Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Унитаз какого бренда смотреть?

Yevhenii F

Рекомендовані повідомлення

Сейчас в поиске нового унитаза, знакомый сантехник советовал смотреть унитазы из ценовой категории от 5к грн, если мы действительно хотим качественное устройство. Какие производители унитазом дают оптимальное соотношение цена\качество?

На что обращать внимание при выборе?

 

Хотим обычный напольный унитаз с бачком, главный критерий - надежность.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обратите внимание на давно устоявшиеся и качественные на рынке ROCA, KOLO, LAUFEN, RAVAK, GROHE

 

По критериям выбора обратить внимание на:

 

Габариты унитаза (ВхШхГ)

Выпуск в канализацию бывает: горизонтальный, косой, вертикальный.

Безободковый унитаз-компакт

Сиденье Soft Close

 

 

а дальше уже по цене

 

 

за скидкой в личку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу вибачення в ТС що вклинююся в чужу тему, але в мене це також зараз актуальне питання! Може разом щось нам порадять :).

Я вже пару місяців про то думаю і скоро треба буде купувати. Маю такі варіанти:

  • В офісі в нас Kolo Modo і мені він абсолютно підходить і подобається - це перший кандидат. В дружини претензія що він щось маленький з вигляду.
  • Знайомий якраз закінчив ремонт і поставив собі безободковий CERSANIT CITY NEW CLEAN ON. Почекаю від нього відгуки бо про попередні безободкові від CERSANIT чув що при змиванні вода бризкає з них.
  • Ще дивився "по-богатому" на AM.PM SPIRIT (як і звичайний так і безободковий). Виглядає гарно, але по відгуках кажуть що він низької якості.

 

Все ще остаточно не визначився. Може хтось скаже зі свого досвіду про ці три варіанти? Або так само зі свого досвіду щось порадить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ещё один очень важный момент! перед покупкой присядьте на унитаз и примерьте, удобно ли Вам, хватает ли установленной крышки и вообще помещаетесь ли на выбранную модель.

 

 

Шагая в ногу со временем я отдаю предпочтение моделям безободковым, Сиденье Soft Close на любителя.

 

 

 

продажи подвесных унитазов заметно увеличились, но напольное исполнение имет право на существование)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...