Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи потрібно накривати на зиму фундамент?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Чи потрібно на зиму накривати зверху фундамент скажімо плівкою целофановою від снігу і дощу? Фундамент зроблений по технологіїї ТІССЕ

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку, накривати на зиму не потрібно.

Коли в мороз заливати - то для того є спеціальні добавки для розчину, накривати потрібно коли в дощ заливаєте, розчин свіжий (щоб не повимивало).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маленьке уточнення: фундамент заливали ще влітку.

На іншому форумі кажуть що накривати зверху його треба хоч би целофаном щоб не попадала вода і зимою при замерзанні розмерзанні щоб не "шелушилась" поверхня хоча вона у мене і так не ідеально рівна (плануюю весною зарівнювати верх)

 

Як правилньо пступити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маленьке уточнення: фундамент заливали ще влітку.

На іншому форумі кажуть що накривати зверху його треба хоч би целофаном щоб не попадала вода і зимою при замерзанні розмерзанні щоб не "шелушилась" поверхня хоча вона у мене і так не ідеально рівна (плануюю весною зарівнювати верх)

 

Як правилньо пступити

 

А что на фундамент потом будете класть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маленьке уточнення: фундамент заливали ще влітку.

На іншому форумі кажуть що накривати зверху його треба хоч би целофаном щоб не попадала вода і зимою при замерзанні розмерзанні щоб не "шелушилась" поверхня хоча вона у мене і так не ідеально рівна (плануюю весною зарівнювати верх)

 

Як правилньо пступити

 

Від літа? Не забивайте собі голову різною єрундою, нетреба нічого накривати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто я бачу біля нас будівництва ведуться то люди понакривали зверху фундамент хто руберойдом хто целофаном а весною коли будуть будувати стіни то уже мабуть будуть нормально робити гідроізоляцію поверхні фундамента
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я накрыл пленкой перекрытие над подвалом. Зачем мне рисковать? Перекрытие по технологии Терива, бетон не везде плотно лег, вода проникает в подвал немного- зимой замерзнет, и конец Териве.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...