Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Jablotron-охранка+видео+умный дом

uafisher

Рекомендовані повідомлення

Итак, по просьбам я набросал сравнительную таблицу отличий между Аякс и Яблотрон. Хотя на мой взгляд системы эти разные, Аякс интересен своей беспроводностью (можно поставить после ремонта) и относительной несложностью для настройки. Т.е. его более реально настроить самому, нежели Яблотрон.

Яблотрон же также имеет полный арсенал беспроводных решений - даже более численный, но помимо радио решений имеет практически идентичный набор проводных датчиков и устройств. А кабель более стабильное решение. Ну и сама система более функционально насыщенная и гибкая -как мне кажется. Для самостоятельной установки не предназначена.

 

Есть версия Яблотрон не такая насыщенная устройствами, но с облаком, уведомлениями и пр. - это серия Яблотрон 10. Её кстати нет на официальном сайте, я познакомился с ней в прошлом году, это новинка, и мы можем о ней можно поговорить отдельно.

 

Я не очень хорошо знаю Аякс, поэтому возможно что-то в его параметрах напутал. Но я старался).

По алфавиту - левая колонка Аякс, правая - Яблотрон.

На форум выложил в виде картинок, а не файла Ексель - мне кажется так удобней, в основном предпочитают просматривать картинки, нежели крутить колонки.

Естественно это не все отличия. Отличия есть в программно-аппаратной части, логике, сценариях и т.п. Есть отличия, а точнее есть вещи чисто для проводных элементов. Но для начала сделал что обещал.

Screenshot_1.png.9a7a26c392048962ba8361b78e8e92c7.png

Screenshot_2.png.c6a8d3da41dca666ec83f84d67295225.png

Screenshot_3.png.6f7a2de3fd9088f9a190198d77b95e91.png

Screenshot_4.png.ee28dcd0b0dd3acf70acf3174d574cf5.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не очень хорошо знаю Аякс, поэтому возможно что-то в его параметрах напутал. Но я старался).

Очень много напутал, дані по аяксу не відповідають дійсності % на 50 :)

Також було б непогано в кінці вказати вартість за базові можливості :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень много напутал, дані по аяксу не відповідають дійсності % на 50 :)

Наплутав? Добре, давайте виправимо. Покажіть тільки де помилка, де ці 50%, чи 90% чи 1%.

Отже?

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень много напутал, дані по аяксу не відповідають дійсності % на 50

Нам слід чекати на обґрунтування заяви?)

Може Ви для початку хоч на пару- трійку-п’ятірку невідповідностей вкажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам слід чекати на обґрунтування заяви?)

Може Ви для початку хоч на пару- трійку-п’ятірку невідповідностей вкажете?

Ващета

в рамках нашего общения на форуме это моё право, а не обязанность)

Не набивався у порівняльники, а ви не відповіли на питання задані мною.

І я не продаю аякс, як і яблотрон, звичайний користувач, ці питання треба адресувати представникам, і вам собі також, ібо про конкурента треба знати все.

 

Втім, якби було хоча б екселі або текстом то вказав, а зараз як? На картинках писати? :unknown:

аякс

1. Спосіб підключення -/+/+ (через трансміттер)

2. Кількість пристроїв 200

3. Можна підключати кабелем через брідж і збільшувати радіус, можна радіодатчики не аякс, проводові не аякс

4. Ретранслятор без прямого радіозвязку з централлю аякс - легко, може будь-яку проводову зробити безпровідною з датчиками аякс

5. Максимальний об’єм резервної батареї - 2? Так 2 це вбудована, а резервна скільки вчепите хоч 100Аh

6. Ось інструкція по заміні вбудованого акума централі без сц

і так далі, і це тільки перша сторінка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ващета

 

Не набивався у порівняльники, а ви не відповіли на питання задані мною.

І я не продаю аякс, як і яблотрон, звичайний користувач, ці питання треба адресувати представникам, і вам собі також, ібо про конкурента треба знати все.

 

Втім, якби було хоча б екселі або текстом то вказав, а зараз як? На картинках писати? :unknown:

аякс

1. Спосіб підключення -/+/+ (через трансміттер)

2. Кількість пристроїв 200

3. Можна підключати кабелем через брідж і збільшувати радіус, можна радіодатчики не аякс, проводові не аякс

4. Ретранслятор без прямого радіозвязку з централлю аякс - легко, може будь-яку проводову зробити безпровідною з датчиками аякс

5. Максимальний об’єм резервної батареї - 2? Так 2 це вбудована, а резервна скільки вчепите хоч 100Аh

6. Ось інструкція по заміні вбудованого акума централі без сц

і так далі, і це тільки перша сторінка

1.Трансмітер це БЕЗДРОТОВИЙ пристрій для інтеграції дротових сторонніх пристроїв.

Тобто до Хабів хоч через трансмітер хоч як не підключити нічого-окрім радіо пристроїв. І що там за трансмітером стоїть -з цієї площини річ десята.

Тому я правий, Ви -ні, залишаємо як було: -/+/-

2. Тут Ви праві -мабуть я прогледів Хаб 2 плюс.

Але!

Скріншот знизу покаже, що стандартні налаштування хаба передбачають кількість підключення датчиків навіть до нього -119! Чому не 200-читайте самі.

А навіть якщо і 200-це меньше, ніж 230 у Яблотрон. Тому умовний плюсік все одно за Яблотрон.

3. Не можна. Дивись п.1.

4. Те саме -не можна! Не можна до Хаба підключити нічого окрім радіо -крапка! Ось і виходить -ми прив’язані до хаба і завжди боремось за радіосигнал.

5. Про назву батареї та її місткість). Навіть сам Аякс називає її «встроєна резервна». Це звичайна назва, зазвичай так прийнято, вважаю це нормально і зрозумілим.

Взагалі називайте її як завгодно -встроєною, резервна, основна -її ампір годин у неї 2 проти 18 у Яблотрон.

6. Самостійна заміна батареї по Ютуб ролику. Це не інструкція-це блог сторонньої організації. Особисто мені на мій запит техпідтримка виробника свого часу відповіла, що такі дії самостійно провадити забороняється, необхідно знімати Хаб, везти його на сервіс, який протягом 5 (!) діб має право робити цю дію. Цей час мабуть об’єкт без охорони.

 

Як це робиться у Яблотрон-викручуєм 1 гвинт, знімаємо кришу корпуса. Відстьогуємо клеми акумулятора. Розстібаємо ліпучку -ленту, що тримає (опоясує) батарею. Достаємо батарею, ставим нову, застьогуємо ліпучку, пристьогуємо клеми батареї, закриваємо кришку, закручуємо той самий 1 гвинт...

 

Ну відносно ващета.

Ми ж не у школі.

Я зробив цю тему для ознайомлення форумчан з гарною системою. А не для порівняння Яблотрон з Аяксом або з Оріоном і т.і.-про них є свої теми.

Мене попросили декілька разів зробити порівняння -добре, я зробив.

 

І річ у тім, що я можу запропонувати обидві системи, розумієте -я не є представником Яблотрон чи ще когось.

 

А відносно що я не відповів на Ваші питання -на які самі? Яка ціна? Ціни є в Інтернеті, якись ціни для уявленння я вказував, не проблема зрозуміти що скільки коштує.

І як модератори будуть ставитись до цього -мабуть для прайсів є інші рубрики.

Тому ця тема -не просто порівняти Яблотрон з іншим продуктом -я можу розповісти що таке Яблотрон і які можливості є.

Більше альтернатив -більше знань -краще усім, хіба ні?

 

Тому дуже цікаво які Ваши зауваження до інших сторінок.

І до речі -як я і казав -я не великий знаток параметрів Аякс, це не соромно-людина не може знати все, краще знати гарно дещо.

Отже моя порівняно з Вашою

необізнаність в Аяксі ніяк не зменшує можливостей Яблотрон -як був величезний арсенал любих пристроїв, величезний набір логіки і варіативність -так він і залишається. І не всі це мають зараз, а Яблотрон робить це вже давно...

Спробуйте зробити на своїй системі тривогу по вібро датчіку тільки тоді, коли він схопить 2 спрацювання протягом 1 хвилини, або тривогу по спрацюванню датчика руху тільки після спрацювання вібро датчика/геркона..

І ми не будемо обговорювати, чи цікаві такі можливості Вам особисто!

F1F4B19F-AFE9-4970-B56F-EAA4D0F82BA5.thumb.jpeg.e14003cb25221dab785e3919b8f9013f.jpeg

3052BAD0-D6BB-4F8D-9547-05B8327BBA87.thumb.jpeg.2b0d1a491d6d23e1c7452256a2e85162.jpeg

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

uafisher если вам не очень сложно,- можете прояснить организационную часть вопроса ?

Предположим что у вас 16-24 датчика, разбросанные по 5-6 зонам. В принципе, администрировать такую схему может и конечный потребитель, либо своими силами, либо нанятыми "руками", либо зааутсорсить обслуживание на какую-либо лавку. Если сигнализация установлена на "реальном" объекте, который действительно требует охраны, и стоит на пульте, то это означает что со стороны заказчика, должна быть поддержка 24/7. А если датчиков 100 ? 150 ? 200 ? Хотел бы я кстати увидеть систему, со 100 беспроводными датчиками. :-)

Если вы сопровождаете такие системы, например 3-4 лавки, то я так понимаю, нужно быть готовым к тому, чтобы скажем в 3:00 ночи, ***ом на машине ехать к заказчику, и чинить/менять оборудование. Чинить - можно своими силами, либо по договоренности с вендорами, менять приблизительно так же. Сидит злой заказчик (или его представитель), охранники, которые прислала охранная лавка, а тут скажем датчик накрылся. Дизэйблим и всех отпускаем ? "прямо сейчас" привозим такой-же новый, меняем и конфигурим ?

Из того, что видел я, большие лавки имеют постоянные контракты с лавками, которые устанавливали охранные системы, и отвечают за их сопровождение. Каким боком тут "частные консультанты", серьезно "непривязанные" к конкретному вендору ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Toksoft

 

Сергей, боюсь я не уловил суть вопроса. Или опасений.

Ну есть у меня на Яблотроне объект гибридный с приводными и радиодатчиками. Именно радио там может 70 шт, остальные провод.

И что?

Если датчик выдал потерю или ложную сработку - приезжаем, разбираемся. Надо -меняю датчик, но как правило тревоги были вызваны

-завышенной чувствительностью датчика, и он в таком режиме периодически что-то «ловит», -сработка реальная, правильная(

-кривая установка

-изменения на объекте -у меня как-то ночью на объекте пошли сработки вибродатчиков -оказалось в помещение поместили экзотических животных, и они очень громко иногда начинали орать. Начинает один -подхватывает стадо. Срабатывали вибрики, которые взлом окон смотрят. Чуйку крутили -лучше, но решило не полностью. Изменили режим работы датчика-стало гуд.

-долгое отключение электричества на объекте и проигноренная заказчиком уведомлялка от системы о потери питания.

Далее централь высаживает АКБ и тухнет, после чего уличная сирена на собственном АКБ видя потерю мамки начинает орать, соседи звонят хозяину у тебя тревога -хозяин в телефон -а связи с централью нет)

Честно говоря-особо проблем как таковых как бы и нет.

Какова скорость моего прибытия и поддержки 24/7?)

По разному, обсуждается, может быть и договор на обслуживание с прописанным интервалом реагирования и т.п.

Скажу так-вот сейчас у меня проект по Черкассам. Объект будет сдаваться на пульт.

Люди уже имеют опыт работы со мной. Их не смущает то, что в 3 ночи я точно к ним из Киева не приеду. А меня не смущает дистанция туда кататься по гарантии, при том, что там не просто внутрянка, там и периметралка и охрана средней зоны, что сразу в разы усложняет и увеличивает потенциальный гемор.

Значит на какой-то статистике моя уверенность и спокойствие основано?)

 

Ну так это я. Яблотрон как продукция ко мне какое отношение имеет?)

Я всего лишь инсталлятор -один из, не единственный и точно не самый большой в Украине.

Можно нанять крупную компанию, с большим штатом инженеров, которые без меня прекрасно на каких-то условиях и установят и настроят и обслужат и поддержат.

Не факт конечно, что лучше, но это уже не скромно)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зробив цю тему для ознайомлення форумчан з гарною системою. А не для порівняння Яблотрон з Аяксом або з Оріоном і т.і.-про них є свої теми.

Мене попросили декілька разів зробити порівняння -добре, я зробив.

 

І річ у тім, що я можу запропонувати обидві системи, розумієте -я не є представником Яблотрон чи ще когось.

 

А відносно що я не відповів на Ваші питання -на які самі? Яка ціна? Ціни є в Інтернеті, якись ціни для уявленння я вказував, не проблема зрозуміти що скільки коштує.

І як модератори будуть ставитись до цього -мабуть для прайсів є інші рубрики.

Тому ця тема -не просто порівняти Яблотрон з іншим продуктом -я можу розповісти що таке Яблотрон і які можливості є.

Більше альтернатив -більше знань -краще усім, хіба ні?

 

Тому дуже цікаво які Ваши зауваження до інших сторінок.

І до речі -як я і казав -я не великий знаток параметрів Аякс, це не соромно-людина не може знати все, краще знати гарно дещо.

Отже моя порівняно з Вашою необізнаність в Аяксі ніяк не зменшує можливостей Яблотрон

1. Не думаю що ви такий філантроп щоб просто допомагати яблотрону, порівнювати визвались ви - щоб вказати на переваги яблотрон перед аякс.

Інші сторінки описувати не буду, хоча там багато помилок, причини:

а) яблотрон я не знаю абсолютно

б) мені не цікаво, бо ви - атестований монтажник яблотрона, я - пересічний користувач аякса

А відносно що я не відповів на Ваші питання -на які самі?

На одне: чому я, і такі як я, наступного разу маємо обрати яблотрон, а не аякс?

По темі, наприклад я потенційний клієнт яблотрон, що я бачу в перевагах:

1. Функціонал - безперечно. Наскільки він буде затребуваний - інше питання, тут індивідуально.

2. Надійність вища ніж у інших - спірне твердження, по суті немає різниці ніж просто надійно, і капец як надійно, всіх влаштовує "достатньо надійно".

 

Що в мінусах:

1. Складність в налаштуваннях, що потребує акредитованої прокладки у вигляді підрядної організації. Ну тобто не будь-якого наявного монтажника, а акредитованого, не кажучи про самостійне налаштування. Ну і подальша прив’язка до нього. Це вимагає підвищених витрат на монтаж і обслуговування. У випадку охоронної фірми потрібно тримати окремого спеца зі знанням теми, регулярно його навчати і очевидно платити більшу зарплату. Якщо звільнився - знов те саме.

2. Як наслідок з першого - підв’язка втрачає універсальність, а значить ускладнює оперативне вирішення проблем.

3. Вартість обладнання вища на 30% і більше.

4. Перевага виключно у проводових системах, які закладені заздалегідь. Якщо їх немає то знову + до витрат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інші сторінки описувати не буду, хоча там багато помилок, причини:

а) яблотрон я не знаю абсолютно

б) мені не цікаво, бо ви - атестований монтажник яблотрона, я - пересічний користувач аякса

 

Не притягуйте за вуха те, що не притягується. Ви або не розібрались у своєму продукті. Або перекручуєте. Заявили що 50% таблиці похибка, але спромоглися прокоментувати одну першу сторінку, де із 17 рядків таблиці ви знайшли похибку аж в 1 рядку. Або аж половину похибки, дивлячись як подивиться, але навіть з цим зауваженням “+” по рядку все одно отримає Яблотрон.

Якщо ви робити заяву що знаєте де ще помилки - то доведіть це, покажіть. Кидати слова на вітер не важко, але і честь не велика..

 

І у випадку коли (не рахував, приблизно) 80+% таблиці на користь Яблотрон -задавати питання “які аргументи на його користь” -то може ще раз проаналізуйте текст)

 

І скажу ще. Будь-яка людина з радіотехнічною освітою розуміє, що завжди краще обирати надійність та стабільність. Це якщо цікавить результат і безхмарне небо над головою. А радіоканал і дротове з'єднання порівнювати по надійності сенсу не бачу, навіть якщо вам хочеться.

Є рішення які створюються інженерами, а є рішення які створюються ідеями або маркетологами.

Є можливість - встановлюємо надійно провідну систему, Яблотрон це вміє. Немає можливостей - встановлюємо радіо - Яблотрон це вміє.

Подивиться на датчики - наприклад вібродатчик (удару та наклону). Коли він з'явився у Аякс? І узнайте коли він був у Яблотрон. Кнопка для встановлення в автомобіль. Запитайте коли вона з'явилась у Аякс, потім дізнайтесь коли вона була у Яблотрон...Мультітрансмітер - з'явився в Аякс літом 2020. Сказати скільки років тому він вже був у Яблотрон?

 

Для мене це різні системи. Я вважаю Яблотрон передовою системою, різноманітною, обширною, з великом функціоналом і великим обсягом як пристроїв так і можливостей. Професійною системою. І навіть сама суть “професіональної” системи чи не передбачає (вимагає) певний рівень знань, налаштування фахівцями, а не користувачами?

І оці тези про “прокладку” і що це не зручно -я вибачаюсь, але і плітку можна самому класти і зуби рвати - тільки як краще)? А майстри є завжди, як і дилетанти.

Чи ваш критерій вибору будь чого - можливість ремонту самому/будь ким? Тоді Жігулі наше все..

І навіть ваш Аякс рекомендує свою систему не встановлювати самостійно, а звернутись до професіоналів. Тільки він це пропонує, а Яблотрон вимагає.

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію української нєт і нє будєт...

И не будет... В Украине эта техника не пользуется популярностью по причине цены.

А ще в аякса бездоганна українська - абсолютно жодного іншомовного слова.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще в аякса бездоганна українська - абсолютно жодного іншомовного слова.

 

О, це все змінює!)

Після цього бездротові пристрої стали більш захищені, з'явився функціонал і можливості, які відсутні зараз!

Яблотрон чеський виробник, Аякс - український. І це ЛОГІЧНО, що українська компанія має рідну мову інтерфейсу. Але навіть якщо у комплекті буде найкращий у світі ароматизатор чи найкращий картон пакування - це жодним чином не надає технічної переваги системам.

 

І якщо мова вже про мову і патріотизм, то нагадаю, РФ веде війну не у Чехії, а в Україні. Крим відійшов не від Чехії, а від України до РФ. Як с патриотизмом справи, якщо займатись бізнесом в РФ, маючи представництва там, продаючи Аякс у т.ч. в Крим, і співпрацьовуючи з охоронною компанією, яка надає послуги на окупованій території. Тобто ми бажаємо, щоб мир тиснув і вводив санкції, а самі - ок, продовжуємо торгувати і приймати участі у виставках в Москві?

Зато є українська мова в інтерфейсі, що ви презентуєте голосною фразою "а ще.."))

І ця тема про Яблотрон, вам не цікаво - ніхто не змушую бути тут присутнім. Є питання про Яблотрон - питайте, про Аякс мені не цікаво тут, є окрема тема.

Screenshot_1.thumb.png.10f0df972183e83f104745cbe8cd58e3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тема про Яблотрон

у яблотрона залишилось менше 2-х (двох) років для приведення у відповідність до Закону

7. Мобільні застосунки ... суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні, повинні мати версію користувацького інтерфейсу державною мовою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у яблотрона залишилось менше 2-х (двох) років для приведення у відповідність до Закону

 

7. Мобільні застосунки органів державної влади, органів місцевого самоврядування, зареєстрованих в Україні засобів масової інформації, а також суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні, повинні мати версію користувацького інтерфейсу державною мовою.

 

наверное ктото читать не умеет ))

 

Добавлено через 1 минуту

1. Комп’ютерна програма з користувацьким інтерфейсом, що реалізується в Україні, повинна мати користувацький інтерфейс державною мовою та/або англійською мовою, або іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

 

 

сначала просрали свою промышленность. а теперь воспитываем "патриотизм" у иностранных компаний )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наверное ктото читать не умеет ))

Да, действительно, хтось з нас двох читати не вміє, спробуймо ще раз:

7. Мобільні застосунки .... суб’єктів господарювання, що реалізують товари і послуги в Україні, повинні мати версію користувацького інтерфейсу державною мовою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, действительно, хтось з нас двох читати не вміє, спробуймо ще раз:

 

я даже знаю кто )) тот кто яблотрону калеса приделал, чтобы он стал мобильным )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У яблотрона немає мобільного додатку?:shock:

А як же він управляється, DTMF чи SMS? :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у яблотрона залишилось менше 2-х (двох) років для приведення у відповідність до Закону

Да будь ласка, ось вам україномовний інтерфейс.

Screenshot_10.thumb.png.63c0c5663cc64cd78b026ff4deaaedbc.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У яблотрона немає мобільного додатку?:shock:

А як же він управляється, DTMF чи SMS? :pozor:

Пан пустослів, відкрийте другу сторінку теми, там детально прописані різні шляхи комунікації користувача з системою Яблотрон: і мобільний доданок, і СМС, і інші - які завгодно.

Пустослів - не образа. Констатація факта - або доведіть свої слова про мої помилки, або визнайте свою неправоту. Це буде по чоловічі. Бо просто так кидати мусор на вентилятор не треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан пустослів

Сам такий, пан доданок. Не образа. Констатація факта

 

я даже знаю кто )) тот кто яблотрону калеса приделал, чтобы он стал мобильным )))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через два года на автомобиле - в котором естественно вы как патриот потребуете украинский интрфейс ))) привезете свой ябло-додаток под верховную раду...и устроите там митинг! я в вас верю!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам такий, пан доданок. Не образа. Констатація факта

Я передам т9 це зауваження) головне-воно по суті теми) Може вже досить флудити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по суті теми) Може вже досить флудити?

Ви вдвох нафлудили тут вдесятеро більше ніж я, бо я пишу вдесятеро менше тексту ні ви.

Якщо ви робити заяву що знаєте де ще помилки - то доведіть це, покажіть. Кидати слова на вітер не важко, але і честь не велика..

І у випадку коли (не рахував, приблизно) 80+% таблиці на користь Яблотрон

Вже писав вище - мені не цікаво бо яблотрон я не знаю зовсім, від слова абсолютно, тому максимум - можу вказати на помилки щодо аяксу.

Ось ця ваша тіпа презентація надсекретного яблотрона в зручній (для вас) таблиці порівняння з аяксом - смішна пародія, особливо коли демонструючи мову додатку показується краєчок зображення екрана :pozor: бо все інше там надсекретне для пересічних :lol:

 

Я зайшов в цю тему бо мені було цікаво, як користувачу, поглянути на аналог, зрозуміти різницю і можливо наступного разу скористатись цією системою, і напевно я не один хто читаю цю тему - форум то будівельний, левова частка дописувачів - пересічні забудовники, яких цікавить тема безпеки.

В результаті бачу якусь кашу про супермегапрофесійну секретну систему, яка настільки супермега що явно не для нас, а вся презентація звелась до порівняння з аякс :unknown:

 

А втім, якщо цікавить де накосячили в описі аякс то це сюди

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви вдвох нафлудили тут вдесятеро більше ніж я, бо я пишу вдесятеро менше тексту ні ви.

То може нової і корисної інформації по темі від вас ще менше, ніж тексту?)

писав вище - мені не цікаво бо яблотрон я не знаю зовсім, від слова абсолютно, тому максимум - можу вказати на помилки щодо аяксу.

Я розумію, що ви не знаєте Яблотрон, але ваші спроби показати знання по Аяксу показали проблеми і з цим. Тому не показуйте себе фахівцем.

Краще якщо сказали А-кажіть і Б. Сказали -50% не вірно, покажіть. Але ж не можете... Тому краще отримуйтесь від необґрунтованих висловлювань.

коли демонструючи мову додатку показується краєчок зображення екрана :pozor: бо все інше там надсекретне для пересічних :lol:

Бред... Не видавайте ваші припущення за правду і не перекручуйте. ЦЕ інтерфейс "ПЕРЕСІЧЕНОГО" користувача системи MyJablotron. Навіть не інсталятора, а користувача. Хотіли порівняння з Аяксом - просили ж - я зробив. Хотіли україномовний інтерфейс - він є, я показав. Але все одно погано))

Я зайшов в цю тему бо мені було цікаво, як користувачу, поглянути на аналог, зрозуміти різницю

Ну так і цікавтесь, а не розказуйте байки про те, чого немає або яка гарна у вас система. Бо ви більшу частину це і робите))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...