Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

О!.

А я всегда думал, что арочный 6мм. А 9,5 для двухслойной зашивки.

Николя, давай источник информации.

Или "мы так всегда делали"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О!.

А я всегда думал, что арочный 6мм. А 9,5 для двухслойной зашивки.

Николя, давай источник информации.

Или "мы так всегда делали"

 

Это просто маркетинговый ход, антикризисный. Как у Макиты Мактек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О!.

А я всегда думал, что арочный 6мм. А 9,5 для двухслойной зашивки.

Николя, давай источник информации.

Или "мы так всегда делали"

 

Даю.Старые техкарты Кнауфа и учебные курсы для гипсарей на том же Кнауфе на Гарматной,обучался лично.

 

Добавлено через 4 минуты

чому ж в кожному магазині пропонують стельовий гк 9,5мм. ? Він для чого тоді?

Бо дебилы.Гк 9,5 мм предназначен для арочных конструкций и двухслойной зашивки перестенков,за 12 лет моего существования на этом форуме я написал эту фразу наверное уже в сотый раз.Читайте техкарты производителя,а не слушайте дебилов продавцов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даю.Старые техкарты Кнауфа и учебные курсы для гипсарей на том же Кнауфе на Гарматной,обучался лично.

 

Добавлено через 4 минуты

 

Бо дебилы.Гк 9,5 мм предназначен для арочных конструкций и двухслойной зашивки перестенков,за 12 лет моего существования на этом форуме я написал эту фразу наверное уже в сотый раз.Читайте техкарты производителя,а не слушайте дебилов продавцов.

 

А меня Виталий и т.д считают идиотом!!! Спасибо Василий! Что хоть вы подмогли!!! Спорить не хочу, оскорблять их тоже не хочу! Но и самому дебилом тоже быть не хоцца!

 

Добавлено через 1 минуту

О!.

А я всегда думал, что арочный 6мм. А 9,5 для двухслойной зашивки.

Николя, давай источник информации.

Или "мы так всегда делали"

 

Вам Василий ответил. Или он тоже "лох" как и я???

 

Добавлено через 4 минуты

Добавлю, что до 2014 года, когда я уехал из Луганска, купить 6 мм ГКЛ, было невозможно. И все ралиусные решения мы делали из 9,5. Смешно? Возможно. Но это есть факт!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почему сразу идиотом?

Просто есть вопросы. Вопросы появляются когда в Ваших постах появляется нестыковка с реальностью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне например не попадались техкарты где указано что арки нужно делать только !!! с 9,5 но не в коем случае с 6 :)

Это что получается что если у меня есть кирпич и на нем написал кто то что он для кладки стен и я не могу его уже использовать в карате :D:D:D

Когда то были объекты где мы шили потолки в два слоя 9,5 гипсом и арки крутили шестеркой :flag1:

В частном доме зашили второй этаж потолки в два слоя 9,5 мм , вытянули малярку и зак решил испытать потолок , полез по чердаку лазить , мы стояли наблюдали за потолком :rolleyes: гнулось прогибалось но не одной паутинки , малярка без стекла , зак за сотню живого веса :o

 

Добавлено через 2 минуты

Просто чисто в один слой 9,5 мм на потолок не годится , он там как сопля с последующими проблемами при малярке .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне например не попадались техкарты где указано что арки нужно делать только !!! с 9,5 но не в коем случае с 6 :)

Это что получается что если у меня есть кирпич и на нем написал кто то что он для кладки стен и я не могу его уже использовать в карате :D:D:D

Когда то были объекты где мы шили потолки в два слоя 9,5 гипсом и арки крутили шестеркой :flag1:

В частном доме зашили второй этаж потолки в два слоя 9,5 мм , вытянули малярку и зак решил испытать потолок , полез по чердаку лазить , мы стояли наблюдали за потолком :rolleyes: гнулось прогибалось но не одной паутинки , малярка без стекла , зак за сотню живого веса :o

 

Добавлено через 2 минуты

Просто чисто в один слой 9,5 мм на потолок не годится , он там как сопля с последующими проблемами при малярке .

 

Я разве написал что нельзя 6 мм на арку?

 

Добавлено через 4 минуты

Ну почему сразу идиотом?

Просто есть вопросы. Вопросы появляются когда в Ваших постах появляется нестыковка с реальностью.

 

Я за 6 мм не писал. И за два слоя тоже, так как стоял конкретный вопрос можно ли 9,5 мм на потолок.

И просто привел одно из применений 9,5 мм ГКЛ. Но это же не означает, что он только для арок. И это не вы назвали меня идиотом, а я сам себя!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсокартоном буду зашивати всю стелю, потім робити натяжну стелю. Якої товщини гк використовувати 9 чи 12,5мм.

По технологічним картам Knauf на стелю монтується тільки г/к товщиною 12.5 мм. 9 та 6 мм використовується тільки для гнутих поверхонь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радіус може тоже різним буває? Більший -6мм, а менший радіус , то достатньо - 9.5мм.

Про 12.5 мм в технологічних картах вказано окремо в приписках .. і про 12.5 картон і про 0.6 профіль і про 1мм підвіси і краби. Ну і на подвійну підшивку теж -12.5мм без ніякого між ними склеювання.

Спостерігав як навіть і 12.5мм гіпс провисає між профілями з кроком - 40см. при недотримані замовниками вологості в приміщені, чи коли йдуть мокрі процеси після монтажу гіпсокартону. Я в себе на обєктах взагалі завожу гіпсокартон і монтую, вже після шпаклювання стін і відкосів, тим більше якщо монтаж буде через роздільну ленту тренфікс. Ніколи не штукатурю його, а вирівнюю при монтажі і шпаклюю мінімальним шаром на здир... і всерівно, якщо правило в мене липло після монтажу, то після грунтування і фарбування безповітряним краскопультом (коли в приміщені волога збільшується в рази) я після висихання фарби...обережно правилом з захисним паперовим скотчем прикладаючи - трохи розчаровувся.

Думаю, що взагалі ідеальні листи -15мм і з скловолокнистим сердечником гіпсу ... Але їх не довозять в наше сільпо.

Яка нах девятка? загебали вже... Вже скільки років на цьому форумі і спорили і вже й вроді в оцій темі, я давав посилання на техкарти (де яка сторінка і навіть який рядочок.. мля)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Радіус може тоже різним буває? Більший -6мм, а менший радіус , то достатньо - 9.5мм.

Про 12.5 мм в технологічних картах вказано окремо в приписках .. і про 12.5 картон і про 0.6 профіль і про 1мм підвіси і краби. Ну і на подвійну підшивку теж -12.5мм без ніякого між ними склеювання.

Спостерігав як навіть і 12.5мм гіпс провисає між профілями з кроком - 40см. при недотримані замовниками вологості в приміщені, чи коли йдуть мокрі процеси після монтажу гіпсокартону. Я в себе на обєктах взагалі завожу гіпсокартон і монтую, вже після шпаклювання стін і відкосів, тим більше якщо монтаж буде через роздільну ленту тренфікс. Ніколи не штукатурю його, а вирівнюю при монтажі і шпаклюю мінімальним шаром на здир... і всерівно, якщо правило в мене липло після монтажу, то після грунтування і фарбування безповітряним краскопультом (коли в приміщені волога збільшується в рази) я після висихання фарби...обережно правилом з захисним паперовим скотчем прикладаючи - трохи розчаровувся.

Думаю, що взагалі ідеальні листи -15мм і з скловолокнистим сердечником гіпсу ... Але їх не довозять в наше сільпо.

Яка нах девятка? загебали вже... Вже скільки років на цьому форумі і спорили і вже й вроді в оцій темі, я давав посилання на техкарти (де яка сторінка і навіть який рядочок.. мля)

Я еще понимаю гипс картон не завозить до стяжек и штукатурок но малярку делать без него не понимаю :rolleyes: а как увязывать потом примыкания стена/потолок , а как уголки арм монтировать до ГК :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как увязывать потом примыкания стена/потолок

Я не привязиваю, я їх -розділяю )) лентою тренфікс

 

Добавлено через 3 минуты

а как уголки арм монтировать до ГК

Зовнішні маєте на увазі? тоді таф тейпом виходить мінімальний шар шпаклівки. Перфоуголки на гіпсокартон відкинув, тому що доводилось тоді витягувати площину правилом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я еще понимаю гипс картон не завозить до стяжек и штукатурок но малярку делать без него не понимаю :rolleyes: а как увязывать потом примыкания стена/потолок , а как уголки арм монтировать до ГК :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Опираючись на ті ж техкарти, привʼязувати стелю до стіни не дозволяється( ні профілем, ні шпаклівкою). Ця технологія не зря ж так називається- підвісна стеля. Звідки пішли ці "колхозні" технології, все наглухо прикручувати і дивуватися, що все крутить та тріщить, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично, якщо б вікна і підвіконники шпаклювалися і фарбувалися водоемульсійними фарбами вони і там би армували кути... зуб даю:D

Армувати дві сторони різнорідних матеріалів, в яких різний коофіцієнт розширення після змін тепло і волого режимів, це - ДЕБИЛІЗМ.. тчк.:o Тримати буде максимум до одного опалювального сезона..

Якщо кажуть що все так робили, і було добре , то -БРЕШУТЬ собаки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не привязиваю, я їх -розділяю )) лентою тренфікс

Есть где посмотреть Ваши работы на финише ?

И откосы за одно .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не привязиваю, я їх -розділяю )) лентою тренфікс

 

Добавлено через 3 минуты

 

Зовнішні маєте на увазі? тоді таф тейпом виходить мінімальний шар шпаклівки. Перфоуголки на гіпсокартон відкинув, тому що доводилось тоді витягувати площину правилом

Привіт Олег, можеш не заморочуватися з тренфіксом і другими спеціалізованими стрічками, головне відділити гіпсокартон від стіни. В Польщі набагато частіше використовують штукатурний оранжевий скотч(особливо коли стіни штукатурені піском і стрічка наприклад від регіпса тримається не дуже). Навіть коли були на навчанні в Регіпсі, то ведучий навчання казав що в випадку коли немає під рукою спецстрічки, можна використати любий не паперовий скотч ✌️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт Олег, можеш не заморочуватися з тренфіксом і другими спеціалізованими стрічками, головне відділити гіпсокартон від стіни. В Польщі набагато частіше використовують штукатурний оранжевий скотч(особливо коли стіни штукатурені піском і стрічка наприклад від регіпса тримається не дуже). Навіть коли були на навчанні в Регіпсі, то ведучий навчання казав що в випадку коли немає під рукою спецстрічки, можна використати любий не паперовий скотч ✌️��

Привіт Руслан! :beer:

Я неодноразово використовував:

_ звичайний паперовий скотч а поверх нього від розмокання клеїв скляний (не підраховував точно, але по собівартості обох, думаю буде майже -тренфікс),

_також використовув ізоляційний скотч від мако, він дуже схожий на ваш оранжевий фасадний по заклеюванню/відклеюванню (ціна в Україні 170 грн за вроді 20м погонних).

_ використовував регіпсовський (той, що ти мені висилав) значно дешевший за тренфікс.

Але всі вони поступаються перед Тренфіксом тим:

1. що мають повністю клеючу сторону. Тренфікс має клей тільки один сантиметр і цей сантиметр залишається після обрізання якраз на товщинні гіпсокартону. Наприклад регіпсовський, я залишив в ванній кімнаті на плитці всього на півтора тижня, то потім грів його феном щоб віддерти від плитки. А чорний ізоляційний мако, після обрізки залишив чорний край, який я замалював тільки грунт фарбою ескаро обєкт, бо не міг ніяк замалювати кут звичайною акриловою фарбою.

2. Тренфікс ідельно підрізається навіть не ольфою блек, а напівтупим дешевим лезом. І пізля обрізки залишає білий край, який можна і не фарбувати.

3. При приклеюванні тренфікса не утворится жодної складки і не потрібно акуратно клеїти пригладжуючи

4. З тренфікса легко шпателем знімаються залишки засохшої шпаклівки не пошкоджуючи поверхні ленти... ну вміру звісно)

Враховуючи всі ці аргументи і плюс те, що ленту купляє замовник я і не дивлюсь на альтернативи

 

Добавлено через 2 минуты

Есть где посмотреть Ваши работы на финише ?

И откосы за одно .

м. Стрий Львівська обл. А шо там дивитись? На наявність розтріскування, чи якість поверхні під бокове світло цікавить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо там дивитись?

Как у Вас примыкания ГК на финише получаются , без привязки к стенам.

 

Добавлено через 3 минуты

Теоретично, якщо б вікна і підвіконники шпаклювалися і фарбувалися водоемульсійними фарбами вони і там би армували кути... зуб даю:D

Армувати дві сторони різнорідних матеріалів, в яких різний коофіцієнт розширення після змін тепло і волого режимів, це - ДЕБИЛІЗМ.. тчк.:o Тримати буде максимум до одного опалювального сезона..

Якщо кажуть що все так робили, і було добре , то -БРЕШУТЬ собаки

Посмотреть как и чем Вы армируете две стороны разнородных материалов на откосах .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как у Вас примыкания ГК на финише получаются , без привязки к стенам.

По периметру стін тренфікс, а з сторони гіпсокартону фаска+ грунтовка+ уніфлот+ лена курт+ шпаклівка

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По периметру стін тренфікс, а з сторони гіпсокартону фаска+ грунтовка+ уніфлот+ лена курт+ шпаклівка

 

Я просто хотел посмотреть глазами как говорится :) по тому что о этой технологии которой Вы пишите что работаете и рекомендует Кнауф я за столько лет еще ни разу неукого из коллег да и так заходя в гости к разным бригадам по объектам не видел . Все крутят пристенный и клеят бумагу на примыкание без разделения .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотреть как и чем Вы армируете две стороны разнородных материалов на откосах .

Якщо штукатурю я, то використовую демферний кутник (з силіноновою вставкою).

Якщо штукатурили до мене, то шпаклюю, шліфую, грунтою і потім коли проклеюю скотч по периметру рами перед покраскою, то приклеюю його з відступом приблино на два міліметри. Потім наношу акрил що фарбується і знімаю його вологою губкою, до того моменту, щоб бачити сам край скоту. В результаті після покраски скотч чітко знімається по границі і під час покраски фарба не затікає під скотч.

Проблеми з розтіскуванням відкосів, теж буває... Тому завжди стараюсь попередньо попередити замовника, розказуючи йому про фізику процесу і зокрема про різницю коофіцієнта теплового розширення різнорідних матеріалів.

Також на вибір замовника (окремий пункт в гривнях) армую склохолстом або хорошою лугостійкою склосіткою. Але завжди попереджаю... що якщо рване штукатурку, чи не дай бог саму кладку, то сітка теж трісне... а склохолст швидше всього утворить складку в місці розтріскування, яка буде муляти око не краще аніж тріщина

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто хотел посмотреть глазами как говорится

Будете проїздом (можливо на відпочинку в Карпатах) то пишіть в приват:beer:

В мене за цих пару років було три клієнта з форуму. Вроді всі задоволені результатом і деякі самі пропонували що відкриють тему з білим списком... ходили навіть фотографували:D але потім так і тему не відкрили і з форуму спригнули. Напевне переключили свої погляди з стель і відкосів на дисплеї, плазми, дружину і дітей. Хоч всі як один були дуже дотошні і перфекціоністи по прийому робіт. Я про рекомендаціїї на форумі їм не нагадував, бо соромився з таким надоїдати:(

 

Добавлено через 1 минуту

И чем армируете наружные углы на внешних углах откосов и стен в проходных зонах ?

 

на стінах і відкосах звичайний перфокутник... Появився не поганий пластиковий з гострим закінчееням. Тафт тейп тільки на гіпсокартонних корбах

 

Добавлено через 3 минуты

Все крутят пристенный и клеят бумагу на примыкание без разделения

В принципі тут погоджуюсь з Мастєрком, що на невеликих площах не так і критично. Просто мало хто з них так робив на площах більше 40м.кв. (торгові центри, актові зали і т.д) Я виключень по площам не роблю, оскільки система працює вже пару років і проблем в мене не виникало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто хотел посмотреть глазами как говорится :) по тому что о этой технологии которой Вы пишите что работаете и рекомендует Кнауф я за столько лет еще ни разу неукого из коллег да и так заходя в гости к разным бригадам по объектам не видел . Все крутят пристенный и клеят бумагу на примыкание без разделения .

Ну почему же все...В зависимости от конкретного объекта применяются различные технологи.Этот вопрос уже обсасывался на форуме хрен знает сколько лет назад,тогда же мы и брали у Чули ленту,пробовали,да и сейчас иногда применяем.Если будем на каком то объекте делать,то приглашу тебя посмотреть.

 

Добавлено через 6 минут

 

В принципі тут погоджуюсь з Мастєрком, що на невеликих площах не так і критично. Просто мало хто з них так робив на площах більше 40м.кв. (торгові центри, актові зали і т.д) Я виключень по площам не роблю, оскільки система працює вже пару років і проблем в мене не виникало.

Если на обычных площадях да и по жёсткому основанию,то в принципе всё равно,мы первый раз использовали такой метод на сплошном потолке площадью более 100 м2 с колоннами и выступающими углами.С заказчицей периодически общаемся,проблем нет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На наружные углы стен , откосов кто то пользовал ленту Strait-Flex UNO-BEAD или с вставками MID-FLEX 300 , как в работе и на финише ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здесь выше интересный для меня вопрос "проскочил". Поэтому спрашиваю.

Будет два простенка (пока только профиля - по низу крепеж к теплому полу по грунту), которые по одной стороне переходят в стену из ГБ (в одной плоскости). Понимаю, что это потенциальные места для образования вертикальной трещины по стыку разнородных материалов да еще и на разных основаниях. Каким образом можно если не исключить, то хотя бы минимизировать риск появления такой трещины. Может на этапе крепления гипсокартона нужно что-то предпринять?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...