Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вчимо думати!

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство!

В сучасному світі ми зіштовхуємося з сталою тенденцією до зниження інтелектуального потенціалу людства. Це цілком закономірний процес: чим нерозумніший споживач - тим він кращий споживач, чим тупіший виборець - тим неадекватніший вибір він робить і т.д. Це всіх влаштовує, крім, звісно невеликої частини суспільства, яка розуміє, до чого така ситуація приведе. Власне, саме тому (ну і щоб заробити грошей, звісно, як же ж без цього?) ми і вирішили започаткувати онлайн навчання, яке навчить людину критичного мислення. Ми НЕ ДАЄМО знань - ми навчимо знаходити факти та аналізувати їх. Ми НЕ ДАЄМО диплома державного зразка - ми даємо диплом недержавного зразка, тому маєте чудові шанси стати Прем"єр-міністром України, як Гончарук. Дуже вигідна пропозиція, насправді.

Кожному студенту надається персональний наставник, який веде його весь час навчання. Навчання закінчується тоді, коли наставник вважає, що людина навчилася думати.

Вартість навчання. 500 євро за повний курс.

Тривалість навчання. Скільки завгодно. Нам головне - результат, а не процес. Можете навчитися і за кілька тижнів, можете розтягнути процес на десять років. Головне - результат.

Чи можна вчитися паралельно з навчанням в звичайному навчальному закладі чи працюючи? Так, головне, щоб був вільний час.

Ну і звісно, на час навчання надаємо невеличкий бонус - відстрочка від служби в армії. Ну, сподіваюся, це теж буде гарною мотивацією для багатьох.

Зацікавилися? Пишіть в ПП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановне панство!

В сучасному світі ми зіштовхуємося з сталою тенденцією до зниження інтелектуального потенціалу людства. Це цілком закономірний процес: чим нерозумніший споживач - тим він кращий споживач, чим тупіший виборець - тим неадекватніший вибір він робить і т.д. Це всіх влаштовує, крім, звісно невеликої частини суспільства, яка розуміє, до чого така ситуація приведе. Власне, саме тому (ну і щоб заробити грошей, звісно, як же ж без цього?) ми і вирішили започаткувати онлайн навчання, яке навчить людину критичного мислення. Ми НЕ ДАЄМО знань - ми навчимо знаходити факти та аналізувати їх. Ми НЕ ДАЄМО диплома державного зразка - ми даємо диплом недержавного зразка, тому маєте чудові шанси стати Прем"єр-міністром України, як Гончарук. Дуже вигідна пропозиція, насправді.

Кожному студенту надається персональний наставник, який веде його весь час навчання. Навчання закінчується тоді, коли наставник вважає, що людина навчилася думати.

Вартість навчання. 500 євро за повний курс.

Тривалість навчання. Скільки завгодно. Нам головне - результат, а не процес. Можете навчитися і за кілька тижнів, можете розтягнути процес на десять років. Головне - результат.

Чи можна вчитися паралельно з навчанням в звичайному навчальному закладі чи працюючи? Так, головне, щоб був вільний час.

Ну і звісно, на час навчання надаємо невеличкий бонус - відстрочка від служби в армії. Ну, сподіваюся, це теж буде гарною мотивацією для багатьох.

Зацікавилися? Пишіть в ПП.

 

"500 євро за повний курс" курс якої тривалості? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тривалість навчання. Скільки завгодно. Нам головне - результат, а не процес. Можете навчитися і за кілька тижнів, можете розтягнути процес на десять років. Головне - результат.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курс закончен когда потенциальный избиратель скажет: - я за Порошенко.

Не ліпіть політику туди, де її немає. Курс буде закінчений, коли наставник вирішить, що студент навчився думати.

І взагалі, чому така асоціація у Вас, що думаєш - то за Порошенка? Насправді, є багато інших критеріїв оцінки адекватності людини.

І ще раз прохання - не ліпіть мені сюди політику. Вона мені вже категорично не цікава.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

студент навчився думати
І ви таки вважаєте, що можна навчити думати?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно є. Але платний. Берете?

 

Я откажусь от Вашего курса даже при доплате мне 500 евро. Прошел его заочно почитав Ваши посты. Вам надо рекламу в селах на столбах писать, искать целевую аудиторию.

Удачи в поиске аудитории и себя.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ви таки вважаєте, що можна навчити думати?

 

Хочеться запитати

А судді хто?

 

Хто й за якими критеріями буде оцінювати здатність думати?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курс буде закінчений, коли наставник вирішить, що студент навчився думати.

А по каким критериям наставник определяет, что студент уже готов?

Может деньги утром взять, а готовность перед обедом того же дня объявить?

А может наставник объявит свое решение, когда студент поумнеет и поймет, что его нагрели на 500 евро?

Как оговаривается готовность?

Я плачу деньги, и ожидаю от вас какую-то услугу. В чем выражается доказательство предоставленной услуги?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интеллектуальный потенциал – это прежде всего связь потенций и тенденций, ресурсов и резервов субъекта с движущими силами интеллекта, с мотивационно-потребностной сферой и общими способностями человека и, наконец, с энергетическим обеспечением творческой продуктивности человека в процессе деятельности.

 

И вот эту вот связь потенций и тенденций обещают поднять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по каким критериям наставник определяет, что студент уже готов?

Может деньги утром взять, а готовность перед обедом того же дня объявить?

А может наставник объявит свое решение, когда студент поумнеет и поймет, что его нагрели на 500 евро?

Как оговаривается готовность?

Я плачу деньги, и ожидаю от вас какую-то услугу. В чем выражается доказательство предоставленной услуги?

 

Ну як мінімум думати й не віддавати гроші на муйню таки навчать.:flag1:

Так що курс хоч в чомусь буде корисний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто й за якими критеріями буде оцінювати здатність думати?

Той, хто навчає. За суб"єктивними :) Насправді, критерії є і дуже чіткі. Але вони для внутрішнього користування та не розголошуються в жодному разі задля уникнення можливих зловживань студентами.

Может деньги утром взять, а готовность перед обедом того же дня объявить?

Так десь так і буде, інфа - сотка!

Я плачу деньги, и ожидаю от вас какую-то услугу. В чем выражается доказательство предоставленной услуги?
Ви побачите результат. Хоча не впевнений, що він аж так дуже сподобається, тому що, не дуже розумним жити легше. Тому потенційним студентам варто тричі подумати, чи дійсно воно їм треба, навчитися думати.

Ну подурачиться с Вомбатом до 27 не так уж и сложно

Залежить від зовнішності. Якщо студентка вродлива - можна і після 27. Я не ейджист.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як мінімум думати й не віддавати гроші на муйню таки навчать.:flag1:

Так що курс хоч в чомусь буде корисний.

Ну, не будьте аж таким прямолінійним:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залежить від зовнішності. Якщо студентка вродлива - можна і після 27. Я не ейджист.

 

Выкрутились :D. А я уже хотела вас в сексизме обвинить. Что это за дискриминация студенток, почему для них никаких плюшек - бонусов не предусмотрели? :rolleyes::D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачите, для студенток у мене така плюшка є - с ума сайті можна.

Але тільки для гарненьких. Можна після 27.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачите, для студенток у мене така плюшка є - с ума сайті можна.

Але тільки для гарненьких. Можна після 27.

 

Наверное, чтобы понять всю глубину мыслей Вомбата - педагога и основной смысл подобного обучения, от которого с ума сходят :D, 500 не та сумма Ж-). Как считаете?

 

И что это за плюшка, которую даже показать стремно, только расхваливают? В наше время, даже не умеющие думать, в слова и обещания не верят :D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обучение заканчивается сразу после вопроса, а за что я 500 евро отдал? :) Сразу видно, что студент поумнел :) :beer:
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

место для того,чтобы вас задеть побольнее хорошее конечно тут.

 

может, просто сразу на фейсбук переключитесь,чтобы не тратить сил на голов форума сего?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам на курсах обещали скидку если приведете еще кого-то? :beer: или это лично Ваш стартап?

Мне % за апание темы предусмотрите!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...