викинули задній фланець і розробили свій, на який встановлюють корпус насосу. Ротор у вертикальному положенні, заглушка, за якою паз ротору, дивиться вниз. Не очікував такого креативу :-o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Перед досягненням заданої температури хочу щоб котел не вимикався, як зараз є, а переходив на меншу потужність.

 

У вас есть там клавиши 1=2=3 ? типа подключить первый тен, второй, третий? Если нету, нужно переделывать. Можете вручную поставить сколько тенов будет работать.

Но догадываюсь, вам хочется совсем другого, чтобы он "за вас думал" сам все включал-выключал и т.д. Но это ведь совсем другая автоматика внутри котла должна стоять, и цена там будет совсем другая. Или вас расходы на модернизацию не пугают?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас есть там клавиши 1=2=3 ? типа подключить первый тен, второй, третий? Если нету, нужно переделывать. Можете вручную поставить сколько тенов будет работать.

Но догадываюсь, вам хочется совсем другого, чтобы он "за вас думал" сам все включал-выключал и т.д. Но это ведь совсем другая автоматика внутри котла должна стоять, и цена там будет совсем другая. Или вас расходы на модернизацию не пугают?

 

 

У котлі є налаштування "вибір потужності", але мене це не зовсім влаштовує. У мене котел працює на тепло-акумулятор (2м3). Звідти тепло подається в будинок. Коли котел нагріває на повній потужності теплоносій до 80С він повністю вимикає тени, прицьому 1/3 ємкості лише нагріта до 55С. Якщо потужність котла вручну перемикнути на 2/3потужності - низ тепло-акумулятора прогріється до 75.

Хочу щоб котел при досягеннні температури в 78С понижав понужність на 2/3.

Яка можлива вартість модернізації котла. Наскільки я розумію там потрібно лише перепрошити програму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...