Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

От халепа, пограбували

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Висадили склопакети у двох вікнах і винесли електроінструменти.

 

Перше мабуть пробували розбити вікно в цокольний поверх, бо на склі лишиляся сліди від ударів, а потім мабуть підважили ломом (лишились подряпини та вм'ятини на рамі) і висадили склопакет повністю, проникли в цокольний поверх, але там нічого такого щоб можна було прихопити не знайшли, а з підвалу хід в будинок заблоковано, тож приставили драбину і висадили склопакет у вікні першого поверху.

 

Викликав міліцію, приїхали з експертом-криміналістом, але ніяких зачіпок не знайшли -лише сліди від перчаток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От гады:evil:

Много украли?

 

Все що було - перфоратор, дві дрелі, болгарку, елекропилку, 4 шуруповерти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда были на участке последний раз?

что говорят соседи?

есть ли смысл ставить сигналищацию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сочувствую. У меня тоже была кража, причем возращались два раза. У Вас еще что-то осталось? Могут вернутся, чтобы забрать остальное.

После кражи в течении трех дней поставили решетки на окна и сигнализацию с дозвоном на мобильный. Пока все нормально, правда воров споймали в течении месяца, оказалось, что они ограбили 20 домов в округе. Украденное не вернули.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неприятная ситуация. Если есть соседи, стоит поставить сигнализацию с мощной сиреной. Установка быстрая и будет время спокойно заказать решетки/ролеты. Ставить стоит в труднодоступном месте и на ИБП, чтобы при выключении электричества работала минут 10. При хорошей мощности, во время работы сирены, в доме невозможно будет находиться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

У цієї історії зявилося продовження

В неділлю до будинку приплентався один "хонурік", хотів мабуть на пляшку заробити за злив інформації. Робочі його притисли, то ж він здав своїх "корєшів". Один із них - мій сусід, бувший міліціонер. У нього на дачі постійно якесь кодло тусується. То ж вони і пограбували. Чутка про це ходила ще після пограбування і я звертався в райвідділок стосовно цих чуток, однак слідчий що веде мою справу - приятель цього сусіда, то ж ніяких слідчих дій по цих чутках не виконував.

Мої робочі викликали міліцію і здали хонуріка. Однак маю великі сумніви, що ця справа просунеться за такого слідчого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У цієї історії зявилося продовження

В неділлю до будинку приплентався один "хонурік", хотів мабуть на пляшку заробити за злив інформації. Робочі його притисли, то ж він здав своїх "корєшів". Один із них - мій сусід, бувший міліціонер. У нього на дачі постійно якесь кодло тусується. То ж вони і пограбували. Чутка про це ходила ще після пограбування і я звертався в райвідділок стосовно цих чуток, однак слідчий що веде мою справу - приятель цього сусіда, то ж ніяких слідчих дій по цих чутках не виконував.

Мої робочі викликали міліцію і здали хонуріка. Однак маю великі сумніви, що ця справа просунеться за такого слідчого.

 

АХРЕНЕТЬ.

А если в прокуратуру написать?

Н-да...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У цієї історії зявилося продовження

В неділлю до будинку приплентався один "хонурік", хотів мабуть на пляшку заробити за злив інформації. Робочі його притисли, то ж він здав своїх "корєшів". Один із них - мій сусід, бувший міліціонер. У нього на дачі постійно якесь кодло тусується. То ж вони і пограбували. Чутка про це ходила ще після пограбування і я звертався в райвідділок стосовно цих чуток, однак слідчий що веде мою справу - приятель цього сусіда, то ж ніяких слідчих дій по цих чутках не виконував.

Мої робочі викликали міліцію і здали хонуріка. Однак маю великі сумніви, що ця справа просунеться за такого слідчого.

 

Сходу пишите заявление в прокуратуру следующего содержания. Дал заявление, есть показания свидетелей, все предоставлено следователю, следователь приятель того, кто под подозрением, в действиях следователя замечена заинтересованность в нераскрытие дела. Просите разобраться в вопросе. Копию заявления несете следователю и убеждаете его, что либо она заведет дело на тех, кто ограбил или дело будет заведено на него. Ну и пользуйтесь всеми возможными связями и т.д. Очень помогает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

режет слух всеобщее заблуждение между терминами "ограбление" и "кража".

грабят в присутствии хозяина, с применением насилия и/или угроз. в отсутствие - воруют :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да.....

Пролетариат остался без работы. Вот и занялся привычным для себя делом. Кражами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

режет слух всеобщее заблуждение между терминами "ограбление" и "кража".

грабят в присутствии хозяина, с применением насилия и/или угроз. в отсутствие - воруют :)

 

Ви вірно говорите - обікрали. Але в мене відчуття що таки пограбували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да.....

Пролетариат остался без работы. Вот и занялся привычным для себя делом. Кражами.

 

Це трапилось ще в травні, коли пролетар'ят почувався нівроку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сходу пишите заявление в прокуратуру следующего содержания. Дал заявление, есть показания свидетелей, все предоставлено следователю, следователь приятель того, кто под подозрением, в действиях следователя замечена заинтересованность в нераскрытие дела. Просите разобраться в вопросе. Копию заявления несете следователю и убеждаете его, что либо она заведет дело на тех, кто ограбил или дело будет заведено на него. Ну и пользуйтесь всеми возможными связями и т.д. Очень помогает.

 

Дякую за пораду, мабуть так і зроблю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вірно говорите - обікрали. Але в мене відчуття що таки пограбували.

 

извините за офф, поддерживаю.

каждый раз, когда нарки бьют боковое стекло в машине, у меня развивается синдром изнасилованной женщины...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Сходу пишите заявление в прокуратуру следующего содержания. Дал заявление, есть показания свидетелей, все предоставлено следователю, следователь приятель того, кто под подозрением, в действиях следователя замечена заинтересованность в нераскрытие дела. Просите разобраться в вопросе. Копию заявления несете следователю и убеждаете его, что либо она заведет дело на тех, кто ограбил или дело будет заведено на него. Ну и пользуйтесь всеми возможными связями и т.д. Очень помогает.

 

Прийшла відповідь із прокуратури. Немає ні кримінальноі справи, ні моїх заяв (а їх я писав/підписував аж три) ні висновків експертизи, ні реєстрації в журналі зверненнь громадян, ні в журналах виїзду оперативних груп (а їх було дві - з Капітанівки та Боярки). Повний нуль. Навіть слідчий, що вів мою справу - і його нема.

 

Їздив в прокуратуру давати пояснення. Там помічник прокурора при мені дзвонив начальникам тих відділень.

 

Отак от фігня. Тепер бачу скільки помилок наробив - копії заяв не брав, копію висновків експерта не затребував, призвіща старших оперів не записав - тепер нема за що зачепитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неприємна історія. В мене теж було проникнення 2 рази. Раз перед Новим роком, другий після свят. Перший раз нічого не взяли, а на другий сварочку потянули. В міліції повідомили, що товариш який здійнив пограбування - пішов по етапу, а краденого не повернуть так як він усе вже збув. Буду ставити сигналізацію з дозвоном на мобілу+дозвіл на зброю. Поробую їх підкараулити, поки там не живу :D Пощекочу нервішки любителям легкої наживи 8-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поробую їх підкараулити, поки там не живу

а потім, як будете там жити, вони, боронь Боже, захотять підкараулити вас. :twisted:

 

Ну його. Ставте засоби захисту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а потім, як будете там жити, вони, боронь Боже, захотять підкараулити вас. :twisted:

 

Ну його. Ставте засоби захисту.

 

Думаю, що після того як підкараулю їх я - в них не буде бажання наближатись до мене на кілометр :D. Он у нас Nobel чого вартий - прикопає ненароком у садочку 8-).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D .

єх, народ зараз голодний, здатен на все.:o

 

я теж :-x, особливо коли заряться на моє добро. А в загальному наш народ хороший -ментальність так би мовити :beer:. Є правда виключення - але їм місце в краях не столь отдаленних :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

блін, половина мого будинку чекають місця нЄ столь отдаленныє :(, та "хто ж его посадит, он же- дерево..",

за майно потрібно боротись,100 %, але якщо прикопати ненароком, то потім можуть виникнути проблеми типу "я мстю і мстя моя страшна" або ще щось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самое парадоксальное в таких ситуациях, что если вы поймаете вора у себе дома (квартире) на гарячем и сдадите его в милицию, в 99,9% милиция откаже в возбуждении уголовного дела. Причем сделает это совершенно законно.

В нашей очень богатой стране кража считается преступлением с 902 гривень, а кража имущества до этого рамера это не преступление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 voffka75: а что пишут про грабеж. Когда вы задерживаете и приводите в милицию - это не кража. см. посты выше. Мне просто интересно про наличие такого порога - я никогда не читал ни АПК ни УПК. Да и еще, 902 грн. на 17 не делится без остатка, а обычно в нашем законе ущерб измеряется в необлагаемых минимумах
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 voffka75: а что пишут про грабеж. Когда вы задерживаете и приводите в милицию - это не кража. см. посты выше. Мне просто интересно про наличие такого порога - я никогда не читал ни АПК ни УПК. Да и еще, 902 грн. на 17 не делится без остатка, а обычно в нашем законе ущерб измеряется в необлагаемых минимумах

 

Слідчий, що перевіряв скаргу, говорив про таку норму.

Можливо не 902 грн а 952. А до 1000 грн - це факт. Ця норма діє вже кілька років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...