Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металопрфіль куплю.

Роман 2

Рекомендовані повідомлення

Шукаю металопрофіль коричневого кольору (молочний шоколад) на забор. Висота профілю - 1,6 м., довжина - 60 м.п. ( загальна площа 96 м.кв.) + 81 м.п. висотою 1,85 м. (150 м.кв)

Придбаю частинами, тобіж, сьогодні першу, через два тижні другу.

 

Будьласка, в лічку конкретно: м.кв _____ГРН!!! , товщина профілю _____мм., виробник____, тел_____, звертатись до______,+ доставка ______, або, включено .

Також: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ______ століть після нашої ери. :)

 

Також буду вдячний форумчанам за підказку, куди можна самому звернутись за таким девайсом ;-)

Змінено користувачем Роман 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьласка, в лічку конкретно: м.кв 5,58 евро , товщина профілю 0,5 мм., висота волни 6 мм, виробник Прушински, тел 8-066-792-89-47, звертатись до Андрей, + доставка смотря куда, або, включено .

Також: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ 10 століть після нашої ери. :)

Змінено користувачем Ades
Неправильно указал цену
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьласка, в лічку конкретно: м.кв 5,58 евро , товщина профілю 0,5 мм., висота волни 6 мм, виробник Прушински, тел 8-066-792-89-47, звертатись до Андрей, + доставка смотря куда, або, включено .

Також: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ 10 століть після нашої ери. :)

 

Відносно ціни: приймаю пропозиції лише в грн. Таблицю множення "вранці було так а вже змінилось на так, а НБУ перемножує на так, бо влада каже,що завтра буде не так..." в школі і універі не вчили. ;)

 

П.С. Для тих хто шле в лічку: коментарі мені не потрібні. Читай перший пост.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відносно ціни: приймаю пропозиції лише в грн. Таблицю множення "вранці було так а вже змінилось на так, а НБУ перемножує на так, бо влада каже,що завтра буде не так..." в школі і універі не вчили. ;)

 

П.С. Для тих хто шле в лічку: коментарі мені не потрібні. Читай перший пост.

 

Поэтому и пишу в евро, так как если сейчас напишу в гривнах, а Вы решите купить во вторник, то цена в гривнах может изменится (она и после обеда может поменяться)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому и пишу в евро, так как если сейчас напишу в гривнах, а Вы решите купить во вторник, то цена в гривнах может изменится (она и после обеда может поменяться)

 

На території України розрахунки, згідно закону, проходять лише в національній валюті. Відслідковувати коли я попаду до Вас: до, чи, після обіду, не буду. Для мене Ви в Европі, тобіж, за-кордоном.

До-побачення.

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы ещё скажите, что участок и автомобиль Opel Vectra C покупали в гривнах, а доллары и евро в руках никогда не держали и в глаза не видели :lol:

 

P.S. В таком случае советую Вам поменять аватар на

a6086d8d23b7.jpg

:wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы ещё скажите, что участок и автомобиль Opel Vectra C покупали в гривнах, а доллары и евро в руках никогда не держали и в глаза не видели :lol:

 

P.S. В таком случае советую Вам поменять аватар на

a6086d8d23b7.jpg

:wink:

 

Смішно, але:

1. автомобіль брав в салоні (сподіваюсь Ви здогадались за які гроші )

2. ділянку отримав від діда у спадщину, а він за той самий плакат в колгоспі

3. Валюту бачив, тримав в руках, навіть багато маю.... ;), але вона моя і Вам віддавати бажання не маю.

4. Є пропозиції в гривнях.

5. До-побачення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю металопрофіль коричневого кольору (молочний шоколад) на забор. Висота профілю - 1,6 м., довжина - 60 м.п. ( загальна площа 96 м.кв.) + 81 м.п. висотою 1,85 м. (150 м.кв)

Придбаю частинами, тобіж, сьогодні першу, через два тижні другу.

 

Будьласка, в лічку конкретно: м.кв _____ГРН!!! , товщина профілю _____мм., виробник____, тел_____, звертатись до______,+ доставка ______, або, включено .

Також: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ______ століть після нашої ери. :)

 

Також буду вдячний форумчанам за підказку, куди можна самому звернутись за таким девайсом ;-)

 

Ответил в личку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смішно, але:

1. автомобіль брав в салоні (сподіваюсь Ви здогадались за які гроші )

2. ділянку отримав від діда у спадщину, а він за той самий плакат в колгоспі

3. Валюту бачив, тримав в руках, навіть багато маю.... ;), але вона моя і Вам віддавати бажання не маю.

4. Є пропозиції в гривнях.

5. До-побачення.

 

Я очень за Вас рад, и участок по наследству, и валюты багато. Только зачем она Вам если все расчёты происходят в национальной валюте. Зачем Вы её храните?? Это же европейские деньги, а Вы не в Европе!

P.S. Для справки Украины всё-таки является частью восточной Европы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю металопрофіль коричневого кольору (молочний шоколад) на забор. Висота профілю - 1,6 м., довжина - 60 м.п. ( загальна площа 96 м.кв.) + 81 м.п. висотою 1,85 м. (150 м.кв)

Придбаю частинами, тобіж, сьогодні першу, через два тижні другу.

 

Будьласка, в лічку конкретно: м.кв _____ГРН!!! , товщина профілю _____мм., виробник____, тел_____, звертатись до______,+ доставка ______, або, включено .

Також: ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ______ століть після нашої ери. :)

 

Також буду вдячний форумчанам за підказку, куди можна самому звернутись за таким девайсом ;-)

 

Ответил в личку :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, Роман!

 

Профнастил пр-ва Словакии (толщина металла 0,47мм) по 61 грн./кв.метр. Цвет 8017 (коричневый). Срок выполнения заказа - 3-4 рабочих дня. Есть компектующие (крепеж, покрывающие планки и т.д.). Предоплата 50% от стоимости заказа. Остальное - по факту доставки на объект. Доставка по Киеву - 100 грн., за Киев - по договоренности.

Звоните: 8 (066) 260-63-56 Татьяна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

м.кв 60 ГРН!!! , товщина профілю 0.5мм., виробник Россия

Срок выполнения 1 сутки! Доставка 100 грн киев, + 3 грн км, зп ределы города.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...