Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гільзування димоходу для каміну

Yarko

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

підходить час до інсталяції камінної топки. Маю цегляний димохід в цеглу, тобто десь 13см х 26 см і хочу вставити туди нержавійку овальної форми. Висота димоходу орієнтовно 8-9 м.

Цікавить інформація:

1) Де у Львові можна купити якісну трубу з нержавійки (овал) для камінів (щоб витримувала відповідні температури) + всякі перехідники на круглу трубу 15го діаметру + збірник конденсату?

2) Хто таке встановлює і які є адекватні ціни за таку роботу?

3) Хто може порадити майстра для облицювання топки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Доброго дня,

підходить час до інсталяції камінної топки. Маю цегляний димохід в цеглу, тобто десь 13см х 26 см і хочу вставити туди нержавійку овальної форми. Висота димоходу орієнтовно 8-9 м.

Цікавить інформація:

1) Де у Львові можна купити якісну трубу з нержавійки (овал) для камінів (щоб витримувала відповідні температури) + всякі перехідники на круглу трубу 15го діаметру + збірник конденсату?

2) Хто таке встановлює і які є адекватні ціни за таку роботу?

3) Хто може порадити майстра для облицювання топки?

 

Добрий день. Теж шукаю зараз нержавійку для каміна. Овальних вставок не зустрічав ніде, тільки прямокутні. Чи знайшли ви десь у Львові когось, хто пропонує овальні вставки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Теж шукаю зараз нержавійку для каміна. Овальних вставок не зустрічав ніде, тільки прямокутні. Чи знайшли ви десь у Львові когось, хто пропонує овальні вставки?

 

Знайшов, але не користався - ціна дуже висока та й сервіс хромає. Їм дзвониш - на вказаний в неті телефон, а там на інший відсилають, замість того щоб прийняти замовлення - кажуть самому по каталогу підбирати деталі. координати в приватному повідомленні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
13см х 26 см і хочу вставити туди нержавійку овальної форми.

треба робити руру 100х240мм орієнтовно, залежить від "чистоти" мурівки комина всередині, а потім виготовляти перехідник круг/прямокутник + коліно відповідним кутом безпосередньо близько до вихідного отвору(горловини) каміну(пальника). збірник конденсату під питанням...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю 110х240 - мала б пройти. Збірник конденсату - обов'язково - маю режим тління. Яка орієнтовна ціна на монтаж такого димоходу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
думаю 110х240 - мала б пройти. Збірник конденсату - обов'язково - маю режим тління. Яка орієнтовна ціна на монтаж такого димоходу?

 

Підкажіть, будь-ласка, контакти хто виготовляв/монтував гільзу. І чому саме овальна, а не прямокутна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 1 рік потому...

Трубу можна взяти в мене. Дуже якісну. Це вам не гаражне Львівське виробництво по захмарним цінам. Це промислове виробництво у Кривому Розі. Дуже якісне і недорого.

 

Димоходи з жаростійкої нержавіючої сталі для гільзування комину, під газові та твердопаливні котли від діаметра 100 мм.

Від ¤ ВИРОБНИКА ¤ - лідера галузі.

 

Діаметр труби від 100 мм до 1000 мм.

 

Товщина стінки димоходної труби може бути:

- 0,6 мм;

- 0,8 мм;

- 1 мм.

 

В січенні (розріз) димохід може бути:

- круглий (коло);

- прямокутний (квадратний);

- овальний.

 

НИЗЬКА ЦІНА ТА УНІКАЛЬНА ДЛЯ УКРАЇНИ ВИСОКА ЯКІСТЬ!

 

- На відміну від багатьох пропозицій це не гаражне, топорне виробництво від "Кулібіних", яких більшість.

- Представляємо продукцію сучасного промислового ¤ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ¤ виробництва.

- ¤ ЄДИНИЙ ¤ в Україні виробник, якість продукції якого відповідає євростандарту EN1856.

- Підприємство працює за міжнародним стандартами якості ISO 9001:2008, та українськими сертифікатами якості та відповідності.

- На всю продукцію видається ¤ ГАРАНТІЯ ¤ виробника.

- За 14 років на ринку виготовлено ¤ СОТНІ ТИСЯЧ КІЛОМЕТРІВ ¤ димоходів, які встановлені в Україні та по всій Європі. В тому числі на: Українських Евростадіонах, заводах Coca-Cola, сотнях державних та приватних промислових об'єктах тощо.

 

Дзвонить, відповімо на любі запитання по димоходам.

- КОНСУЛЬТАЦІЇ по телефону.

- Виїзд спеціаліста ¤ БЕЗКОШТОВНО ¤ у разі співпраці.

- Фахові спеціалісти недорого виконають монтаж.

 

Доставка зручною для Вас поштою по Україні.

Монтаж, сервіс.

Львів. Ціна за 1 м/п. від 177 грн.

 

032 2477767

067 6732824

093 5083565

 

В наявності є також інші комплектуючі для утеплених, двостінних димоходів:

1. Трійник 90 градусів

2. Трійник 45 градусів

3. Коліно 90 градусів

4. Коліно 45 градусів

5. Ревізія (чистка)

6. Регулятор тяги (шибер)

7. Перехідник (редукція)

8. Грибок

9. Флюгер

10. Дефлектор (Волпер)

11. Розетта

12. Окапник

13. Дека

14. Лійка

15. Скоби, хомути

16. Криза

17. Розвантажувальна платформа

18. Кронштейн

 

Надається система гнучких знижок від обсягу замовлення.

Надаються накопичувальні знижки для постійних покупців.

 

=

 

Також є наші термоізольовані двостінні утеплені сендвіч димарі (димохід, комин) з нержавіючої сталі до твердопаливних (на дровах, пеллетах, брикетах, гранулах) печей, котлів, булер'янів, камінів.

Ось, на OLX:

(ссылка устарела)

 

=

 

Також пропонуємо захисний (захистний) роздувний рукав (металорукав) для захисту і гільзування (футеровки) димових каналів (димоходів, коминів).

Принцип Furanflex (ФУРАНФЛЕКС), аналог Alufol (алюфол), Алюком.

 

На OLX:

(ссылка устарела)

 

Дзвоніть, не пожалкуєте. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назовите цену 1 метра 150мм одностенной трубы из 321 нержавейки 1мм.

И где ж таки ваше производство-в Кривом Рогу или Львове?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назовите цену 1 метра 150мм одностенной трубы из 321 нержавейки 1мм.

И где ж таки ваше производство-в Кривом Рогу или Львове?

 

Производство в Кривом Роге. Склад готовой продукции в Кривом Роге и во Львове.

 

Труба Ø150 1мм - 541 грн.

 

Но наш конек, конечно, термоизолированная труба, т.к. одностенные трубы могут клепать кулибины в гаражах в любом практически городе. Правда там без гарантий, без качества и без соблюдения технологий. И даже материал, из которого сделана труба - это только слова. Знаю я как и из чего кулибины клепают тубы - главное моржа (берем подешевле, продаем как подороже). Но как это объяснить это каждому клиенту...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Но наш конек, конечно, термоизолированная труба, т.к. одностенные трубы могут клепать кулибины в гаражах в любом практически городе. Правда там без гарантий, без качества и без соблюдения технологий. И даже материал, из которого сделана труба - это только слова. Знаю я как и из чего кулибины клепают тубы - главное моржа (берем подешевле, продаем как подороже). Но как это объяснить это каждому клиенту...

А скажіть Олександр(на олх так написано)на данний момент гостро стоїть питання зовнішнього димоходу (котел в підвалі)діаметром 180 мм(внутрішній)висотою 9 метрів(на фото показано принцип)питання в ціні з монтажом??Монтаж і консультування умова обов'язкова.

rjvby.thumb.jpg.ce6240fa31da7cedea499e75c6de34c0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скажіть Олександр(на олх так написано)на данний момент гостро стоїть питання зовнішнього димоходу (котел в підвалі)діаметром 180 мм(внутрішній)висотою 9 метрів(на фото показано принцип)питання в ціні з монтажем??Монтаж і консультування умова обов'язкова.

 

Дивлячись на малюнок, думаю, що краще було би пустити трубу на відстані ~0,5м від стіни (розвантаж платформа виставляється на потрібному місці на кронштейні), і не крутити коліна в обхід даху. Просто прямий комин без вигинів.

 

Ось, кронштейн та на ньому платформа:

attachment.php?attachmentid=457718&stc=1&d=1441025074

 

 

На рахунок димоходу.

 

Зв'яжіться зі мною (або напишіть свій в лічку).

Є питання по матеріалу, по діаметру, а це довго писати. =)

 

067 6732824

093 5083565

032 2477767

1237175660_2210_01.jpg.6542ecdf3035f47debea55edbe31b5b2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Дивлячись на малюнок, думаю, що краще було би пустити трубу на відстані ~0,5м від стіни (розвантаж платформа виставляється на потрібному місці на кронштейні), і не крутити коліна в обхід даху. Просто прямий комин без вигинів.

 

Ось, кронштейн та на ньому платформа:

attachment.php?attachmentid=457718&stc=1&d=1441025074

 

 

На рахунок димоходу.

 

Зв'яжіться зі мною (або напишіть свій в лічку).

Є питання по матеріалу, по діаметру, а це довго писати. =)

 

067 6732824

093 5083565

032 2477767

 

 

Потрібна гільга 120 радіус, жаростійка. Скільки така коштує і яку температуру витримує?

 

Хто знає скільки коштують роботи по гільзуванню ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
Производство в Кривом Роге. Склад готовой продукции в Кривом Роге и во Львове.

 

Труба Ø150 1мм - 541 грн.

 

Но наш конек, конечно, термоизолированная труба, т.к. одностенные трубы могут клепать кулибины в гаражах в любом практически городе. Правда там без гарантий, без качества и без соблюдения технологий. И даже материал, из которого сделана труба - это только слова. Знаю я как и из чего кулибины клепают тубы - главное моржа (берем подешевле, продаем как подороже). Но как это объяснить это каждому клиенту...

 

Доброго дня

Яка ціна буде труби утепленої 160мм внутрішній? Львів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

Яка ціна буде труби утепленої 160мм внутрішній? Львів

 

Добрий день.

 

Нагадаю, що утеплена (термоїзольована) труба може бути з товщиною внутрішньої труби 0,6мм, 0,8мм та 1мм.

Кожух (зовнішня труба) може бути з оцинковки (дешевший варіант) і з нержавійки.

 

Актуальні ціни на нержавійку в оцинковці:

 

1. Труба Ø160/220 н/оц 0,6мм - 540 грн.

2. Труба Ø160/220 н/оц 0,8мм - 715 грн.

3. Труба Ø160/220 н/оц 1мм - 828 грн.

 

Ціни на нержавійку в нержавійці:

 

1. Труба Ø160/220 н/н 0,6мм - 805 грн.

2. Труба Ø160/220 н/н 0,8мм - 976 грн.

3. Труба Ø160/220 н/н 1мм - 1093 грн.

 

Ще з новин таке:

Було придбане нове обладнання. Продукція зараз виготовляється за унікальною (єдиною в Україні) технологією лазерного різання та зварювання швів. Саме лазерна технологія дозволяє не перегрівати шов в місці зварювання, тим самим не змінювати кристалічну структуру і хімічний склад металу.

Це стосується як нержавіючої сталі, так і (що важливо) оцинковкі. Шов не плавиться і тому не перегрівається, відповідно і не ржавіє.

 

 

Дзвоніть до мене, відповім на будь які питання.

 

067 6732824

093 5083565

032 2477767

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...