Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Промышленный пылесос порекомендуйте

Korni

Рекомендовані повідомлення

Всегда было интересно спросить у того кто юзает такой пылесос,какой толк от этого стряхивания ?:)

Это рекомендация производителя по определенным видам работ. толк есть, фильтр дольше забивается, дольше живет. Фильтр стоит денег. выгода... апосредованная экономия .

Пылесосы у меня разные... разницу замечаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда было интересно спросить у того кто юзает такой пылесос,какой толк от этого стряхивания ?:)

 

Я один раз штробил таким. Был Хилти 60ка, старая модель, дали попробовать. Тоже было интересно как оно работать, как и Вам:D.

Вкратце, штробишь и замечаешь что не тянет, на кнопку нажал, фильтр очистился - работаешь дальше. Дело реально 5секунд. Удобно, понравилось. В конце рабочего дня, в мешок высыпал мусор и все))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда было интересно спросить у того кто юзает такой пылесос,какой толк от этого стряхивания ?:)

С помощью форумчанина Dealer был куплен вот такой Метабо metabo-shop.com.ua/product_info.php/info/p2820_Metabo-ASR-35-L-ACP.html. Работает в паре со штроборезом в автоматическом режиме плюс убрать после себя. Звук вибротряса меня не волнует. Отличная штука, не замечаешь когда ёмкость наполняется. Единственный минус - в мой универсал со всеми инструментами уже не влазит :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда было интересно спросить у того кто юзает такой пылесос,какой толк от этого стряхивания ?:)

 

Юзаю такой уже больше года,поэтому могу ответить вполне объективно.

 

Как предыстория: долго изучал вопрос перед покупкой пылика ,приобрёл Бош ГАС-20 (обычный надёжный пылик с очисткой-продувкой по нажатию кнопки).Первые впечатления - класс,насколько комфортнее работать и т.д..Только очистка с кнопкой ота до одного места оказалась..но то таке..

 

Далее:через полгода-год возник вопрос быстрого засорения фильтра от мелкой бетонной и гипсовой пыли,надоели постоянные очистки при неполном баке.После экспериментов со всякими примочками-мешочками на патронный фильтр было принято решение приобрести дополнительный фильтр-циклон.Был проездом в Харькове,заехал к ребятам из "Дела Мастер",приобрёл циклон.

Первые впечатления - класс,насколько лучше с циклоном,чистить реже фильтр и т.д.. Только вместо одного аппарата приходилось тягать по объекту уже два..но то таке..

 

Далее: ещё через год заинтересовался пыликом с автоочисткой,решился на приобретение "Стармикс Айпульс"(акция по цене,доп.комплект фильтров в подарок,длинный эл.шнур 8м,шланг 5 м,приличный набор насадок,мощность 1600Вт и регулируется,автоочистка-встряхивание двумя фильтрами поочерёдно по мере засорения и т.д.).В общем, - всё сошлось,ннадабрать))

 

Короче,пользуюсь сейчас постоянно пылесосом с автоочисткой(шлифование стяжек,очистка стен от старой краски алмазной чашкой,мех.шлифовка шпаклёвок наждачными кругами) и о приобретении более навёрнутого пока не задумывался.Наверное потому,что бак заполняется пылью/мусором под завязку,и постоянные чистки фильтров не отвлекают от рабочего процесса.Даже больше скажу - я за год открывал крышку фильтров только один раз,и то из интереса,чтобы изучить как что устроено.

 

Небольшие минусы конечно есть: очень громко для пустой квартиры работает очистка; тяжеловатая бандура по сравнению с предыдущим пыликом; заявленный ресурс 800 моточасов,и скорее всего экономически невыгодно чинить в случае серьёзной поломки.

 

Подытожу: использую оба пылика.Малыш Бош гас-20 изредка для мелких работ типа ламинат/плинтус/повесить карнизы/просверлить чего по-чистому.А пылесос с автоочисткой идеален для хардовых работ - тяжёлой уборки,штробления,алмазной шлифовки и т.д..

 

П.с.: выше постом по ссылке Метабик один в один со Стармиксом, хотя отличий по характеристикам хватает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відправив свій старий пилесос від - "Дела мастер", на переробку.

Основна причина, це ще збільшити обєм фільтрації...

Буде все як на цьому відео -

, Хіба що старий візок з колесами залишу як було
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відправив свій старий пилесос від - "Дела мастер", на переробку.

Основна причина, це ще збільшити обєм фільтрації...

Буде все як на цьому відео -

, Хіба що старий візок з колесами залишу як було

 

Это реально полезная доработка, так как одного маленького фильтра очень не хватает. Но пылик сам по себе не маленький, а после этой доработки получается огромный монстряка :(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это реально полезная доработка, так как одного маленького фильтра очень не хватает. Но пылик сам по себе не маленький, а после этой доработки получается огромный монстряка :(.

 

я якраз зараз намагаюсь щось подібне зробити але трохи більший фільтр :)

 

 

attachment.php?attachmentid=640753&stc=1&d=1543080345

CAM05723_ed.thumb.jpg.61be568d34d84170b167ea9a61a339fd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но пылик сам по себе не маленький, а после этой доработки получается огромный монстряка

Для мене головне, щоб він і надалі заходив стоячи в сітроен берлінго...

Завтра вже його отримаю назад і заміряю висоту.

Я колись вже в цій темі писав, що хотів би бачити цей пилесос з більшою ємністью під циклон, хоч і доведется вкрасти простір баку. А також більшу площу фільтра.

Рік назад вже висилав на "рестайлінг", де була збільшене ємність для пилу яка йде від циклону, також поміняв двигун на байпасний з видувом і вмонтував пульт управління.

Зараз же цікаво подивитись на різницю в роботі, коли збільшится площа фільтра.

Висота не напрягає, все одно він не буде вищим за мене))

 

Добавлено через 2 минуты

я якраз зараз намагаюсь щось подібне зробити але трохи більший фільтр

Нічого собі -

трохи більший
Тут Ілон Маск ще пожаліє , що поспішив з теслою:)

А що це за фільтр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене головне, щоб він і надалі заходив стоячи в сітроен берлінго...

Завтра вже його отримаю назад і заміряю висоту.

Я колись вже в цій темі писав, що хотів би бачити цей пилесос з більшою ємністью під циклон, хоч і доведется вкрасти простір баку. А також більшу площу фільтра.

Рік назад вже висилав на "рестайлінг", де була збільшене ємність для пилу яка йде від циклону, також поміняв двигун на байпасний з видувом і вмонтував пульт управління.

Зараз же цікаво подивитись на різницю в роботі, коли збільшится площа фільтра.

Висота не напрягає, все одно він не буде вищим за мене))

 

 

Добавлено через 2 минуты

 

Нічого собі - Тут Ілон Маск ще пожаліє , що поспішив з теслою:)

А що це за фільтр?

 

фільтр від вантажівок , ці що привіз на пробу (штук 20) всі б/в , деякі фільтри є такі що можна ще один в одний вкласти. в цей вечір пробував після 21 включати цей пилосос і штоборіз, принаймі пилу небуло , та в багатоповерхівці трохи погана прикмета таке ввечері вмикати, там звукоізоляція стін ніяка.... в понеділок буду випрбовувати, також є вже підготовлений частина циклону з автодорожного конусу, може цього тижня буде час то все до купи зліпити. хочу ще щось придумати щоб була автоочистка типу вібрація струс, або як в фесттулу за рахунок вакууму і зворотньої тяги. деякі думки з цього приводу є, але покищо руки не дійшли до того.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відправив свій старий пилесос від - "Дела мастер", на переробку.

Так там тільки нижній бак від старої моделі лишається :shock:

 

Добавлено через 6 минут

хотів би бачити цей пилесос з більшою ємністью під циклон, хоч і доведется вкрасти простір баку.

То для гіпсового пилу потрібен більший бак від циклону. Для мене стара ціліндрічна ємність Д=110 краща за нову. Вистачало і легше було висипати, ніж із новій конічної ємності.

 

Добавлено через 4 минуты

хочу ще щось придумати
я думаю, що за потрачений час можна було б заробити на Дела Мастер. У мене було, що я намагався зробити мокроріз. Потратив час, гроші - не вийшло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там тільки нижній бак від старої моделі лишається :shock:

 

Добавлено через 6 минут

 

То для гіпсового пилу потрібен більший бак від циклону. Для мене стара ціліндрічна ємність Д=110 краща за нову. Вистачало і легше було висипати, ніж із новій конічної ємності.

 

 

Добавлено через 4 минуты

я думаю, що за потрачений час можна було б заробити на Дела Мастер. У мене було, що я намагався зробити мокроріз. Потратив час, гроші - не вийшло.

 

дела мастер немає очищення фільтру...

ті що мають автоочистку то десь від 15 тис грн... те що хотів би купити то Festool CTM 36 E AC HD але ціна десь 35 тис.... тим більше що це не мій профіль роботи ремонти.

 

а що не так пішло з мокрорізом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав після "рестайлінгу" пилесос... Дійсно - підріс:D

Висота до площадки під інструмент 1метр 10см -

IMG_20181125_124200.thumb.jpg.bed45e8a1aad050af29d6acd76d523b4.jpg

Жовтого кольору це - старий бак, а сірий це - новий, додатковий

З ванною, в якій тримаюю шланг і насадки взагалі - величезний.

50026769_.thumb.jpg.f4b3424b5f9f72998ee85a37c6a3c6d5.jpg

Думаю зняти з нього нижній візок, а використовувати під нього вже міцний візок, маю в наявності від систейнерів "макіти макрак"

1976667512_MAKITAMakPacTrolley.thumb.jpg.a9ca556704abdb4330b9000e24a4ab56.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сколько по деньгам затянул рестайлинг?

 

Приблизно 1400грн, разом з пересилкою туди/назад.

Пульт дистанційного вже в мене був+ залишив старий візок, інакше вийде ще дорожче.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизно 1400грн, разом з пересилкою туди/назад.

Пульт дистанційного вже в мене був+ залишив старий візок, інакше вийде ще дорожче.

 

А я він піде для штроблення стін під штроборіз? Ціна приваблива, і можливість ремонту є куди відправляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дела мастер немає очищення фільтру...

він не забивається :)

 

а що не так пішло з мокрорізом?
Не жорсткий

 

Добавлено через 3 минуты

Ціна приваблива, і можливість ремонту є куди відправляти.
То ціна переробки на нову модель. Попередня модель коштувала прибл. 8000 грн
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я він піде для штроблення стін під штроборіз? Ціна приваблива, і можливість ремонту є куди відправляти.

 

подойдет

я сам его гоняю в сантехнике....фильтр от волги.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче после мук выбора и бюджета выбрал вот такой вот Метабо))

 

IMG_20181205_162322_343_240.jpgi.gif

 

з характеристик нема автоочистки, написано що треба якусь кнопку нажати і тоді повітряним потоком очистить фільтр. також хороші відгуки що підключали штроборіз, очікуєм від тебе огляду :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з характеристик нема автоочистки, написано що треба якусь кнопку нажати і тоді повітряним потоком очистить фільтр. також хороші відгуки що підключали штроборіз, очікуєм від тебе огляду :)

 

Юра, хороші пилосмоки з автоочисткою від 15000 стартують. Кархер можно купити здається від 12000. А за цей я заплатив 6000. То бюджетний виріб, аж якихось видатних характеристик я не очікую:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юра, хороші пилосмоки з автоочисткою від 15000 стартують. Кархер можно купити здається від 12000. А за цей я заплатив 6000. То бюджетний виріб, аж якихось видатних характеристик я не очікую:D

 

:)

 

цікавить робота зі штроборізом і іншими роботами де багато пилу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю тему. Розміняв 4 десяток сторінок, але так і не знайшов відповідь на запитання: що ж купити для дому для сім'ї?

Треба стяжки перед плиткою почистити, потім після шліфування шпатлівки. Плюс для штроборіза.

В Епіку скидки від завтра обіцяли.

Придивився там до Спаркі. Він з поліестеровим фільтром йде на відміну від брата близнюка Ейнхеля.

На Бош просто не тягну фінансово. Та й для такої техніки треба мати постійну роботу для неї. Брати для разової роботи е варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил наконец-то себе декстера 1500, скажу что после пользования обычного пылесоса (который после 3х сантиметров забивался в хлам), этот небо и земля :)

А думал разницы не особо будет. Может кто знает где в Харькове мешков на него купить? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...