Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як реаніміровати газон?

Нове покоління

Рекомендовані повідомлення

Чотири роки назад ми з городця(2сотих) вирішили зробити садочок з газоном. Посіяли траву непам"ятаю сорту, але дуже тоненька, як грива в коня і від тоді нічого більше не робили. Тепер вона зробилася, як шуба густа-густа і зелена, під нею, аж слимаки, як в льосі були, таку сирість тримала навіть в цю жару.

Купили мотокосу. Перебив так, що всьо всохло і видно, якими кучами вона росла(вище рівня землі на 10 см. і то лиш коріння то шо лишилося).

Тепер почала по трошки відживати і я бачу шо треба ваших порад, щоб хоч трошки довести його до путя.

Що дальше з ним робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чотири роки назад ми з городця(2сотих) вирішили зробити садочок з газоном. Посіяли траву непам"ятаю сорту, але дуже тоненька, як грива в коня і від тоді нічого більше не робили. Тепер вона зробилася, як шуба густа-густа і зелена, під нею, аж слимаки, як в льосі були, таку сирість тримала навіть в цю жару.

Купили мотокосу. Перебив так, що всьо всохло і видно, якими кучами вона росла(вище рівня землі на 10 см. і то лиш коріння то шо лишилося).

Тепер почала по трошки відживати і я бачу шо треба ваших порад, щоб хоч трошки довести його до путя.

Що дальше з ним робити?

 

попробуйте "пройтись" удобрением......посмотрите на результат!

как вариант - скосите "пониже" пройдитесь граблями.досейти новую такую же............

эти бытовые варианты пробывал у себя - результат был минимальный.................

на следующий год психанул - перекопал - высадил новую!

но попробывать думаю стоит.

удачи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

попробуйте "пройтись" удобрением......посмотрите на результат!

как вариант - скосите "пониже" пройдитесь граблями.досейти новую такую же............

эти бытовые варианты пробывал у себя - результат был минимальный.................

на следующий год психанул - перекопал - высадил новую!

но попробывать думаю стоит.

удачи

А перекопати це значить вибрати всю стару з корінням?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чтото типа этого:)

сделать чистую землю и посадить заново..........

 

п.с.и определитесь с сортом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свой газон ремонтирую так;1- перекапываю, 2-даю земле подышать и отдохнуть 2-3 дня.3-засеваю семенами(украинскими), 4-поливаю универсальным удобрением.Через 2.5 недели в этом месте газон как в Англии.Только не забудь о теневых местах,там семена другие и полив реже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свой газон ремонтирую так;1- перекапываю, 2-даю земле подышать и отдохнуть 2-3 дня.3-засеваю семенами(украинскими), 4-поливаю универсальным удобрением.Через 2.5 недели в этом месте газон как в Англии.Только не забудь о теневых местах,там семена другие и полив реже.

 

Так можно задраться перекапывать.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чотири роки назад ..... дуже тоненька, як грива в коня і від тоді нічого більше не робили. Тепер вона зробилася, як шуба густа-густа і зелена, під нею, аж слимаки, як в льосі були, таку сирість тримала навіть в цю жару.

Купили мотокосу. Перебив так, що всьо всохло і видно, якими кучами вона росла(вище рівня землі на 10 см. і то лиш коріння то шо лишилося).

Как по мне то все нужно начинать сначала, т.к. трава просто перепрела снизу из-за того что ее вовремя не косили, плюс она абсолютно неукоренялась, а шла в рост.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оптимально будет заказать специалистам пол сотки газона и посмотрите, как надо все делать. У них же получите рекомендации по уходу. Остальные сотки сделаете сами.Выйдет дешевле, чем пересевать каждый год.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так можно задраться перекапывать.:D

 

Речь идет о ремонте мест, а не массовом засеве газона.

Тогда лучше рулонный.:Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 років потому...

С такими исходными данными лучше засеять газон заново.

 

Но лучше, конечно, все перекопать и застелить рулонным газоном

Змінено користувачем irina1969
Реклама
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...