Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покупать или заказывать проект?

Naftalinn

Рекомендовані повідомлення

Помогите. Как поступить? Присмотрели несколько проектов на Z500. В целом они нам подходят. Как лучше поступить. Купить готовый проект или заказать у архитектора? И какие расценки на работу архитектора?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году купил проект в z500 - ценники на адаптацию под себя - мягко говоря "не адекват". По факту от того что купили осталась только визуализация и общая планировка. На следующей стройке - только архитектор или "вторичный рынок".
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прошлом году купил проект в z500 - ценники на адаптацию под себя - мягко говоря "не адекват". По факту от того что купили осталась только визуализация и общая планировка. На следующей стройке - только архитектор или "вторичный рынок".

 

А какие расценки архитекторов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие расценки архитекторов?

Расценки сравнимы с тем, сколько стоит типовой проект. Так что лучше поступить так - найти архитектора, показать ему типовой проект, от которого хотите оттолкнуться, и дальше работать уже с ним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно делать под себя индивидуальный.

 

Вариант 1. Идете к правильному архитектору с понравившимся(ми) проектом(покупать не обязательно, то есть достаточно "картинок" , на их основании будет разработан качественный проект который будет Вам нравится 100%:flag1:

Вариант 2. Покупайте типовой проект и опять к архитектору его переделывать.

 

И так до бесконечности....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однозначно делать под себя индивидуальный.

 

Вариант 1. Идете к правильному архитектору с понравившимся(ми) проектом(покупать не обязательно, то есть достаточно "картинок" , на их основании будет разработан качественный проект который будет Вам нравится 100%:flag1:

Вариант 2. Покупайте типовой проект и опять к архитектору его переделывать.

 

И так до бесконечности....

Т.е при любом раскладе я иду к архитектору? А по расценкам сориентируете? Они на части проекта или на полный, со всем коммуникациям и расчетами идут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свои злоключения с z500 описывал у себя в теме. можете подъехать в Днепре, покажу проект, расскажу, что так, что не так. мне надо было быстро, поэтому остановился на типовом проекте. Но много минусов
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по расценкам сориентируете?

 

Архитектурные решения - 19 000 грн

Конструктивные решения - 11 000 грн

 

Это вот мне вчера прислали ответ на мой вопрос, сети и т.д. считаются отдельно.

 

Не знаю дорого это или нет. :pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

свои злоключения с z500 описывал у себя в теме. можете подъехать в Днепре, покажу проект, расскажу, что так, что не так. мне надо было быстро, поэтому остановился на типовом проекте. Но много минусов

Я на днях читала вашу тему. Пожалуй таки напрошусь в гости)

 

Добавлено через 2 минуты

Архитектурные решения - 19 000 грн

Конструктивные решения - 11 000 грн

 

Это вот мне вчера прислали ответ на мой вопрос, сети и т.д. считаются отдельно.

 

Не знаю дорого это или нет. :pardon:

Я пока тоже не знаю. Архитектор из Гаск назвал цифру в 3$ М2. Для архитектурного. Ну заодно и сам занесёт документы на согласование. Но там тот вариант, когда надо прийти с картинками и показать что хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитектурные решения - 19 000 грн

Конструктивные решения - 11 000 грн

 

Это вот мне вчера прислали ответ на мой вопрос, сети и т.д. считаются отдельно.

 

Не знаю дорого это или нет. :pardon:

 

Напишите пожалуйста мне на почту или в ЛС, отвечу со своими расценками и описанием состава проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архитектор из Гаск назвал цифру в 3$ М2. Для архитектурного

Это оч дорого для архитектурного проекта.

 

Добавлено через 51 секунду

Ну заодно и сам занесёт документы на согласование

Это может сделать каждый.

 

Добавлено через 4 минуты

Т.е при любом раскладе я иду к архитектору?

Ну почему-же. Можно попробовать строить по картинкам, но в этом случае Вы оплачиваете то что получится построить у строителей... и ни каких рамок и ограничений!

Повторюсь: рабочий проект должен удешевлять строительство!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на днях читала вашу тему. Пожалуй таки напрошусь в гости)

 

Добавлено через 2 минуты

 

Я пока тоже не знаю. Архитектор из Гаск назвал цифру в 3$ М2. Для архитектурного. Ну заодно и сам занесёт документы на согласование. Но там тот вариант, когда надо прийти с картинками и показать что хочу.

 

Заезжайте, покажу и дом, и проект.

Согласовывать очень просто, платить за это не надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на днях читала вашу тему. Пожалуй таки напрошусь в гости)

 

Добавлено через 2 минуты

 

Я пока тоже не знаю. Архитектор из Гаск назвал цифру в 3$ М2. Для архитектурного. Ну заодно и сам занесёт документы на согласование. Но там тот вариант, когда надо прийти с картинками и показать что хочу.

 

Це більше схоже на будівельний паспорт, а не проект. Тобто ескізний проект, плани, фасади, розміщення на ділянці. До того ж в ГАСК-ах чи міських/районних архітектурах роблять проекти абияк, ніхто не вникатиме сильно у планування, конструктив, ергономіку. Зате ціна проекту відповідна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это оч дорого для архитектурного проекта.

Средняя цена на архитектурный раздел по Украине - 50 грн за квадрат, но знаю Архитекторов, которые берут и по 150. Все дело в таланте и профессионализме специалиста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средняя цена на архитектурный раздел по Украине - 50 грн за квадрат, но знаю Архитекторов, которые берут и по 150. Все дело в таланте и профессионализме специалиста.

 

Це такі ціни у Києві?

 

За 50 грн/кв.м. ви отримаєте перекреслений студентом з журналу проект, з яким потім буде багато мороки. Можливо доведеться залучати на стадії змурованих стін залучати архітектора, щоб розгребти ті всі недоліки. Платити ще раз, в кілька раз більше, і дивуватись - чому так дорого, все ж вже збудовано, чому якісь картинки стільки коштують?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це такі ціни у Києві?

 

За 50 грн/кв.м. ви отримаєте перекреслений студентом з журналу проект, з яким потім буде багато мороки. Можливо доведеться залучати на стадії змурованих стін залучати архітектора, щоб розгребти ті всі недоліки. Платити ще раз, в кілька раз більше, і дивуватись - чому так дорого, все ж вже збудовано, чому якісь картинки стільки коштують?

 

А вы сколько берете?

Если что, я про АР а не про рабочий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Средняя цена на архитектурный раздел по Украине - 50 грн за квадрат, но знаю Архитекторов, которые берут и по 150. Все дело в таланте и профессионализме специалиста.

 

Я недавно услышала цену 200 и 350 за квадрат

 

Добавлено через 7 минут

Це такі ціни у Києві?

 

За 50 грн/кв.м. ви отримаєте перекреслений студентом з журналу проект, з яким потім буде багато мороки. Можливо доведеться залучати на стадії змурованих стін залучати архітектора, щоб розгребти ті всі недоліки. Платити ще раз, в кілька раз більше, і дивуватись - чому так дорого, все ж вже збудовано, чому якісь картинки стільки коштують?

А сколько по вашему мнению должен стоить проект? Вот весь на дом, чтоб я взяла в свои ручонки его и побежала бодро капать свою супесь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы сколько берете?

Если что, я про АР а не про рабочий.

 

Я намагаюсь працювати в іншому ціновому сегменті, та й ціна залежить від конкретного завдання. Десь може бути швидкий ескіз за кілька сотень $$$, а може бути деталізований проект за кілька тисяч $$$.

 

Але ціна в 50 грн за архітектуру - це вже рідко навіть у моїх краях (одна з найбідніших областей) рідко зустрінеш. Не думав що у Києві таке зустрінеш. За такі гроші складно зробити якісний проект. Зробити нормальний архітектурний проект (це ще без конструктиву) - мінімум два тижні часу, а ймовірніше місяць. Профі за такі гроші просто не виживе, або з таким доходом толковим спеціалістом не станеш. Або можна найняти креслярів, які штампуватимуть посередні проекти, виживаючи на об'ємах робіт. Або забудовник триматиме відділ проектний, який за борщ випускатиме проекти, для замовника ціна буде символічною, а забудовник вже на будові своє поверне.

 

Я недавно услышала цену 200 и 350 за квадрат

Для Дніпра це середні ціни, у вас сильна архітектурна школа, там можна і по 1000 знайти.

 

Добавлено через 7 минут

 

 

А сколько по вашему мнению должен стоить проект? Вот весь на дом, чтоб я взяла в свои ручонки его и побежала бодро капать свою супесь

 

3-5% від вартості будівництва. Дозволить зекономити 10-15%. Та й одним проектом не обійдеться, так як треба ще його дотримуватись потім, деколи зміни воносити по ходу будівництва. Авторський та технічний нагляд потрібен.

Змінено користувачем ChuykoArchitecture
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я намагаюсь працювати в іншому ціновому сегменті, та й ціна залежить від конкретного завдання. Десь може бути швидкий ескіз за кілька сотень $$$, а може бути деталізований проект за кілька тисяч $$$.

 

Але ціна в 50 грн за архітектуру - це вже рідко навіть у моїх краях (одна з найбідніших областей) рідко зустрінеш. Не думав що у Києві таке зустрінеш. За такі гроші складно зробити якісний проект. Зробити нормальний архітектурний проект (це ще без конструктиву) - мінімум два тижні часу, а ймовірніше місяць. Профі за такі гроші просто не виживе, або з таким доходом толковим спеціалістом не станеш. Або можна найняти креслярів, які штампуватимуть посередні проекти, виживаючи на об'ємах робіт. Або забудовник триматиме відділ проектний, який за борщ випускатиме проекти, для замовника ціна буде символічною, а забудовник вже на будові своє поверне.

 

 

Для Дніпра це середні ціни, у вас сильна архітектурна школа, там можна і по 1000 знайти.

 

Добавлено через 7 минут

 

 

 

 

3-5% від вартості будівництва. Дозволить зекономити 10-15%. Та й одним проектом не обійдеться, так як треба ще його дотримуватись потім, деколи зміни воносити по ходу будівництва. Авторський та технічний нагляд потрібен.

В таком случае вы точно не работает в сегменте многих формучан, которые собираются экономить на очень многих вещах. Откровенно говоря, я не готова платить за проект моего дома около 4000 дол. И не потому что мне жалко заплатить за чей то труд, а потому, что это для меня дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не готова платить за проект моего дома около 4000 дол. И не потому что мне жалко заплатить за чей то труд, а потому, что это для меня дорого.
И при этом вы собираетесь строить двухэтажный дом? Он жеж вам обойдется минимум в 100 000, если не в 200 000.

 

Хотя, в принципе, дом можно построить и без проекта. Если он простой и незатейливый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не потому что мне жалко заплатить за чей то труд, а потому, что это для меня дорого.

 

Не жалко-платите!

;)

Если дом двухэтажный то иного Вам и не остается.

Есть деньги на дом есть найдутся на проект.

Если одноэтажный -

1 можно строить вообще без проекта. Как я понимаю...

2 можно самому выполнить работу архитектора требуется всего-то изучить программу и не пожалеть времени и сил.

Я пользовался архикадом ничего сложного для себя не нашел

Щас тапки полетят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таком случае вы точно не работает в сегменте многих формучан, которые собираются экономить на очень многих вещах. Откровенно говоря, я не готова платить за проект моего дома около 4000 дол. И не потому что мне жалко заплатить за чей то труд, а потому, что это для меня дорого.

 

Для більшості форумчан не працює, погоджуюсь. Адже тут зібрались люди які хочуть вникнути в процес будівництва, взявши частину проектного та будівельного процесу на себе. Доречі щодо економії. Парадокс в тому що дорожчий, тобто детальніший, проект економить більше ніж дешевий проект. Ну але то таке, проти менталітету не попреш. Хоча декому я прямо кажу що немає потреби робити дорогий та детальний проект, і таке буває.

 

Щодо моєї цінової політики - я гнучко підходжу до кожного випадку, так що і форумчан влаштовує ціна, і я не за борщ працюю, і продукт вони отримують якісний.

 

Добавлено через 2 минуты

Не жалко-платите!

;)

Если дом двухэтажный то иного Вам и не остается.

Есть деньги на дом есть найдутся на проект.

Если одноэтажный -

1 можно строить вообще без проекта. Как я понимаю...

2 можно самому выполнить работу архитектора требуется всего-то изучить программу и не пожалеть времени и сил.

Я пользовался архикадом ничего сложного для себя не нашел

Щас тапки полетят

 

Можна це все робити, ніхто не забороняє. Тільки ви повинні бути готові прийняти на себе всю відповідальність за свої рішення.

 

Добавлено через 5 минут

И при этом вы собираетесь строить двухэтажный дом? Он жеж вам обойдется минимум в 100 000, если не в 200 000.

 

Хотя, в принципе, дом можно построить и без проекта. Если он простой и незатейливый.

 

В деяких випадках достатньо і ескізного проекту. Якщо толковий виконроб і бригада - цілком вистачає. Я б навіть сказав що і не потрібно детального проекту, так як майстри і так в нього заглядати не будуть.

 

А ще скажу в захист детального проекту. Сучасні ВІМ-технології дозволяють розібрати будинок по деталях, видаючи всі специфікації та об'єми матеріалів, так що потім майстрам буде складно пояснити, чому треба ще докупити куб цегли, або чому піску бракує, або крокв не вистачило. Ну і маючи на руках детальну специфікацію можна порахувати адекватний кошторис і не накидати 20% зверху на непередбачувані витрати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И при этом вы собираетесь строить двухэтажный дом? Он жеж вам обойдется минимум в 100 000, если не в 200 000.

 

Хотя, в принципе, дом можно построить и без проекта. Если он простой и незатейливый.

Я где то написала, что не хочу проект? Или вы может не учли тот факт, что проекты можно заказать дешевле чем 4000$?

 

Добавлено через 9 минут

Для більшості форумчан не працює, погоджуюсь. Адже тут зібрались люди які хочуть вникнути в процес будівництва, взявши частину проектного та будівельного процесу на себе. Доречі щодо економії. Парадокс в тому що дорожчий, тобто детальніший, проект економить більше ніж дешевий проект. Ну але то таке, проти менталітету не попреш. Хоча декому я прямо кажу що немає потреби робити дорогий та детальний проект, і таке буває.

 

Щодо моєї цінової політики - я гнучко підходжу до кожного випадку, так що і форумчан влаштовує ціна, і я не за борщ працюю, і продукт вони отримують якісний.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Можна це все робити, ніхто не забороняє. Тільки ви повинні бути готові прийняти на себе всю відповідальність за свої рішення.

 

Добавлено через 5 минут

 

 

В деяких випадках достатньо і ескізного проекту. Якщо толковий виконроб і бригада - цілком вистачає. Я б навіть сказав що і не потрібно детального проекту, так як майстри і так в нього заглядати не будуть.

 

А ще скажу в захист детального проекту. Сучасні ВІМ-технології дозволяють розібрати будинок по деталях, видаючи всі специфікації та об'єми матеріалів, так що потім майстрам буде складно пояснити, чому треба ще докупити куб цегли, або чому піску бракує, або крокв не вистачило. Ну і маючи на руках детальну специфікацію можна порахувати адекватний кошторис і не накидати 20% зверху на непередбачувані витрати.

Я не сомневаюсь в целесообразности заказа проекта. Но ещё раз хочу подчеркнуть, что ценовой диапазон у качественных архитекторов бывает разный. Чтобы вы полностью поняли мысль, которую я хочу донести, я приведу элементарный пример. Есть кроссовки Рибок и Найки. Найки всегда дороже. Но рибоки от этого не стали хуже. Просто они рассчитаны на более широкую Ц.А.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я где то написала, что не хочу проект? Или вы может не учли тот факт, что проекты можно заказать дешевле чем 4000$?

 

Добавлено через 9 минут

 

Я не сомневаюсь в целесообразности заказа проекта. Но ещё раз хочу подчеркнуть, что ценовой диапазон у качественных архитекторов бывает разный. Чтобы вы полностью поняли мысль, которую я хочу донести, я приведу элементарный пример. Есть кроссовки Рибок и Найки. Найки всегда дороже. Но рибоки от этого не стали хуже. Просто они рассчитаны на более широкую Ц.А.

 

Головне не надіятись на те що за 500 грн в переході вам продадуть якісне взуття, яке не понатирає ноги та не розлізеться після першого ж дощу )

 

Толковий архітектор може просто дати слушні поради, які вже ви підхопите і втілите в життя. Деколи це може навіть нічого не коштувати. Я сам деколи просто так людям раджу як правильно вирішити те чи інше питання. Тому зо хочу щоб культура будівництва та проектування в Україні піднімались.

 

Доречі є і такі люди яким дійсно підійде проект за 200-300$ (особливо у стилі "по-багатому" але з пінопласту та профнастилу), а якщо їм показати проект за 2000-3000$ (переважно прості та стримані форми) - скажуть що то взагалі не будинок я псяча буда, "некрасіво". Тобто є люди які свідомо хочуть купувати неякісний продукт. Хай потім страждатимуть, проклинатимуть всіх - але такий їхній світогляд.

 

А взагалі пора вже завершувати про цінові війни у цій темі. Вона про будову.

 

Приймайте правильні рішення, не бійтесь радитись з спеціалістами. Успіху в будові.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...