Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Компьютерные системы дома

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Может кто-то втречался с вопросом, когда должна быть Интернет-сеть, в которую встроены телевизоры, устройства хранения, спутник. Но также есть сеть для умного дома и т.д. Как правильно это устроить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто-то втречался с вопросом, когда должна быть Интернет-сеть, в которую встроены телевизоры, устройства хранения, спутник. Но также есть сеть для умного дома и т.д. Как правильно это устроить?

 

Думаю що у ас щось дуже незвичне.

 

У мене стоїть стійка 19" де зібрано введення оптичного інтернету, роутер, світчі домашньої сітки та світч відеонагляду (з резервуванням підключенні електрики), точка доступу на поверсі, точка доступу пристроїв розумного освітлення та сітка гостьового інтернету. Також в будинку два мережевих пинтера (звичайний лазерик та кольоровий), NAS сервр на 10 терабайтів, DLNA для телевізорів. Все інше за потреби в кожній кімнаті.

 

Розведення звичайної телевізійної антени чи супутикових не робив.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю що у ас щось дуже незвичне.

 

У мене стоїть стійка 19" де зібрано введення оптичного інтернету, роутер, світчі домашньої сітки та світч відеонагляду (з резервуванням підключенні електрики), точка доступу на поверсі, точка доступу пристроїв розумного освітлення та сітка гостьового інтернету. Також в будинку два мережевих пинтера (звичайний лазерик та кольоровий), NAS сервр на 10 терабайтів, DLNA для телевізорів. Все інше за потреби в кожній кімнаті.

 

Розведення звичайної телевізійної антени чи супутикових не робив.

 

Дуже дякую! Я десь таке і мав на увазі. Чи могли б Ви описати детальніше, як у Вас це побудовано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую! Я десь таке і мав на увазі. Чи могли б Ви описати детальніше, як у Вас це побудовано?

 

Що саме ви бажаєте щоб я оаисав?

 

Коли прокладав електрику то майже до кожного блоку розеток, до кожної камери, до майбктніх датчиків підвів компьютерний шнур 5 категорі (вийшло дуже багато)ї. Надалі все зібрав в 19" стійці (компьютерниа шафа). Там зібрано все обладнання як задля звичайного інтернету, так і задля відеонагляду та серверу. Також зроблене резервування живлення відеонагляду та доступу до інтернету.

 

Також одразу заклав до кожного майбутнього вимикача також шнури 5 категорії, куди пізніше під"єднав кнопки керування світлом (розведення сили також до кожного окремого світильника з шафи освітлення). Наразі керування розумним світлом зроблене і подальшого розвинення розумного будинку не планую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...