Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

граница участка - война с соседом - ищу юриста для суда и советы как быть

yuratka

Рекомендовані повідомлення

для понимания ситуации - в приложении скан выноса границ участка в натуру. сосед по улице Владимирская захватил 0,023 ГА моей земли. Так в селах бывает - я не претендовал вернуть землю. До тех пор пока этот сосед не потребовал от меня снести гараж и сарайчик - на плане КН - так как по его мнению они построены с нарушением норм по меже, без отступа. Взывание к здравому смыслу, единому держгеокадастру, держакту, выносу в натуру граний результата не имели. Там слева от гаража еще 7 метров моей земли а слева от сарая 3 метра.

 

После моего отказа демонтировать свои постройки сосед (молодой, красивый, на большом черном джипе, с хорошим папой) - преступил к самостоятельному демонтажу.

 

Попутно объяснил мне - человеку кооторому 41 год, который всю жизнь работает, который построил своими руками дом, растит двух детей - "что для таких терпил в жизни все вот так - привыкай"

 

И вот это он сказал зря.

 

Ищу юриста, который возьмется вести дело в суде.

 

Я имею шансы добиться справедливости?

Правда ли что у нас в стране можно войти в Держгеокадастр и изменить границы участков?

 

Соседа о своем намерении обратиться в прокуратуру и суд уведомил. Он поржал и сказал что я не понимаю с кем связываюсь. Похоже и вправду решил что я терпила?

PIC_20160531_160139.thumb.JPG.a2801859da3501e02f18d6ab5c8c8842.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ты стоял и смотрел как рушат твое имущество?

Угу.

Простите,но Ваш мажор паскудный прав по своему.

Даже если у него все схвачено,Вы должны были отстаивать свою землю пусть с топором в руках против десятка его найманцев.

Скорее всего Вы бы проиграли-но там шумиха бы поднялась..а може и зауважали бы-все бывает.

Идите в суд,пробуйте..

Скорее всего проиграете,буде Вы хоть сто раз правы.

"С богатым не судись" :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для понимания ситуации - в приложении скан выноса границ участка в натуру. сосед по улице Владимирская захватил 0,023 ГА моей земли. Так в селах бывает - я не претендовал вернуть землю. До тех пор пока этот сосед не потребовал от меня снести гараж и сарайчик - на плане КН - так как по его мнению они построены с нарушением норм по меже, без отступа. Взывание к здравому смыслу, единому держгеокадастру, держакту, выносу в натуру граний результата не имели. Там слева от гаража еще 7 метров моей земли а слева от сарая 3 метра.

 

После моего отказа демонтировать свои постройки сосед (молодой, красивый, на большом черном джипе, с хорошим папой) - преступил к самостоятельному демонтажу.

 

Попутно объяснил мне - человеку кооторому 41 год, который всю жизнь работает, который построил своими руками дом, растит двух детей - "что для таких терпил в жизни все вот так - привыкай"

 

И вот это он сказал зря.

 

Ищу юриста, который возьмется вести дело в суде.

 

Я имею шансы добиться справедливости?

Правда ли что у нас в стране можно войти в Держгеокадастр и изменить границы участков?

 

Соседа о своем намерении обратиться в прокуратуру и суд уведомил. Он поржал и сказал что я не понимаю с кем связываюсь. Похоже и вправду решил что я терпила?

 

Заявление в милицию, как можно быстрее.

Тел юриста сбросила в личку

 

Добавлено через 2 минуты

Я имею шансы добиться справедливости?

если участок Ваш, все документы в норме, вынос в натуру корректный (и сделали его геодезисты) - да

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Попутно объяснил мне - человеку кооторому 41 год, который всю жизнь работает, который построил своими руками дом, растит двух детей - "что для таких терпил в жизни все вот так - привыкай"

Если Вы, в суде, будете излагать в таком стиле - Вы проиграете. Суду не интересно сколько Вам лет, что Вы всю жизнь работаете, что построили дом своими руками, и растите двоих детей. Суду ВСЕ РАВНО, кто сторона процесса, хоть 20 летний, безработный, гомосексуалист- тунеядец. Суд интересуют только факты, доказательства. А это , согласно ЦПК zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page2

Стаття 57. Докази

 

1. Доказами є будь-які фактичні дані,на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

 

2. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів.

 

Я имею шансы добиться справедливости?

 

Имеете, если правильно построите стратегию судебного процесса. Естественно, для этого нужно нанимать, грамотного, юриста.

 

Соседа о своем намерении обратиться в прокуратуру и суд уведомил. Он поржал и сказал что я не понимаю с кем связываюсь. Похоже и вправду решил что я терпила?

 

Вот этого , никогда не нужно говорить- это нужно делать без предупреждения, чтобы это стало сюрпризом для соседа. Это Ваше предупреждение, действительно, может вызвать улыбку. Мы же не в Америке живём, в стране с высоким уровнем правовой культуры, где фраза " С вами свяжется мой адвокат" - осаждает пыл.

 

Первое , чтобы я советовал Вам сделать- сходите к участковому и напишите заявление. Как я понял Вы находитесь в Крюковщине ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР села Крюківщина 08136, Київська обл.,

Києво-Святошинський р-н, с.Крюківщина, вул.Балукова,10.

067-792-66-32 Янушевський Валентин Павлович krukivschina.com.ua/kontakty/

Пусть участковый ОБЯЗАТЕЛЬНО зарегистрирует Ваше заявление. Согласно НАКАЗу N 550 11.11.2010 ПОЛОЖЕННЯ про службу дільничних інспекторів міліції в системі Міністерства внутрішніх справ України zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1219-10

1. Загальні положення

1.6. У цьому Положенні вживаються терміни в такому значенні:

Робота дільничного інспектора міліції зі зверненнями громадян - діяльність щодо розгляду письмових (усних) звернень (заяв, клопотань, скарг, пропозицій, зауважень) громадян, що

спрямована на захист їх прав, свобод і законних інтересів.

 

2. Основні завдання працівників служби дільничних інспекторів міліції

2.1. Проведення загальної та індивідуальної профілактичної роботи серед жителів адміністративної дільниці. Охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки на території, що обслуговується.

 

3. Основні функції працівників служби дільничних інспекторів міліції

3.1. Забезпечення прав і свобод людини, її безпеки та захист від протиправних посягань, надання у межах своїх повноважень правової, соціальної допомоги та інших послуг населенню.

 

9.3. Дільничний інспектор міліції має надавати допомогу:

9.3.1. Громадянам, службовим особам, підприємствам, установам, організаціям, громадським організаціям у здійсненні їх законної діяльності, якщо їм чиниться протидія або загрожує небезпека з боку правопорушників.

9.5. При виявленні на території адміністративної дільниці інших порушень, реагування на які не належить до компетенції органів внутрішніх справ, інформувати про це органи державної влади та місцевого самоврядування.

 

Согласно этому пункту, если он начнёт рассказывать сказки , что это не его компетенция - чётко указано ОН ОБЯЗАН ПРОИНФОРМИРОВАТЬ ОРГАНЫ ГОСВЛАСТИ И МЕСТНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ!!!

 

10.11. Усі звернення під час особистого прийому громадян заносяться дільничним інспектором міліції до журналу обліку особистого прийому громадян дільничним (старшим дільничним) інспектором міліції (додаток 3) і реєструються відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян" ( 393/96-ВР ) .

 

11.3. З метою забезпечення належного громадського порядку, профілактики правопорушень у сільській місцевості дільничний інспектор міліції вживає таких заходів:

взаємодіє з головами сільських (селищних) рад, активом громадськості, керівниками сільськогосподарських підприємств, навчальних та культурних закладів з питань забезпечення правопорядку, профілактики правопорушень;

 

Второе. Идите в сельсовет, пишите заявление. КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Крюківщина, вул.Балукова,10.(04598) 5-09-85 239-06-89 Сільський голова Кріпак Андрій Петрович krukivschina.com.ua/kontakty/ Сельсовет, согласно ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page обязан разруливать земельные споры.

 

Стаття 33. Повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

1. До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:

5) вирішення земельних спорів у порядку, встановленому законом;

13) надання відомостей з Державного земельного кадастру відповідно до закону.

 

Третье. Поднимайте кипиш, как можно "громче". На сайте Сельсовета указаны телефоны местной самообороны. Обзвоните людей поднимите гвалт, как можно больше шума!!! krukivschina.com.ua/kontakty/

ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ «ПРОМЕТЕЙ» 08136, Київська обл.,

Києво-Святошинський р-н, с.Крюківщина, вул.Балукова, 10.

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ САМООБОРОНИ С. КРЮКІВЩИНА:

1. Коноплястий Михайло 0662400900

2. Смик Анатолій 0978837863

3. Ковальов Вадим 0506984218

4. Давиденко Сергій 0672391747

5. Андрієвський Валентин 0673766000

6. Бучаков Олександр 0977058428

 

Четвёртое, если ещё раз заявятся для демонтажа, вызывайте полицию. Если есть зарегистрированное оружие, выстрел в верх работяг лицом вниз. Это ВАШ ДОМ, ВАША ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬ !!! ВИШНІВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЛІЦІЇ 08132,м.Вишневе, вул. Балукова, 22. Чергова Частина 02 т.(04598) 5-02-02 т.(044) 406-0876

Лучше, как по мне, звонить. в полицию в Киев. По Киеву закрыть вопрос, если действительно серьёзный визави, им будет сложнее чем на местном уровне.

 

Примерно такой алгоритм. Удачи ВАМ!!

 

Добавлено через 8 минут

Простите,но Ваш мажор паскудный прав по своему...

Скорее всего проиграете,буде Вы хоть сто раз правы.

"С богатым не судись" :(

Вот и посмотрим,что поменялось в королевстве Датском..

С таким подходом никогда , ничего не поменяется

На это они и рассчитывают, на эту психологию терпилы. Да чтобы победить - нужно проявить характер, потратить деньги. Но нам решать " Тварь я дрожащая или право имею". Не проиграет. Если всё сделает по уму, с грамотным юристом.

Змінено користувачем Пий
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что значит "преступил к демонтажу"? а ты стоял и смотрел как рушат твое имущество?

Проблема не в тому що стояв і дивився, проблема от тут

для понимания ситуации - в приложении скан выноса границ участка в натуру. сосед по улице Владимирская захватил 0,023 ГА моей земли. Так в селах бывает - я не претендовал вернуть землю. До тех пор пока этот сосед не потребовал от меня снести гараж и сарайчик - на плане КН - так как по его мнению они построены с нарушением норм по меже, без отступа.

ТС показав що буде мовчати. Треба було судитись ДО того як почались проблеми з зносом майна. А так сусіди подивились, що захопили землю-вилізли на шию, а власник мовчить, то значить можна і ноги звісити-гараж і сарай заставити знести.

 

Добавлено через 5 минут

 

Четвёртое, если ещё раз заявятся для демонтажа, вызывайте полицию. Если есть зарегистрированное оружие, выстрел в верх работяг лицом вниз. Это ВАШ ДОМ, ВАША ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬ !!!

І при цьому є шанс отримати гімор з відповідальністю за використанням зброї. Як тут писали в нас не гАмерика, і за пальбу в межах населеного навіть відповідальність є в відповідному кодексі. А приватна власність в нас не достатньо захищена НПА і захищаючи своє треба добряче зважувати на можливі наслідки. Сорі але ТС не суддя який може навіть по поліцейським стріляти без наказано. Для простої людини пальба навіть в повітря може дуже сумно скінчитись..... :sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І при цьому є шанс отримати гімор з відповідальністю за використанням зброї. Як тут писали в нас не гАмерика, і за пальбу в межах населеного навіть відповідальність є в відповідному кодексі. А приватна власність в нас не достатньо захищена НПА і захищаючи своє треба добряче зважувати на можливі наслідки. Сорі але ТС не суддя який може навіть по поліцейським стріляти без наказано. Для простої людини пальба навіть в повітря може дуже сумно скінчитись..... :sad:

 

 

 

Шановний, Ви, якщо пишите про такі речі , то, хоча б відкрийте кримінальний кодекс и почитайте, що про це каже НОРМА ПРАВА, тобто закон!! Согласно ККУzakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

 

Стаття 36. Необхідна оборона

 

1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.

 

2. Кожна особа має право на необхідну оборону незалежно від можливості уникнути суспільно небезпечного посягання або звернутися за допомогою до інших осіб чи органів влади.

 

3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

 

4. Особа не підлягає кримінальній відповідальності, якщо через сильне душевне хвилювання, викликане суспільно небезпечним посяганням, вона не могла оцінити відповідність заподіяної нею шкоди небезпечності посягання чи обстановці захисту.

 

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

 

Тому, якщо людина при захисті свого житла вистрілить в повітря ніякого , вибачаюсь, гемору не буде!!!

Змінено користувачем Пий
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний, Ви, якщо пишите про такі речі , то, хоча б відкрийте кримінальний кодекс и почитайте, що про це каже НОРМА ПРАВА,

Комізм ситуації в тому, що в випадку чого все буде вирішувати слідчий і суддя. А як суддя може приміняти норми права, я маю власний досвід. Якщо я відмовився занести, то не відмовився опонент і виходячи з внутрішнього переконання :lol: суддя дав таку Постанову, що читаючи її просто плакати хочеться. І експертизи не проходять, і покази опонента не цікаві, і моїх показів не варто брати до уваги (до речі в письмовій формі, а не сказав а суддя не дочув і запис зник) і свідки ні до чого, і фотодокази не цікаві і тд і тп.

 

Так що я б не був настільки впевненим в системі правосуддя в нашій країні. Якщо ви шановний юрист і зможете спробувати постояти за себе, то я за вас вельми тішуся, але б не наважився давати такі поради всім, а то може вийти дуже неприємно, хтось послухає пораду, а потім буде ой. Тим більше радити таке людині яка навіть нічого сказати не може коли його власність зносять.

Але це все жорсткий офтоп. ТС треба шукати хорошого юриста і зним відстоювати права. А то так можна і решту землі втратити.

До речі юридичних порад я б питав не тут, а на лізі. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так що я б не був настільки впевненим в системі правосуддя в нашій країні. Якщо ви шановний юрист і зможете спробувати постояти за себе, то я за вас вельми тішуся, але б не наважився давати такі поради всім, а то може вийти дуже неприємно, хтось послухає пораду, а потім буде ой. Тим більше радити таке людині яка навіть нічого сказати не може коли його власність зносять.

 

Я знаю нашу систему правосуддя. Знаю , якщо правник знає норму права, то правника поважає і слідчий і суддя. А якщо правник не знає на яку норму права "спертися", то тоді зникають Ваші покази. Згідно КПК zakon5.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

 

Стаття 27. Гласність і відкритість судового провадження та його повне фіксування технічними засобами

 

5. Під час судового розгляду забезпечується повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу. Офіційним записом судового засідання є лише технічний запис, здійснений судом у порядку, передбаченому цим Кодексом.

 

6. Кожен, хто присутній в залі судового засідання, може вести стенограму, робити нотатки, використовувати портативні аудіозаписуючі пристрої. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, транслювання судового засідання по радіо і телебаченню, а також проведення звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури допускаються на підставі ухвали суду, що приймається з урахуванням думки сторін та можливості проведення таких дій без шкоди для судового розгляду.

 

Здається мені, вам також був потрібен грамотний правник....

 

А, щодо моїх порад, то я дав цю пораду людині яка спитала, в конкретному випадку, а не всім, І вибір ТС скористатися моїми порадами, по суті, з використання норми права, чи прислухатися Ваших порад. Вам би радив ще раз перечитати їх. Поцитую коротке резюме з тих порад-1. Дільничий. 2. Сільрада. 3. Розголос. 4. Викликати поліцію. Постріл в гору (повітря), там нема поради стріляти на враження, тільки вгору.

Все треба виконувати по пунктам 1.2.3.4.- зверніть увагу постріл - остання міра, крайній захід!! До речі ККУ регламентує і ці дії zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page2

 

Стаття 38. Затримання особи, що вчинила злочин

 

1. Не визнаються злочинними дії потерпілого та інших осіб безпосередньо після вчинення посягання, спрямовані на затримання особи, яка вчинила злочин, і доставлення її відповідним органам влади, якщо при цьому не було допущено перевищення заходів, необхідних для затримання такої особи.

 

2. Перевищенням заходів, необхідних для затримання злочинця, визнається умисне заподіяння особі, що вчинила злочин, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці затримання злочинця. Перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця, має наслідком відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

 

Стаття 39. Крайня необхідність

 

1. Не є злочином заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо загрожує особі чи охоронюваним законом правам цієї людини або інших осіб, а також суспільним інтересам чи інтересам держави, якщо цю небезпеку в даній обстановці не можна було усунути іншими засобами і якщо при цьому не було допущено перевищення меж крайньої необхідності.[/color]

 

2. Перевищенням меж крайньої необхідності є умисне заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам, якщо така шкода є більш значною, ніж відвернена шкода.

3. Особа не підлягає кримінальній відповідальності за перевищення меж крайньої необхідності, якщо внаслідок сильного душевного хвилювання, викликаного небезпекою, що загрожувала, вона не могла оцінити відповідність заподіяної шкоди цій небезпеці.

 

Ще раз наголошу, матеріальну і процесуальну норму права треба ЗНАТИ!![/color]

Змінено користувачем Пий
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не проиграет. Если всё сделает по уму, с грамотным юристом.
Что же,я только за.

Просто если этот удод так уверенно себя ведет-то тут два варианта-либо он дурак и это плюс для ТС,либо такие связи,что и до суда не дойдет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю нашу систему правосуддя. Знаю , якщо правник знає норму права, то правника поважає і слідчий і суддя. А якщо правник не знає на яку норму права "спертися", то тоді зникають Ваші покази.

А я десь писав що щось зникло? Я сказав що я щоб не зникло подавав все не тільки в усній, але і в письмовій формі. Але судя яку простимулювали знайшла таку причину не взяти до уваги докази (не тільки показання ВСІХ учасників процесу, а і експертизу), що любий хто читає плакати хоче. Тому я й пишу що якщо опонент має можливості і бажання, то проблеми створити цілком може. Для мене навіть походи до слідчого з писаниною пояснень і доказуванням що стріляв тільки в повітря, що була загроза і тд і тп вже є гімором. Можливо ви подумали що гімор то є відсидка чи штраф?

До речі історія мала продовження, де попалась нормальна суддя і в матеріальних претензіях до мене було відмовлено. І там я просто вказав на недоліки в позовній і інші недоліки, і позивач пішов лісом.

Так що дозвольте я закінчу цей офтоп.

До речі прошу прочитайте правила форуму. 2,2,8 Кольорові шрифти нізя. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А я десь писав що щось зникло?....

2. Для мене навіть походи до слідчого з писаниною пояснень і доказуванням що стріляв тільки в повітря, що була загроза і тд і тп вже є гімором. Можливо ви подумали що гімор то є відсидка чи штраф?

....

3. Так що дозвольте я закінчу цей офтоп.

Кольорові шрифти нізя. ;)

 

1. Так писали

І експертизи не проходять, і покази опонента не цікаві, і моїх показів не варто брати до уваги (до речі в письмовій формі, а не сказав а суддя не дочув і запис зник) і свідки ні до чого, і фотодокази не цікаві і тд і тп.

 

2. Я, взагалі-то, і наміру не мав думати , що для Вас є "гімор". А от у ТС вже є певні обставини,

... сосед по улице Владимирская захватил 0,023 ГА моей земли.... сосед не потребовал от меня снести гараж и сарайчик - на плане КН - так как по его мнению они построены с нарушением норм по меже, без отступа. ...Там слева от гаража еще 7 метров моей земли а слева от сарая 3 метра.
через які йому доведеться робити певні рухи.

3. Так, офф-топ закінчуйте. Краще писати по суті і пдтверджувати свою думку посиланням на нормативно -правовий акт!! Про колір- я виділив ті моменти, які позбавляють від "гімору". Але, якщо це приниципо, і за правилами форуму( Які Ви , як я бачу, знаєте краще ніж нормативно-правові акти) я врахую цю обставину.

 

P.S. Всього Вам доброго :flag1:!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви б краще того,щоб показувати свою грамотність один поперед одного,посовітували людині реальні дії.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви б краще того,щоб показувати свою грамотність один поперед одного,посовітували людині реальні дії.

Татьяна вон дело пишет-участковому заяву.

От себя добавлю-дубликат в прокуратуру сразу.

Там видно будет..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна вон дело пишет-участковому заяву.

От себя добавлю-дубликат в прокуратуру сразу.

Там видно будет..

 

Ви б краще того,щоб показувати свою грамотність один поперед одного,посовітували людині реальні дії.

 

Ребята ВЫ серьёзно или шутите. Вы, прежде чем писать, читайте ветку, а то , как минимум смешно..Мой пост #6, всё расписано по пунктам, цитирую, сам себя,

Первое , чтобы я советовал Вам сделать- сходите к участковому и напишите заявление. Как я понял Вы находитесь в Крюковщине ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР села Крюківщина 08136, Київська обл.,

Києво-Святошинський р-н, с.Крюківщина, вул.Балукова,10.

067-792-66-32 Янушевський Валентин Павлович krukivschina.com.ua/kontakty/

 

Второе. Идите в сельсовет, пишите заявление. КРЮКІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА,Сільський голова Кріпак Андрій Петрович krukivschina.com.ua/kontakty/ Сельсовет, согласно ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page обязан разруливать земельные споры.

 

Стаття 33. Повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

1. До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:

5) вирішення земельних спорів у порядку, встановленому законом;

13) надання відомостей з Державного земельного кадастру відповідно до закону.

 

Третье. Поднимайте кипиш, как можно "громче". На сайте Сельсовета указаны телефоны местной самообороны. Обзвоните людей поднимите гвалт, как можно больше шума!!! krukivschina.com.ua/kontakty/

ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ «ПРОМЕТЕЙ» 08136, Київська обл.,

Києво-Святошинський р-н, с.Крюківщина, вул.Балукова, 10.

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ САМООБОРОНИ С. КРЮКІВЩИНА:

1. Коноплястий Михайло 0662400900

2. Смик Анатолій 0978837863

3. Ковальов Вадим 0506984218

4. Давиденко Сергій 0672391747

5. Андрієвський Валентин 0673766000

6. Бучаков Олександр 0977058428

 

Четвёртое, если ещё раз заявятся для демонтажа, вызывайте полицию. Если есть зарегистрированное оружие, выстрел в верх работяг лицом вниз. Это ВАШ ДОМ, ВАША ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬ !!! ВИШНІВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЛІЦІЇ 08132,м.Вишневе, вул. Балукова, 22. Чергова Частина 02 т.(04598) 5-02-02 т.(044) 406-0876

Лучше, как по мне, звонить. в полицию в Киев. По Киеву закрыть вопрос, если действительно серьёзный визави, им будет сложнее чем на местном уровне.

 

Примерно такой алгоритм. Удачи ВАМ!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята ВЫ серьёзно или шутите. Вы, прежде чем писать, читайте ветку,

Это было раньше.

Потом споры и флуд.

И не нужно заниматься оверквоттингом,мы помним,что Вы написали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это было раньше.

Потом споры и флуд.

И не нужно заниматься оверквоттингом,мы помним,что Вы написали.

 

Я не спорил, а мотивированно доказал человеку, опираясь на норму права , что в том что я посоветовал ТС всё законно. Просто я пишу опираясь на закон, а некоторые на своё субъективное видение про "гімор".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В суді обов,язково буде експертиза. По документам і з виїздом.справу виграти цілком реально.еспертизу відшкодує сторона,яка програє,рівно як і судові витрати. Навіть якщо Ваш чудо сусід "пройде" першу інстанцію,в апеляційній його рішення, за умови,що документи та експертиза встановюють Вашу правоту, скасується.

Позовні вимоги юрист,який вестиме справу нехай дуже ретельно продумає,одразу забезпечити позов шляхом заборони вчиняти дії ( а краще й арешту) сусідської ділянки, забезпечення доказів,витребування правововстановлюючих на його ділянку,заяви в поліцію,фіксацію порушень представником сільради (частіше це секретар виїзджає). Окремою позовною вимогою відшкодування завданої шкоди (доказами можуть бути чекі,квитанції по сараю,гаражу чи що там у вас, або середньо ринкові ціни),головне довести,що там були сараї і гаражі.вони,скоріш за все є в Ваших документах. В якості забезпечення відшкодування шкоди і буде арешт його ділянки (або хоча б заборона вчиняти певні дії).

Позовні вимоги коротко орієнтовно:

1.усунути перешкоди шляхом відновлення порушених меж з приведенням у первісний стан (забор,гараж,сарай)

2. Відшкодувати завдану шкоду

Цікавим Вам може бути почитати судові рішення з подібних справ.вони у вільному доступі в єдинному реєстрі судових рішень

З повагою,Віка

2.

 

Добавлено через 7 минут

П.с. експертну установу раджу погодити -КНДІСЕ. Довго,але ймовірніше чесно.

Питання до експерта теж поставте правильно.

В середньому офіц.вартість подібної земельно-технічної судової експертизи буде близько 3 тис.грн.

Залежно від кількості питань.але думаю двох питань там вистачить,максимум три.

Можете просити комплексну (земельно-технічна+будівельно-технічна) щоб ще визначити вартість зруйнованих будівель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суд.

Суд то суд.

Че этот упырь уверен так,никто не задумался?

Может там до суда и не дойдет,не?

Если он действительно сломал чужие постройки-там или придурок или такие края,что мало не покажется.

Почему молчит ТС?

Отпишитесь о происходящем,плиз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может после Майдана что-то поменялось, но до него далеко не всегда суд обращал внимание на очевидные вещи или какие-то экспертизы, если у оппонента "все схвачено".

Грустный пример из жизни нашего кооператива - по ссылке joxi.ru/5mdNRqzSvMNN7A красным цветом обведены участки, которые нарушают вообще все что только можно и нельзя, начиная от того что находятся в защитной зоне Днепра и заканчивая беспределом при выдаче держактов (на эти участки кроме держакта нет ни одной бумаги - ни решения о выделении земли, ни технички, вообще ничего). Так вот - Бориспольский суд , изучив материалы дела , в том числе и эксперизы в которых было сказано что "при выделении участков за кромку воды были взяты точки , находящиеся на расстоянии 18-24 метра от берега реки и имеющие глубину от 4 до 8 метров" и вынес решение : оставить все в силе, т.к. "немаэ достатних доказив того, що ци дилянки знаходяться на берези Днипра"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может после Майдана что-то поменялось, но до него далеко не всегда суд обращал внимание на очевидные вещи или какие-то экспертизы, если у оппонента "все схвачено".

Грустный пример из жизни нашего кооператива - по ссылке joxi.ru/5mdNRqzSvMNN7A красным цветом обведены участки, которые нарушают вообще все что только можно и нельзя, начиная от того что находятся в защитной зоне Днепра и заканчивая беспределом при выдаче держактов (на эти участки кроме держакта нет ни одной бумаги - ни решения о выделении земли, ни технички, вообще ничего). Так вот - Бориспольский суд , изучив материалы дела , в том числе и эксперизы в которых было сказано что "при выделении участков за кромку воды были взяты точки , находящиеся на расстоянии 18-24 метра от берега реки и имеющие глубину от 4 до 8 метров" и вынес решение : оставить все в силе, т.к. "немаэ достатних доказив того, що ци дилянки знаходяться на берези Днипра"

Да застройки впритык к воде бесят, не знаю, может и я бы быковал если бы бабла анлим было, но эти частные причалы кумарят неймоверно :(

Вот когда расчистят эту "природоохранную зону" согласно норм закона, то тогда я может скажу - что живу в "другой стране"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...