Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Примусова заміна електролічильника по інвестиційній програмі обленерго

ARKUSH

Рекомендовані повідомлення

Таке питання: обленерго хоче поміняти електролічильник по інвестиційній програмі, тобто безкоштовно для мене. Все начеб-то добре, але! - 5 місяців тому у мене було нове підключення, де за умовами обленерго я за власні кошти придбав електролічильник, марку якого вони мені вказали. Я не розумію в їх діях логіки :unknown:

Може я довбур:fool:, або вони щось задумали? Хто має які думки?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке питання: обленерго хоче поміняти електролічильник по інвестиційній програмі, тобто безкоштовно для мене. Все начеб-то добре, але! - 5 місяців тому у мене було нове підключення, де за умовами обленерго я за власні кошти придбав електролічильник, марку якого вони мені вказали. Я не розумію в їх діях логіки :unknown:

Може я довбур:fool:, або вони щось задумали? Хто має які думки?:beer:

Может они заряжены на завышенное показание.:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обленерго хоче поміняти електролічильник по інвестиційній програмі, тобто безкоштовно для мене. Все начеб-то добре, але! - 5 місяців тому у мене було нове підключення, де за умовами обленерго я за власні кошти придбав електролічильник, марку якого вони мені вказали.

Вы бы об этом факте указали тому, кто хочет собственно поменять прибор учёта. Не должны они вообще такого мутить, так как счётчик новый и поверенный. Возможно "левая рука их не знает, что делает правая".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за умовами обленерго я за власні кошти придбав електролічильник, марку якого вони мені вказали

Был отдельный счет за счетчик? У меня только один за присоединение включая ПДВ, причем в акте четко указано и нарисовано, что моя собственность начинается уже после выходящих из счетчика клемм, а клеммы, счетчик и провода к нему это уже у них на балансе и скорее всего в договоре прописано, что могут менять что захотят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был отдельный счет за счетчик? У меня только один за присоединение включая ПДВ, причем в акте четко указано и нарисовано, что моя собственность начинается уже после выходящих из счетчика клемм, а клеммы, счетчик и провода к нему это уже у них на балансе и скорее всего в договоре прописано, что могут менять что захотят

Згідно договору на приєднання балансова межа визначає, що прибор обліку (лічильник) на балансі споживача, тобто мене.

Підняв документацію. Цікаво, що до договору виконання робіт/надання послуг надавалвся ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ, у якому обленерго повідомляє, що у зв'язку з відсутністю у них матеріалів для виконання робіт вважають за необхідне самостійно мені придбати та передати за актом приймання-передачі матеріалів до монтажу перелік матеріалів, серед яких лічильник, який я купив за свої кошти та вони мені його повірили й запрограмували, знов же ж за мої кошти. А зараз вони роблять з мене дурня, пропонуючи замінити мій лічильник іншим.:-(

І в договорі не прописано, що вони можуть щось міняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне озвучили для электроотопления: либо выносить текущий счетчик на забор (чтобы контроллер мог в любое время снять показания), либо за мои 7000грн покупать счетчик с модемом (и видимо передавать им на баланс), хотя пару лет как поставили Nik 2303L АП2Т в метре от забора, но развернут он не в сторону улицы...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может, двухзонный поставят? Или с АСКОЭ. Или и то, и то.

У мене лічильник MTX 3R30.DH.4L1-YDO4 він і так запрограмований на двозонний тариф. Також є вбудований модуль PLC2, який дозволяє дистанційно передавати показання по каналам зв'язку АСКОЕ. Тобто всі умови для роботи в мережі присутні. Я не можу зрозуміти намірів обленерго. Хіба що втюхать їх лічильник, який буде рахувати споживання електроенергії в більшу сторону на користь енергопостачальної компанії.

Поки що спробую поспілкуватись з ними на рівні паперової переписки. Хоч вже пугають, що в разі моєї відмови вони відключать подачу електрики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А реле у вашому лічильнику є? Якщо лічильник буде завищувати - це не складно виміряти та віддати його на експертизу, тому дуже малоймовірно що сучасний електронний лічильник буде завищувати споживання. А от дистанційне відключення споживача за несплату або перевищення встановленої потужності досить приваблие.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от дистанційне відключення споживача за несплату або перевищення встановленої потужності досить приваблие.
Согласен. Потребители платят за одно, а берут фиг знает во сколько раз больше. Социальная справедливость где?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Социальная справедливость где?

Её не существует. Не удалось построить даже за 70 лет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не можу зрозуміти намірів обленерго. Хіба що втюхать їх лічильник, який буде рахувати споживання електроенергії в більшу сторону на користь енергопостачальної компанії.
Это исключено. Узнайте, счетчик какого типа Вам хотят поставить. Все станет ясно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який би лічильник не поставили - він відповідатиме вимогам і тарифним планам по договору. Для них важливе "двіженіє", миються бабки - виділили кошти, їх треба освоїти і відзвітувати. Для цього треба дати вказівку робочим а робочим виконати заміну. Подробиці нікому не цікаві (хоть вчора новий поставили).
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який би лічильник не поставили - він відповідатиме вимогам і тарифним планам по договору. Для них важливе "двіженіє", миються бабки - виділили кошти, їх треба освоїти і відзвітувати. Для цього треба дати вказівку робочим а робочим виконати заміну. Подробиці нікому не цікаві (хоть вчора новий поставили).

Більш схоже на правду!

Виробник мого нинішнього лічильника повідомив, що він обладнаний реле, а також можливістю дистанціної передачі даних у системі АСКОЕ.

М'яч на стороні обленерго, чекаю адекватної відповіді, лузгаю насіння)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

капец. В других местах еще много старющих механических счетчиков черных, и в ус не дуют менять.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В других местах еще много старющих механических счетчиков черных, и в ус не дуют менять.

Я тоже говорил, что хочу отказаться от инвестиционного счетчика в пользу нуждающимся. Так ответили, что по программе сейчас меняют у нас в районе, завтра - в другом районе, и так постепенно поменяют усем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего, ресовцам нужен неучтённый счётчик. Вот и хотят замутить-провернуть афёру. Снять ваш, вам поставить такойже но по инвестпрограмме, а ваш кудато применить на халтуру. Позвоните в службу учёта в офис облэнерго и поинтересуйтесь этим вопросом, мол зачем мне менять счётчик.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего, ресовцам нужен неучтённый счётчик. Вот и хотят замутить-провернуть афёру. Снять ваш, вам поставить такойже но по инвестпрограмме, а ваш кудато применить на халтуру. Позвоните в службу учёта в офис облэнерго и поинтересуйтесь этим вопросом, мол зачем мне менять счётчик.

Та нее. Мой обещают снять и вернуть мне.

Меняют по причине программы, и касается она ВСЕХ!:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нее. Мой обещают снять и вернуть мне.

Меняют по причине программы, и касается она ВСЕХ!:pardon:

Жить становится все интересней:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...