Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Rehau Synego

samson.ua

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт,

 

треба допомога по вікнам :)

 

Якщо коротко то будую теплий, невеликий будинок (почав тему будівництва але нема часу продовжувати зараз, потім допишу) 150м2 у с. Хотів, Київська обл.

 

Дійшла черга до вікон, прорахували мені Salamander Streamline (4Solar-16-4-12-4LowE, був в офісі у виробника, але щось не дуже по якості у порівнянні з Rehau у оф дилера в якому був рік тому, ще до почату будівництва). Не хочу розпочинати холівар на тему який профіль кращий тому питання чи варто вкладатись у Rehau Synego і якщо так то на якого з перевірених вами виробників краще звернути увагу. І був би дуже вдячний за оптимальну формулу для цього профілю (обов"язково щоб були теплі вікна)

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт,

 

треба допомога по вікнам :)

 

Якщо коротко то будую теплий, невеликий будинок (почав тему будівництва але нема часу продовжувати зараз, потім допишу) 150м2 у с. Хотів, Київська обл.

 

Дійшла черга до вікон, прорахували мені Salamander Streamline (4Solar-16-4-12-4LowE, був в офісі у виробника, але щось не дуже по якості у порівнянні з Rehau у оф дилера в якому був рік тому, ще до почату будівництва). Не хочу розпочинати холівар на тему який профіль кращий тому питання чи варто вкладатись у Rehau Synego і якщо так то на якого з перевірених вами виробників краще звернути увагу. І був би дуже вдячний за оптимальну формулу для цього профілю (обов"язково щоб були теплі вікна)

 

Дякую!

 

Про профіль писати не буду, а от аргон в обидві камери обов'язково добавте і камери зробіть однакові. ИМХО: Аргон краще працює в 14 дистанції.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

був в офісі у виробника, але щось не дуже по якості у порівнянні з Rehau у оф дилера в якому був рік тому, ще до почату будівництва).

Вам не понравился сам офис или профиль?

Вообще, по-правильному, выбирают не по офису и не по профилю. Выбирать надо производителя окна, а профильная система - далеко не главное в выборе.

Ездить по всем заводам не обязательно - сейчас куча информации есть в интернете. Отзывы, видео.

И да - добавьте аргон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не понравился сам офис или профиль?

Вообще, по-правильному, выбирают не по офису и не по профилю. Выбирать надо производителя окна, а профильная система - далеко не главное в выборе.

Ездить по всем заводам не обязательно - сейчас куча информации есть в интернете. Отзывы, видео.

И да - добавьте аргон.

 

Не сподобалась якість готового вікна на стенді в офісі Олта. Я чомусь думаю що "презентаційні вікна" в офісах повинні бути найбільш якісні, а там коли закривалось вікно відчувався люфт ручки і не було чіткого закривання при дожимі. Але можливо це чисто моє суб"єктивне враження, тому не можу нічого сказати. Через це і почав шукати ще пару варіантів, мені ще прорахують рехау, гляну на порядок цін там.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сподобалась якість готового вікна на стенді в офісі Олта. Я чомусь думаю що "презентаційні вікна" в офісах повинні бути найбільш якісні, а там коли закривалось вікно відчувався люфт ручки і не було чіткого закривання при дожимі. Але можливо це чисто моє суб"єктивне враження, тому не можу нічого сказати. Через це і почав шукати ще пару варіантів, мені ще прорахують рехау, гляну на порядок цін там.

Отрегулировать просто нужно створку. К профилю это не имеет никакого отношения.

Создайте тендер и получите еще с десяток коммерческих от "местных" оконщиков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отрегулировать просто нужно створку. К профилю это не имеет никакого отношения.

Создайте тендер и получите еще с десяток коммерческих от "местных" оконщиков.

 

Згоден, можливо дійсно регулювання. Але тримати таке вікно в офісі де його "щупають" клієнти якось нелогічно, потрібно постійно тримати його у 100% готовності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Ну що ж, вибрав таки Rehau Synego (через IQ Energy) з криптоном і теплою дистанцією. Чекаю поки виготовлять на заводі і дуже сподіваюсь, що мені монтажники зроблять якісний теплий монтаж, інакше будуть викинуті на вітер гроші :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж, вибрав таки Rehau Synego (через IQ Energy) з криптоном і теплою дистанцією. Чекаю поки виготовлять на заводі і дуже сподіваюсь, що мені монтажники зроблять якісний теплий монтаж, інакше будуть викинуті на вітер гроші :)

 

З криптоном? Яка формула склопакета?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, з криптоном. Сподіваюсь криптон там буде всередині :unknown:

 

Двокамерний склопакет 42 мм з Криптоном в обох камерах та з

двома енергозберігаючими склами з пластиковою дистанцією

(4LOW-E+Kr-16-4-14-4LOW-E+Kr)

 

два вікна які виходять на сонячну південну сторону взяв з мультифункціональним покриттям, не через IQ бо у них таких не було у каталозі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, з криптоном. Сподіваюсь криптон там буде всередині :unknown:

 

Двокамерний склопакет 42 мм з Криптоном в обох камерах та з

двома енергозберігаючими склами з пластиковою дистанцією

(4LOW-E+Kr-16-4-14-4LOW-E+Kr)

 

два вікна які виходять на сонячну південну сторону взяв з мультифункціональним покриттям, не через IQ бо у них таких не було у каталозі

 

Криптон в камерах більше ніж 12мм не працює - то гроші на вітер. В такому склопакеті потрібен аргон.

 

З приводу відсутності в каталозі склопакету з мультифункційним склом - теж Вас не вірно зорієнтували. Під цей самий сертифікат потрібно було оформлювати всі вікна. IQ є така фішка - краще, то не гірше. Інженери при перевірці прийняли б у Вас всі вікна для компенсації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Криптон в камерах більше ніж 12мм не працює - то гроші на вітер. В такому склопакеті потрібен аргон.

 

З приводу відсутності в каталозі склопакету з мультифункційним склом - теж Вас не вірно зорієнтували. Під цей самий сертифікат потрібно було оформлювати всі вікна. IQ є така фішка - краще, то не гірше. Інженери при перевірці прийняли б у Вас всі вікна для компенсації.

 

Хм, зацікавили ви мене щодо криптона. А є десь інформація про те, що він не працює більше ніж 12 мм? Я б почитав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Криптон в камерах більше ніж 12мм не працює - то гроші на вітер

Працює, хоча й не так ефективно, як у менших дистанціях. Тут усе залежить від різниці в ціні між криптоном і аргоном - якщо вона співрозмірна збільшенню ефективності, то зовсім і не на вітер.:)

 

www.euroglas.com/en/service-portal/calculation-programmes/glace/glace.html

1003754279_.thumb.JPG.d6465fb56e2e46e75a4e41e61720fa7b.JPG

291293309_.thumb.JPG.54c978957897bc3a469d12841a3518ad.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, вопрос думаю по теме

какой стеклопакет выбрать 4-10-4-10-4 или 4-16-4i

заявлявлено хар-ки:

4-16-4i 0.6 м.квK/ВТ

4-10-4-10-4 0.45 м.квK/ВТ

 

имею несколько вопросов. за "Аргон" слышал, выветривается и через пару лет от него ничего... что-то подобное со стеклами с i-покрытием известно? как они со временем себя ведут?

как-то визуально можно определить, что это именно i стекло или верить продавцам на слово?

какой стороной устанавливается это стекло? внутрь или наружу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какой стеклопакет выбрать 4-10-4-10-4 или 4-16-4i

заявлявлено хар-ки:

4-16-4i 0.6 м.квK/ВТ

4-10-4-10-4 0.45 м.квK/ВТ

 

И куда эти стеклопакеты нужны?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И куда эти стеклопакеты нужны?

 

Это большая присоединенная лоджия будет. И второй вопрос какая ценоя разница между этими стеклопакетами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это большая присоединенная лоджия будет. И второй вопрос какая ценоя разница между этими стеклопакетами?

Ну, тогда забудьте про эти формулы. Они не для Вас. Если объединяете с комнатой, то и стеклопкет должен быт более теплый. Например двухкамерный с энергосберегающим стеклом и аргоном. Я надеюсь лоджия не только утепленная, но и отапливаемая будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще хочу спросить. насколько отличается стеклопакет с алюминиевыми рамками от такого же с пластиковыми. последний кажется предпочтительнее ввиду меньшей теплопроводности материала. и также отличие в цене примерно если можно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соотношение стоимость/эффективность пока что не очень. Тем не менее, очень желательно применение пластиковой рамки в однокамерных пакетах (возможные неприятности могут обойтись дороже) и в двухкамерных (вмести с двумя ЛоуИ-стёклами и инертным газом) для достижения максимальной энергоэффективности.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Ми ставили вікна Рехау Сінего!

Вікна великі 1,8*2,2 +Двері на терасу.склопакет 44мм енергоSynego.

Аргон не брали так як знайомі які прцюють на дилоера Рехау сказали що це задоволення на 2-3роки(

Замовляли євро монтаж!

Ми задоволені! супер👍

Вікна дійсно якісні!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профіль гарний. Поздоровляю.

 

Знайомим перекажіть, що вони некомпетентні. Нехай більше нікому такого не говорять.:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...