Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Ну не все измеряется деньгами.
Пока что это удел одиночек. Надоело прошибать стены лбом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопросы можно задавать в личном кабинете, так к слову.
я пробовал, относительно коефициентов, мороз с посылом на кодекс ГРМ, игнор постанов. я просто не потребляю тот газ и всё. за этот "газовый" год сжог 2м3. Благо зима тёплая и тепловые насосы работают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за этот "газовый" год сжог 2м3.
А за прошлый? По которому плату «за трубу» на этот выставят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тогда нормально. Главное, в ноль не уйти. Посчитают так, как будто улицу отапливал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот на это и расчет. Моя хата скраю. А если бы все задавали вопросы, то и отношение было бы другое. Вопросы можно задавать в личном кабинете, так к слову.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Не отрежут. На каком основании. У меня на руках есть бумага от них, что ничего не должен.

Кроме того подключение кооператив.

Отец пенсионер этим занимается, времени у него много.

 

Та писал я им, приходит тупая отписка и все, сума спора была (где то раньше писал) в районе до 15 грн, якобы за подогрев воды за июль, при том что на момент установки счетчика в сентябрской платежке долга не было. Суд такое к рассмотрению не примет :D. Посла их на юх оплатил только за фактически потребленное, на следующий месяц долг пропал, сейчас смотрел в кабинете там вообще за декабрь долг, а в пришедшей платежке нет. Кароче бардак там у них еще тот, поэтому забил и плачу по счетчику, и ложил я на их платежки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Кароче бардак там у них еще тот...

Высчитали потребление газа за прошлый год, помножили на коэффициенты, и до сотых - вывесили в транспортировке.

Они (видимо) считают, что у них - все в порядке.

За неделю я им четыре письма (из кабинета) написал ("как посчитано?") - молчание.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Высчитали потребление газа за прошлый год, помножили на коэффициенты, и до сотых - вывесили в транспортировке.

Они (видимо) считают, что у них - все в порядке.

За неделю я им четыре письма (из кабинета) написал ("как посчитано?") - молчание.

 

В договоре на поставку газа сказано, что величиной расчета является 1 м3. Возьмите договор и ткните им в нос мудакам, откуда взялись сотые и десятые?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите договор и ткните им в нос мудакам, откуда взялись сотые и десятые?
Из Кодекса ГРМ, где указано, что расчёты ведутся до сотых. У меня вообще впечатление, что сей мукамент НКРЭКУ писала под диктовку фирташгазов. Столько явного дерьма туда напихано.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ngtrading.com.ua/kodeks-gazorozpodil.pdf

 

Добавлено через 5 минут

Теперь к кодексу

III. Основні правила технічної експлуатації газорозподільної

системи

В этом разделе 6 глава

Там все про коэффициенты четко и понятно

Текста много.

 

6. Порядок визначення та компенсації фактичних втрат та

виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ

1. З урахуванням специфіки переміщення природного газу газорозподільною системою,

що пов’язана з умовною нормативною герметичністю газопроводів, з’єднувальних деталей,

арматури, компенсаторів, газового обладнання, інших приладів та обладання (тобто стан, за

якого можливий витік газу, що не може бути зафіксований органолептичним методом) та

витоками газу під час технічного огляду чи обслуговування, поточного ремонту, заміни

арматури, приладів, обладнання, устаткування, Оператор ГРМ укладає договір (договори) на

закупівлю природного газу для покриття об’ємів (обсягів) фактичних втрат та виробничотехнологічних витрат природного газу в ГРМ для забезпечення фізичного балансування ГРМ

та власної господарської діяльності.

2. Очікувані річні об’єми (обсяги) втрат та виробничо-технологічних витрат природного

газу в ГРМ розраховуються Оператором ГРМ відповідно до Методики визначення питомих

виробничо-технологічних втрат природного газу під час його транспортування

газорозподільними мережами та Методики визначення питомих виробничо-технологічних

витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами,

затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 30 травня 2003 року №

264, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 09 липня 2003 року за № 570/7891 та №

571/7892 відповідно (із змінами), а також Методики визначення питомих втрат природного

газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками в разі неприведення об’єму газу до

стандартних умов, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 21

жовтня 2003 року № 595, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2003 року

за № 1224/8545 (далі – Методики визначення питомих виробничо-технологічних

втрат/витрат природного газу).

{Абзац перший пункту 2 глави 6 розділу ІІІ із змінами, внесеними згідно з Постановою

Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та

комунальних послуг № 2845 від 26.11.2015}

Місячні очікувані об’єми (обсяги) втрат та виробничо-технологічних витрат природного

газу в ГРМ визначаються Оператором ГРМ, виходячи з потреб власної господарської

діяльності, зокрема для забезпечення місячного фізичного балансування ГРМ.

3. Для забезпечення обігових коштів на закупівлю необхідних об’ємів (обсягів)

природного газу для покриття втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу

Оператор ГРМ у встановленому законодавством порядку має звернутися до Регулятора

стосовно передбачення в тарифі на послуги з розподілу природного газу коштів для закупівлі

необхідних об’ємів (обсягів) природного газу для покриття втрат та виробничотехнологічних витрат природного газу.

Оператор ГРМ у порядку, встановленому Регулятором, зобов’язаний надавати

Регулятору звітні дані про фактичні втрати природного газу за підсумками відповідного

періоду.

4. Об’єм (обсяг) фактичних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу за

підсумками місяця та календарного року визначається Оператором ГРМ відповідно до глави

1 розділу ХІI цього Кодексу та розраховується як різниця між об’ємом (обсягом)

надходження природного газу, до ГРМ у відповідний період і об’ємом (обсягом) природного

газу який розподілений між підключеними до/через ГРМ споживачами та переданий в

суміжні ГРМ протягом зазначеного періоду.

Оператор ГРМ для забезпечення власної господарської діяльності (в тому числі для

фізичного балансування ГРМ, власних виробничо-технічних потреб та для покриття

фактичних втрат і виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ) закуповує

природний газ у власника природного газу (в тому числі ГДП, ВБГ, оптового продавця,

постачальника) на загальних підставах та ринкових умовах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот мне статья попалась, что за задержку оплаты транспортировки газа пеня за месяц до 100%, считай должен 100,плати теперь 200. Кто знает, это так или запугивание?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще говорят за просрочку оплаты транспортировку описывают недвижимость и продают с аукциона, бывшему владельцу выплачивают деньги на аренду комнаты сроком в 1 месяц.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кабинете цена на газ осталась та же и сверху еще накинули за транспортировку ? я может что то пропустил или "какая разница" :o
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив трохи порівняти січень 2019 і січень 2020 року з точку зору вартості газу в Україні і на хабі в Німеччині.

А то якось так виходить, що в світі газ став дешевше, а у нас...

І так:

січень 2019 -тариф 8,55 грн/куб з доставкою (або 7,62 без доставки)

січень 2020- тариф 6,9 грн/куб+0,93 (доставка Київська обл))=7,83 грн/куб

Маємо вартість газу 7,62 і 6,9 грн/куб. Тобто за рік вартість газу впала на 10%

 

А що ж на хабі Німеччини рік тому і зараз?Нижче наведу скріншоти з сайту хабу NCG

Рік тому газ коштував в середньому 22 євро за мегаватгодину

В січні 2020 його вартість складає в середньому 13 євро за мегаватгодину.

Тобто ціна на газ знизилась на 40%

 

10% і 40% Зате нам відрапортували, що газ дешевше ніж при попередниках...

381044195_2019.png.a399e0fb32e3d68834168ea5f8f70d6e.png

1122409938_2020.png.f3b10014baad535de4b581651f62e59b.png

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я міг забути.....мій косяк,вибачайте

Треба ж перевести в євро:lol:

В минулому році куб газу коштував 7,62/31,5=0,24 євро

зараз він коштує 6,9/27=0,255 євро...

 

Упс...виявляється газ навіть здорожчав...

Цікаво, Гончаруку аналітику робили перед тим, як підсовувати спіч про здешевлення?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, Гончаруку аналітику робили перед тим, як підсовувати спіч про здешевлення?
Обещали подешевение на 7% в гривне. В сравнении с прошлым сезоном. Так что с аналитикой всё пучком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс...виявляється газ навіть здорожчав...

Это именно то, о чем я не перестаю твердить...

При приведении к единому знаменателю (СКВ) - подорожало ВСЁ, и импорт и местное производство...:evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10% і 40% Зате нам відрапортували, що газ дешевше ніж при попередниках...

При "попередниках" нам рассказывали о "рынке газа", "рыночной цене на газ".

За что боролись, то и получили.

 

В теме об оплате труда в Украине Вы не плохо описали почему з/п и пенсия в стране не большие.

Так и здесь объясните, что установленные "папередниками" з/п Коболеву, его замам, наблюдательному совету,

миллионные премии некоторым сотрудникам Укртрансгаза (об этом в интернете не пишут)

нужно за счет чего-то выплачивать. Где деньги брать как не из высоких тарифов?!;)

 

А еще при "папередниках" нам обещали увеличить добычу собственного газа, а еще ...., а еще ....

 

В 2015 г. НКРЕКП приняла кодекс ГТС, согласно которого произошло разделение газа как товар,

и его транспортировку (доставку по магистральным и распределительным сетям к конечным потребителям).

Оплата транспорта авансируется.

Промышленные предприятия Украины так работают с мая 2019 г.

 

Хорошая статья, в которой лаконично и доходчиво описано:

Как платить за газ – новые правила грозят штрафом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При "попередниках" нам рассказывали о "рынке газа", "рыночной цене на газ".

За что боролись, то и получили.

 

В теме об оплате труда в Украине Вы не плохо описали почему з/п и пенсия в стране не большие.

Так и здесь объясните, что установленные "папередниками" з/п Коболеву, его замам, наблюдательному совету,

миллионные премии некоторым сотрудникам Укртрансгаза (об этом в интернете не пишут)

нужно за счет чего-то выплачивать. Где деньги брать как не из высоких тарифов?!;)

 

А еще при "папередниках" нам обещали увеличить добычу собственного газа, а еще ...., а еще ....

 

В 2015 г. НКРЕКП приняла кодекс ГТС, согласно которого произошло разделение газа как товар,

и его транспортировку (доставку по магистральным и распределительным сетям к конечным потребителям).

Оплата транспорта авансируется.

Промышленные предприятия Украины так работают с мая 2019 г.

 

Хорошая статья, в которой лаконично и доходчиво описано:

Как платить за газ – новые правила грозят штрафом.

 

я вже хвилюватись почав...3 дні ви не коментували мій пост про газ:D

 

Пост вище-це мій легкий тролінг на тему: "прийде нова влада, понизить грабіжницькі тарифи":

PS Зверніть увагу я не говорю, що нинішня ціна це погано чи добре, мою думку ви прекрасно знаєте, просто констатую факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже хвилюватись почав...3 дні ви не коментували мій пост про газ:D

 

Пост вище-це мій легкий тролінг на тему: "прийде нова влада, понизить грабіжницькі тарифи":

PS Зверніть увагу я не говорю, що нинішня ціна це погано чи добре, мою думку ви прекрасно знаєте, просто констатую факт

Лень было, выходные :D.

P.S. Я обратил внимание, что Вы описали не полную картину происходящего, поэтому дополнил ее!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При "попередниках" нам рассказывали о "рынке газа", "рыночной цене на газ".

Ну так теперь у нас рыночная цена на газ + рыночная цена на распределение. Все честно и прозрачно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все честно и прозрачно.

 

Честно и прозрачно -это пустая бутылка из под водки, взглядом употребившего. Остальное компромиссы :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...