Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Индукционная плита: стоит / не стоит?

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

вот поэтому и купила стаб

а я вот поэтому и купила нашу отечественную Гретту с традиционными блинами:D:D:D.

индукция - она хороша. но я побоялась как обслуживании будет. и эти перепады:(. стабилизатор у меня сгорел. пока живу без него.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это значит падает существенно ниже нормы.

 

в мене інша проблема, відсікач Новатек налаштований на верхню межу 260В і то вимикає, буває більше напруга, мені пояснили що це через те що є перекос по кабелях, від трансформатора до багатоповерхівки з 3 кабелів живі лише 2, і там на одному може бути 60А на іншому біля 200А і через це така різниця в напрузі. а чи це так хтозна....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такое может быть. Обычно это следствие горелого ноля в доме. Пусть поднимают жопу и разбираются. Если ноль на вводе в дом исправен — такого не будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я вот поэтому и купила нашу отечественную Гретту с традиционными блинами:D:D:D.

индукция - она хороша. но я побоялась как обслуживании будет. и эти перепады:(. стабилизатор у меня сгорел. пока живу без него.

 

Не-еее! Никаких больше блинов! Блины - это ужас-ужасный! Только индукция!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такое может быть. Обычно это следствие горелого ноля в доме. Пусть поднимают жопу и разбираются. Если ноль на вводе в дом исправен — такого не будет.

 

коли нуль відгорів то було поза 300

 

зараз як 220 так і 260+ змінюється туди сюди.. хотів стаб купити еталон 14кВт але ціна... поза 20 тис...

 

Добавлено через 2 минуты

Не-еее! Никаких больше блинов! Блины - это ужас-ужасный! Только индукция!

 

в мене перед індукцією були HiLight , також є з чим порівняти, також дружина інколи буває на газовій поверхні гріє коли в батьків вдома, то каже що на газі воно не то.. індукція краще, та й нема тієї кіптяви, скоріше і т.д...

 

думаю якщо був вибір в квартирі/будинку наділі газ чи індукція, вибрали б індукція якщо б ввідна потужність по електриці дозволяла :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еталон 14кВт
Гм, зачем такой перфекционизм? Ампера вполне достаточно, а ценник куда гуманней.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотів стаб купити еталон 14кВт але ціна... поза 20 тис...

 

вони вже зняти з виробництва

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, зачем такой перфекционизм? Ампера вполне достаточно, а ценник куда гуманней.

 

Я вот такой взяла instrum.zp.ua/p58340625-stabilizator-napryazheniya-modul.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не-еее! Никаких больше блинов! Блины - это ужас-ужасный! Только индукция!

у меня до этого была блинная двухконфорочная:).

так против нее Греттуся - шикарна!

у меня еще не прошла вся эволюция:D:D:D.

после Гретты может и индукция будет:).

1594707_images_1831543464.jpg.78f9484f35510fd4b7d2121562c39ce7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блины - это ужас-ужасный! Только индукция!
Я плиту с ТЭНами за последний год включал только под соковаркой. :) Она алюминиевая и для сабжей «непосуда». Ну, ещё жена блины пекла на алюминиевой сковородке. Чугунявая тяжёлая.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я плиту с ТЭНами за последний год включал только под соковаркой. :) Она алюминиевая и для сабжей «непосуда». Ну, ещё жена блины пекла на алюминиевой сковородке. Чугунявая тяжёлая.

 

А свою уже отдала и забыла как страшный сон!:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, зачем такой перфекционизм? Ампера вполне достаточно, а ценник куда гуманней.

 

там еталон безступінчастий та й бачив як вживу працює, тримав 3 майнінг ферми (22 * 1080Ті) коли на вході 160 на виході 220 :-)

 

так читав що припинили виробництво цих стабів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там еталон безступінчастий та й бачив як вживу працює, тримав 3 майнінг ферми (22 * 1080Ті) коли на вході 160 на виході 220 :-)

 

так читав що припинили виробництво цих стабів.

 

А я свой вчера подключила. Теперь я знаю какой писец с подачей! Как американские горки! Стаб справляется успешно!

 

Добавлено через 8 минут

кстати, а кто чем чистит индукционные плиты ? Я купила жидкость от Electrolux...чистит хорошо, но цена негуманная:(

 

Вчера прошло испытание средства Домол и шкребочка. Все отчистилось на ура!www.watsons.ua/wtcua/dim/pribirannya/zasib-dlya-chishennya-duhovok-ta-griliv-domol-/p/BP_852157 www.watsons.ua/uk/wtcua/dim/aksesuari-dlya-pribirannya/ganchirki-servetki-gubki/shkrebok-dlya-varochnih-poverhon-domol/p/BP_1000865

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера прошло испытание средства Домол и шкребочка
Бамашка сверху — и ничего чистить не надо. Грязная бамашка просто меняется на новую. Под сковородкой может чернеть, под кастрюлей практически никогда.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бамашка сверху — и ничего чистить не надо. Грязная бамашка просто меняется на новую. Под сковородкой может чернеть, под кастрюлей практически никогда.

 

А не загорится? Или пергаментную надо?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я обычную использую не первый год. Ни разу не загорелась.

У индукции ведь прикол в том, что греется дно посудины (и частично стенки, если посудина небольшая), и сама плита уже от посудины и нагревается. Как у микроволновки — греется само содержимое, а посудина уже от него.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є індукціонні плити з трьохфазним підключенням?

А то в описах якось так все розмито, а там де є інформація, то макс. підключення на дві фази.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только не две фазы, а одна + заземление :)

Не видел индукционных плит даже в режиме boost больше 3кВт..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только не две фазы, а одна + заземление :)

Не видел индукционных плит даже в режиме boost больше 3кВт..

 

Ні, на дві фази точно бачив. З можливістю підключитина одну фазу за допомогою перемичок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж шукав на три фази, але виявилось, що комфорки живляться від 220В, а підводиться дві фази і "нуль" для зменшення навантаження на одну фазу. Ліва сторона плити живиться від однієї фази, а права від іншої.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...