Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дашки над парапетом та димарями - порадьте постачальника

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Необхідно закрити дашком парапет (його видно на автарі). Довжина - 16 м, із них 5 м по дузі решта по похилій. Крім цього дашка ще треба два над коминами - простих горизонтальних.

 

Порадьте хто в Києві чи околицях може виконати таке замовлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Необхідно закрити дашком парапет (його видно на автарі). Довжина - 16 м, із них 5 м по дузі решта по похилій. Крім цього дашка ще треба два над коминами - простих горизонтальних.

 

Порадьте хто в Києві чи околицях може виконати таке замовлення.

 

Євгене, до тебе звертався на днях сусід Іван, щодо підключення до КТП. Він займається покрівельними роботами. Покажи йому шмат тої роботи, я думаю, що зробить 100% якісно. Взагалі, дуже сподобалося його відношення до роботи, робить спокійно і на совість. Можеш глянути як він зробив у мене (проїдь по Сологуба майже в кінець, білий будинок з правого боку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Євгене, до тебе звертався на днях сусід Іван, щодо підключення до КТП. Він займається покрівельними роботами. Покажи йому шмат тої роботи, я думаю, що зробить 100% якісно. Взагалі, дуже сподобалося його відношення до роботи, робить спокійно і на совість. Можеш глянути як він зробив у мене (проїдь по Сологуба майже в кінець, білий будинок з правого боку)

 

Дякую, дашок я вже зробив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...