Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електрофурнітура TOMZN

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Цікавлять відгуки по електрофурнітурі фірми TOMZN. По нашому форуму знайшов аж одну згадку. На запоребриковому :lol: сайті є ціла тема, люди купують і наче працює... Власне, цікавлять контактори на освітлення, моделі з аналогічним функціоналом у нас майже в 3 рази дорожче...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав на Алі 63А, працює на 25А майже 4 місяці, 3-6 комутацій на добу нормально. ІЕК згорів за 2 місяці
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІЕК дорожче трохи більше ніж на третину, але його ніде нема... В наявності у всіх Hager, ABB, ETI там порядок цифр я озвучив...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що значить ніде нема? І що значить у всіх? Є ІЕК в наявності, гугл знає навіть де.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Модифікацію ІЕК, яка мені потрібна, знайшов в одному інтернет-магазині, мені не з руки туди їхати (заїжджати спеціально або з пересилкою = ще здорожчувати). Інтернет-магазини, де час від часу беру фурнітуру, пропонують вищезгадані бренди і ціни. Але ж тема про TOMZN :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Отримав позаминулого тижня контактор Tomzn TOCT1-25. Взяв на 2 контакти - нормально замкнений і нормально розімкнений, на дін-рейці займає 1 модуль. Поки тільки тестував - працює. З осені буде в реальній щоденній експлуатації в неопалюваному приміщенні - тоді і побачимо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...