Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Керамика для дымоходов от Керамтеха

Skra

Рекомендовані повідомлення

Як кажеться "дишева рибка, х... юшка"

 

спасибо что отписались , сам сомневался и оттягивал как мог покупку...

теперь убедился что не зря..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовляв 13, на фото самі "страшні" як на мене.

Купляв з самого заводу в Новгород-Волинську.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав свої труби, був мальохо шокований станом деяких (винен не перевізник), їх уже відправили такими. Як запевнили на мої претензії - допускається до 50% відсутності так званого бортика. Так є насправді, чи вимагати заміни?

Також є і еліпси-овали, а не рівні за діаметром. Як кажеться "дишева рибка, х... юшка"

 

У мене теж були одиночні сколи на декількох трубах, але не так багато. Можете порівняти з моїми фото, різниця колосальна. Єліпс-овал теж був один, два, але то не критично зовсім. Прийшлося крутити-підбирати, щоб знівелювати сходинки. Але те, що я бачу на фото не така вже й велика проблема, почнете монтувати зрозумієте, що все одно ідеально їх підігнати не вийде, а всі недоліки замажуться клеєм.

Взагалі якість виготовлення в порівнянні з тим же Шиделем чи Харді суттево відрізняється, мені це теж не сподобалося. Але ціна таки взяла своє.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А "дишева рибка" в комплекте или только трубы?... и сколько?

 

 

Керамтех не дает комплект под ключ токо гильзу,

остальное надо искать по строй магазинам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамтех не дает комплект под ключ токо гильзу,

На сайте у них есть все, тройники, ревизии и конденсатооводчики.

 

ТО Kursant_ua, какой планируется конструктив дымохода?

Если гильза в кирпичной шахте, залейте зазор раствором и спите спокойно. Понимаю, шо неприятно, но не смертельно.

 

.... на моих трубах толщина -7мм.

Если б Вы имели хоть какое-нить отношение к производству этих труб - снял бы шляпу. А так -"на моих", звучит как-то не очень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте у них есть все, тройники, ревизии и конденсатооводчики.

 

а остальное? :) гляньте полный перечень по шиделю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какой планируется конструктив дымохода?

Труби хочу вставити в керамзитобетонні блоки з утепленням мінватою. Але на даний момент в мене виникли проблеми з наявностю даних блоків в нашому регіоні. Знахожусь в процесі вирішення даного питання. Ще, так як димохід знаходитимиться в приміщенні, продавець даних труб мені рекомендував не ізолювати їх до перекриття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби хочу вставити в керамзитобетонні блоки з утепленням мінватою. Але на даний момент в мене виникли проблеми з наявностю даних блоків в нашому регіоні. Знахожусь в процесі вирішення даного питання.

Давайте с самого начала. :) Блоки - это приставной дымоход или встроен в стену? Тогда след. вопрос - из чего стена?

 

Ще, так як димохід знаходитимиться в приміщенні, продавець даних труб мені рекомендував не ізолювати їх до перекриття.

Тут все сходится. :) Изолировать дымоход от внутреннего тепла дома не стоит, в холодной зоне - либо утеплять саму гильзу, либо всю шахту.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блоки - приставний димохід, який знаходитимитя в сусідній (через кирпичну стіну) кімнаті відносно топки.

По ізоляції: а чи не буде задувати холодне повітря в кімнату через неізольований димохід, коли топка "не робоча"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блоки - приставний димохід, який знаходитимитя в сусідній (через кирпичну стіну) кімнаті відносно топки.

Любой приставной дымоход подразумевает мало-мальский фундамент/опору, ежли конечно это не сэндвич, зашитый гипсокартоном.

Если опора есть, можно сложить шахту из кирпича на ребро, более легкий вариант простеночные газобетонные блоки. У них толщина 10 см. Зазор заливаете раствором или засыпаете песком. Ессно кладку нужно "привязать" к основной стене кусочками арматуры. Выше перекрытия в зазор пихаете минвату или засыпаете перлитом.

По ізоляції: а чи не буде задувати холодне повітря в кімнату через неізольований димохід, коли топка "не робоча"?

При недостатке приточного воздуха вполне может быть. И дымоход "отвязанный" (изолированный) от тепла дома склонен к этому больше.

Лечится установкой неплотного шибера/задвижки на дымоходе и наличием притока. Тогда дымоход при простое топки работает как доп. вентканал. Плотная, герметичная задвижка полностью устраняет обратную тягу, но могут появиться проблемы при растопке (старте топки). Ну и само собой оголовок трубы должен быть вне зоны ветрового подпора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть на остатке вот такие блоки и трубы.

По цене сопоставимо с Новоград-Вол. трубами и керамзитоблоком?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
Я себе сделал такой дымоход в 2016г. ...

 

Получилось очень даже ничего. Дымоход отработал пока одну зиму, замечаний нет абсолютно никаких. Надеюсь так и дальше будет лет 50.

 

Делюсь не большим опытом.

Дымоход отработал еще одну зиму, правда не интенсивно. Топил за все время наверное не больше 20 раз.

 

Заметил что из носика не подкапывала вода после осадков как это было прошлой зимой. Снега идут сейчас знатные, не может быть что бы там влаги не было. Открутил пробку - сухо. Ну думаю подую туда может забилось чего. И таки был был прав. Легонько дунул туда, а посуду для воды не додумался взять под руку. В итоге вытекло с пол литра грязно-вонючей воды. Хорошо что отделки там еще нету. Пришлось отмывать.

 

Так что имейте в виду, пол дюймовая труба слива может засоряться и ее периодически нужно прочищать.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня к носику подключена 32 каналья в канистру, тоже понемногу зарастают горизонтальные участки трубы (носик и прямо), а вертикально вниз вроде норм
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...