Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, будь ласка, при зблокованому будинку на двох ділянках декларація в ДАБІ про початок будівельних робіт подається окремо по кожному блоці/будинку чи одною декларацією?

 

У Вас має бути окрема ділянка, окремий будпаспорт, окремий одноквартирний будинок, який просто однією стіною "примикає" до сусіднього, тоді буде окреме повідомлення в ДАБІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Маємо таку ситуацію.

є будівельний паспорт з дозволом на "будівництво індивідуального житлового будинку" від 2007 року.

інших дозволів або погоджень не отримували.

зараз побудували будинок з відступом від проекту забудови.

виготовили техпаспорт в 2018 році бо тільки зараз сільрада прийняла рішення про адресу, тому що земля була поза межами населеного пункту.

Треба подавати декларацію про готовність.

 

Питання:

1. чи треба було отримувати дозвіл чи повідомляти про початок виконання будівельних робіт (п.3 декларації про готовність)?

2. з такими документами є сенс ідти по загальній процедурі чи дочекатись спрощену процедуру, як для будинків побудованих до 2015 року?

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Маємо таку ситуацію.

є будівельний паспорт з дозволом на "будівництво індивідуального житлового будинку" від 2007 року.

інших дозволів або погоджень не отримували.

зараз побудували будинок з відступом від проекту забудови.

виготовили техпаспорт в 2018 році бо тільки зараз сільрада прийняла рішення про адресу, тому що земля була поза межами населеного пункту.

Треба подавати декларацію про готовність.

 

Питання:

1. чи треба було отримувати дозвіл чи повідомляти про початок виконання будівельних робіт (п.3 декларації про готовність)?

2. з такими документами є сенс ідти по загальній процедурі чи дочекатись спрощену процедуру, як для будинків побудованих до 2015 року?

Дякую за відповідь.

 

Доброго дня!

 

Отримання дозволу ДАБІ було обов'язковим.

З цими документами вже не оформитися: або новий будпаспорт, а спробуйте по амністії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Мене звати АНДРІЙ. Потребую допомоги. В 2010 році отримав акт на землю на основі договору дарування. Зараз вияснюєтся, що кадастровий номер закріплений за моїм актом та за актом сусідньої ділянки, від якої було відділено мою землю. При зверненні в геокадастр з вимогою виправити помилку, мені відмовили, мотивуючи тим, щоб я привів власників іншої ділянки. А це неможливо тому, що власник помер, а спадкоемці не оформлюють спадщину кажуть " нас і так влаштовує". На основі мого акту вся дозвільна документація і вже збудований будинок. Що мені робити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Мене звати АНДРІЙ. Потребую допомоги. В 2010 році отримав акт на землю на основі договору дарування. Зараз вияснюєтся, що кадастровий номер закріплений за моїм актом та за актом сусідньої ділянки, від якої було відділено мою землю. При зверненні в геокадастр з вимогою виправити помилку, мені відмовили, мотивуючи тим, щоб я привів власників іншої ділянки. А це неможливо тому, що власник помер, а спадкоемці не оформлюють спадщину кажуть " нас і так влаштовує". На основі мого акту вся дозвільна документація і вже збудований будинок. Що мені робити?

 

Доброго вечора!

У Вас ситуація, коли дві ділянки мають однакові кадастрові номери?

Якщо так, то я не бачу необхідності "залучать" власників іншої ділянки, щоб Вам дали новий кадастровий номер.

В результаті Ви маєте отримати новий кадостровий номер, який буде зазначений у Витягу з ДЗК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В держземі сказали, що так не зроблять тому, що буде одна земельна ділянка накладена на іншу, бо інший власник не переробив свій акт після дарування, йому в акті поставили відмітку і на цьому все. Держземі взагалі мене послали до ГЕО 7(робили документи), якої вже не існує, по тех документацію. буду дуже вдячний, якщо напишете до кого потрібно звернутися, бо в усній формі, посилають від одних до інших.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В держземі сказали, що так не зроблять тому, що буде одна земельна ділянка накладена на іншу, бо інший власник не переробив свій акт після дарування, йому в акті поставили відмітку і на цьому все. Держземі взагалі мене послали до ГЕО 7(робили документи), якої вже не існує, по тех документацію. буду дуже вдячний, якщо напишете до кого потрібно звернутися, бо в усній формі, посилають від одних до інших.

 

Я здогадуюся, що там могло бути, але поки сам все не побачу і не подивлюся базу, то не зможу ніяк допомогти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це може стати перепоною для реєстрації будинку? Бо саме зареєстрували декларацію про готовність обєкту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

Не підкажу. Думаю має працювати, хоча ДАБІ у зв'язку з децентралізацією "дивно" працює.

 

Щодо успішності: залежить від правильності наявних документів та правильності заповнення Декларації.

Можете самі.

 

Все зробив сам. Будинок введено в експлуатацію!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Подскажите как правильно начать оформлять построенный дом, если есть техпаспорт на дачный дом (на предыдущего хозяина), и есть дарственная на мое имя. Дом в садовом кооперативе

но дом мы перестроили, осталась 1 стена от него. Госакт на землю на мое имя есть.

Как незаконный самострой или реконструкция? или подавать документы на начало строительства и спустя время, что уже построили?? как правильно и лучше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почав я свій будинок вводити в експлуатацію, приїхали все поміряли, сказали чекати 3 дні на виготовлення технічного паспорта, що дальше? Як реєструвати і подавати на ввід в експлуатацію?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайдіть в ТЕМУ - Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) деталі в тій темі. Коли буте тех. паспорт, заповнюєте і подаєте "Декларация о готовности" в ДАБІ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора! Порадьте будь ласка, не дають будівельний паспорт на реконструкцію літньої кухні, якщо я почну самобуд , то яка відповідальність: 1.штраф і припис про зупинення? ( яка сума?) 2. Я будую далі- траф ( скільки?) чи можуть в судовому порядку знести споруду?

А можливо мені трапився "не правильний архітектор" що не знає своєї справи??? Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить фінансова сторона питання, в мене новобудова, маю забрати готовий техпаспорт, ця ж людина що робила хоче за ввід будинку в експлуатацію 800 грн, чи виправдана така сума, може пробувати доробити документи самому?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора! Порадьте будь ласка, не дають будівельний паспорт на реконструкцію літньої кухні, якщо я почну самобуд , то яка відповідальність: 1.штраф і припис про зупинення? ( яка сума?) 2. Я будую далі- траф ( скільки?) чи можуть в судовому порядку знести споруду?

А можливо мені трапився "не правильний архітектор" що не знає своєї справи??? Дякую за пораду.

 

Доброго дня!

Штраф від 4250 грн + припис. За порушення припису - 5100 грн.

Теоретично, можуть знести через суд, а на практиці - це дуже складно.

 

Добавлено через 47 секунд

Цікавить фінансова сторона питання, в мене новобудова, маю забрати готовий техпаспорт, ця ж людина що робила хоче за ввід будинку в експлуатацію 800 грн, чи виправдана така сума, може пробувати доробити документи самому?

 

На мою думку, 800 грн за таку роботу - це дешево.

Разом із тим, Ви можете і самі це зробити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день !

Подскажите как ввести в эксплуатацию готовый деревянный модульный дом ?

купил, привезли, установили, сейчас хочу там прописаться.

земля под строительство

 

порядок действий как и с обычной стройкой, стройпаспорт/повидомлення и т.д или можно без стройпаспорта ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
добрый день, можно получить консультацию по разделу земли? если у домовладения несколько собственников?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день. Если возможно, дайте пожалуйста консультацию.

Оформляю документы на ввод в эксплуатацию 2-х квартирного жилого дома в селе. Строительство велось хозспособом на месте ветхого домика с адресом, согласно проекта (есть небольшие отступления - кладовка под крыльцом), утвержденного паспорта застройщика (05.06.2009г.) и поданного извещения в ДАБК (06.04.2010г.), с выдачей инспекцией ДАБК согласно постановления КМУ №1104 от 30.09.2009г. разрешения на подключение инженерных сетей на период строительства. Стройка завершена в 2018г., заказан паспорт БТИ. Вопрос: что заполнять в Декларации в графе документа, разрешающего строительство, если уведомления о начале стр-ва нет в реестре ДАБК, входящего рег.№ на копии тоже нет, разрешением на строительство на тот момент была справка от ДАБК на подключение сетей?

Заранее спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Если возможно, дайте пожалуйста консультацию.

Оформляю документы на ввод в эксплуатацию 2-х квартирного жилого дома в селе. Строительство велось хозспособом на месте ветхого домика с адресом, согласно проекта (есть небольшие отступления - кладовка под крыльцом), утвержденного паспорта застройщика (05.06.2009г.) и поданного извещения в ДАБК (06.04.2010г.), с выдачей инспекцией ДАБК согласно постановления КМУ №1104 от 30.09.2009г. разрешения на подключение инженерных сетей на период строительства. Стройка завершена в 2018г., заказан паспорт БТИ. Вопрос: что заполнять в Декларации в графе документа, разрешающего строительство, если уведомления о начале стр-ва нет в реестре ДАБК, входящего рег.№ на копии тоже нет, разрешением на строительство на тот момент была справка от ДАБК на подключение сетей?

Заранее спасибо

 

Доброго вечора!

 

У Вас є повідомлення з номером та датою? Подавали на Кривоноса?

Якщо так, то вносити в Декларацію інформацію про це повідомлення.

Але у Вас там є і проект, і будпаспорт (бо 2009 рік), а тому ДАБІ вимагатиме, швидше за все, заповнення Додатку 3 до ПКМУ №461.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! в каких нормативных актах указано о необходимости уведомления органов пож.и тех. безопасности и сель.рады при начале строительства. Дом 214 м2, оформляли стройаспорт, уведомление в ГАСК. Сейчас занимаюсь вводом в эксплуатацию. Спасибо!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! в каких нормативных актах указано о необходимости уведомления органов пож.и тех. безопасности и сель.рады при начале строительства. Дом 214 м2, оформляли стройаспорт, уведомление в ГАСК. Сейчас занимаюсь вводом в эксплуатацию. Спасибо!

 

Вже давно прибрано таку вимогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хотим купить дачу (Процевская сильрада, Бориспольский р-н).

Участок приватизирован. На участке стоит дом, недострой, до 300м.

На дом нет никаких документов.

В таком виде покупался продавцом в 2002г.

Какие подводные камни есть при покупке участка?

 

Приобретается как дача, электричество заведено, ничего подключать не надо. Продавец возится с оформлением дома не будет.

 

Можно ли после покупки оформить по амнистии 2018? или нужно оформлять как новое строительство?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотим купить дачу (Процевская сильрада, Бориспольский р-н).

Участок приватизирован. На участке стоит дом, недострой, до 300м.

На дом нет никаких документов.

В таком виде покупался продавцом в 2002г.

Какие подводные камни есть при покупке участка?

 

Приобретается как дача, электричество заведено, ничего подключать не надо. Продавец возится с оформлением дома не будет.

 

Можно ли после покупки оформить по амнистии 2018? или нужно оформлять как новое строительство?

 

Доброго дня!

Ризиків немало...

Якщо потрібна консультація та супровід - набирайте, будь ласка.

 

Оформити потім зможете тільки в звичайному порядку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый день! Помогите пжл советом.

 

Купили по договору купли-продажи на Берковцах в СТ участок 5,2 соток с старой халупой. Назначение земли - садоводство. Халупа без документов и пока планируем ее оставить чтобы в будущем использовать как хоз.помещение, сауну или что-то подобное. Хотим построить рядом капитальный дом для постоянного проживания всей семьей.

 

Вопросы:

- нужно ли менять назначение земли с садоводства под ИС и насколько это реально/дорого? если не менять то чем это чревато?

- реально ли согласовать в строит. паспорте расстояние нового дома от границы участка 1-2м? Пожарные требования 6-8м к соседям соблюдаются. Насколько я понимаю скорее всего запросят 3-4м?

- при подаче эскиза застройки участка как правильнее обозначить старую халупу и нужно ли ее вообще указывать?

 

Заранее спасибо за помощь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...