Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Снес дом без разрешения

vaiosx

Рекомендовані повідомлення

Привет уважаемые форумчане,

 

В 2012г купил участок с домом, дом расходился по швам.. прораб предложил быстро снести дом и уже когда буду строить новый дом то порешать все по документам. Дом снесли, а новый так и не начали строить, с прорабом связь утеряна, мне интересно насколько я попал, дом был с фундаментом где-то 150 кв.м.

 

Какой штраф за самовольный снос дома? Буду рад любой информации, совету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дім та ділянка ваші? :) Вас не застукали, значить вивчіть юридичну сторону питання. повідомте кого положено про знос, потім про закінчення робіт. Повторно зносити знесене не потрібно :)

Тай хто вам сказав, що ви його знесли? мо він сам упав а ви завали розчистили :)

Тобто, я не знаю як діяти, але особливої проблеми у знесенні не бачу, якщо на цю будівлю ніхто більше не претендував і не було судових заборон тощо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дом по документам вообще существует?

 

Если начать оформлять снос так, якобы дом еще не снесен, то это может всплыть при посещении проверяющих (они бывает приходят в процессе оформления документов)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дом по документам вообще существует?

 

Если начать оформлять снос так, якобы дом еще не снесен, то это может всплыть при посещении проверяющих (они бывает приходят в процессе оформления документов)

 

это разве у нас когда-то было проблемой ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дом по документам вообще существует?

 

Если начать оформлять снос так, якобы дом еще не снесен, то это может всплыть при посещении проверяющих (они бывает приходят в процессе оформления документов)

 

Дом по документам существует.

Участок находится 2 мин. на машине от центра города, поэтому им не сложно будет приехать посмотреть, если они вообще ездят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо це не памятник архітектури, то проблем не повинно бути.

Пишіть заяву, але не кажіть, що вже знесли.

Прийдуть дивитися - тоді вже по ситуації.

 

Я колись зносив. Але, робив офіціально, бо була історична частина міста - могли бути непередбачливі наслідки - аби робив не по закону.

Якщо ситуація вже така, що вами зацікавилися, то тоді краще - до юриста йдіть за порадою.

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привет уважаемые форумчане,

 

В 2012г купил участок с домом, дом расходился по швам.. прораб предложил быстро снести дом и уже когда буду строить новый дом то порешать все по документам. Дом снесли, а новый так и не начали строить, с прорабом связь утеряна, мне интересно насколько я попал, дом был с фундаментом где-то 150 кв.м.

 

Какой штраф за самовольный снос дома? Буду рад любой информации, совету.

 

Подаёте уведомление, согласно ПОРЯДОК виконання підготовчих та будівельних робіт zakon2.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-п

Повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт

 

13. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, повідомлення про початок виконання будівельних робіт (далі - повідомлення), повідомлення про зміну даних у зазначених повідомленнях за формою, наведеною у додатках 1, 2 до цього Порядку, подається замовником (його уповноваженою особою) особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання підготовчих або будівельних робіт до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об’єкта.

 

А подготовительные работы, согласно порядку,- підготовчі роботи - роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень;

 

Приступать к этим работа Вы можете, 4. Підготовчі роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договору суперфіцію та:

 

подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт до органу державного архітектурно-будівельного контролю, крім винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень;

 

 

Как известно ломать не строить, поэтому И " управились " быстро.

 

Потом снимаете с регистрации старый, разрушенный дом. Согласно ЦКУ zakon2.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page7

 

Стаття 349. Припинення права власності внаслідок знищення майна

 

1. Право власності на майно припиняється в разі його знищення.

 

2. У разі знищення майна, права на яке підлягають державній реєстрації, право власності на це майно припиняється з моменту внесення за заявою власника змін до державного реєстру.

 

Примерно так...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...