Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Налог на недвижимость

xPavelx

Рекомендовані повідомлення

Да, на свой, так как реплика била на мой пост: я про одно, мне про другое.

Вот интересно: плательщики налогов верят в еффективность их отчислений?

Если что, я бюджетник и налоги улетают автоматом.

 

А вы хотите все свести к тому, что все разворовывается? Вот просто интересно, как люди хотят изменений к лучшему. И это накануне выборов, когда можно и задуматься немного. И реплика чисто для вас - так давайте вообще государство упраздним, раз мы не хотим за него платить. Будем жить поодиночке или коммунами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы хотите все свести к тому, что все разворовывается? .

 

Лично я ничего не хочу: просто акцентировал внимание, что несколько собственников не являются достаточним основанием для упразднения налога - еще надо смотреть, как оформлена ета совместная собственность. Дальше пошли обвинения в минимизации налогов путем фиктивного развода. К чему ето?

Предлагаю остановиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что если сделать 2 собственника дома, например муж и жена с долей владения 50/50, то налог так и останется ? дом 200м2
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

налог подпадет под льготу до 120м2 и будет равняться 0грн

т.е. эти 200м разделятся на двух человек, я правильно понимаю ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.е. эти 200м разделятся на двух человек, я правильно понимаю ?

 

да, правильно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб або у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, то платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку. Якщо об’єкт у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з осіб-власників, визначена за їхньою згодою, якщо іншого не встановив суд»

 

У вас поділено в натурі?

 

Добавлено через 8 минут

 

Виділ у натурі частки із спільного майна або повний розподіл будинковолодіння

 

Нажаль в нашій дружній ти миролюбивій державі є поширеним явищем коли одна сім’я не може жити мирно та в спокої в одному будинку (будинковолодінні).

 

В такій ситуації найкращим вирішенням даної проблеми є виділ у натурі частки із спільного майна.

 

Виділ у натурі частки із майна - це поділ одного будинку на самостійні об’єкти нерухомого майна, з власним входом та допоміжними приміщеннями/спорудами.

 

Є декілька шляхів вирішення проблеми розподілу будинковолодіння – це мирний порядок та в суді.

 

Звертаю увагу на нюанси у вирішені даного питання:

 

  • Поділ будинку на самостійні об’єкти нерухомого майна повинен відповідати умовам, що передбачені чинними державними будівельними нормами.
     
  • Поділ у добровільному або судовому порядку можливий лише за умови, якщо співвласники оформили право власності або право користування на земельну ділянку під будинком. Без документів на землю виділ часток неможливий.
     
  • Для поділу будинку у добровільному чи судовому порядку необхідна технічна можливість виділити кожному співвласнику відокремлене приміщення з власним входом.

За відсутності будь-якої з цих умов, виділ суперечитиме вимогам Закону, а отже є неможливим як в добровільному так і в судовому порядку.

 

protocol.ua/ua/vidil_u_naturi_chastki_iz_spilnogo_mayna_abo_povniy_rozpodil_budinkovolodinnya/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Года 4 назад прислали квитанцию об оплате, оплатили, более уведомлений не было, соответственно не платили, ехать и самостоятельно получать квитанцию желания нет.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

От жеж... У нас лишь бы не платить. Жить красиво хотят все (желательно за счет государства), а налоги платить так не.

а шо не так?

завидуйте молча

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а шо не так?

завидуйте молча

 

Было б кому завидовать. И то не в моих правилах.

Форумная легенда :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

кум построил домик на 255м.кв. и пришло 2570грн. на роскошь

дом 2018 года,квитанция пришла в 2020,а дом продан так же в 2020(соседу:pozor:хотя:hlop:)

 

вопрос,а придет ли еще квитанция за 2019?:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

вопрос,а придет ли еще квитанция за 2019?:flag1:

 

В личном кабинете налогоплательщика перечислены и объекты налогообложения, и квитанции. Их можно скачать и оплатить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...