Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як уникнути багету? Тріщини...

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

про лікбез - майстри не люблять коли замовник 'начитається інтирнетів і вчить їх робити'))

якщо читати і вникати в техкарти чужої роботи, коли йдеш до лікаря чи везеш авто в ремонт, чи кладеш паркет, то можна з глузду зійти. хочеться вірити, що люди, які роками займаються певного виду діяльністю, роблять це правильно.

 

якщо вникати у все на світі, не довіряючи майстрам, то рано чи пізно почнеш сам ремонтувати авто, класти паркет, пломбувати собі зуб чи крутити гіпсокартон. між іншим, одна хороша подружка саме так і робить. робить все це сама, своїми руками. перед тим 'начитається інтирнетів'. напевне, з цієї причини

Не учить

 

А контролировать

 

Вас спасет технадзор

 

Или самому читать тех карты

 

А там мимо прочего написано что потолок делается не на дюбель а на анкера

 

Чтобы потолок не упал при пожаре

 

И т д

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Новини.

 

Отже, на площі 120 м2 на даний момент є 11 тріщин на стелі. Їх відреставровано.

Зустрів сусіда знизу, який ще не робив ремонт. Він каже, що помітив на панелях перекриття тріщинки, яких не бачив раніше. Отже, однією з причин тріщин є певна усадка будинку. Яка й впливає на мій гіпсокартон на стелі. Будинок збудований рік тому.

 

Також помітив, що мої майстри взяли інше скловолокно. Те, яким вони працювали до того, дуже легко рветься, прямо в руках.

А нове дуже міцне - важко порвати.

 

На даний момент, старі тріщини не вилазять одразу, як це було зі старим волокном. Поки не вилізли після ремонту.

Навіть та найскладніша тріщина (на стику кімнати і кухні) поводиться спокійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новини.

 

Отже, на площі 120 м2 на даний момент є 11 тріщин на стелі. Їх відреставровано.

Зустрів сусіда знизу, який ще не робив ремонт. Він каже, що помітив на панелях перекриття тріщинки, яких не бачив раніше. Отже, однією з причин тріщин є певна усадка будинку. Яка й впливає на мій гіпсокартон на стелі. Будинок збудований рік тому.

 

Також помітив, що мої майстри взяли інше скловолокно. Те, яким вони працювали до того, дуже легко рветься, прямо в руках.

А нове дуже міцне - важко порвати.

 

На даний момент, старі тріщини не вилазять одразу, як це було зі старим волокном. Поки не вилізли після ремонту.

Навіть та найскладніша тріщина (на стику кімнати і кухні) поводиться спокійно.

 

Дай Бог чтоб было все хорошо. Но если напортачили с каркасом, а это видно и по вашим фото и по описанию, думаю более плотный стеклохолст это решение проблемы на очень короткий срок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20190131-182212.jpg

шо порадите робити з такими впадинками на межі плит?

зашпаклювати поверх пофарбованому? а потім шліфанути і ще раз перефарбувати все?

чи не варто? їх видно коли вночі світити ліхтариком вбік

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Пройшло 3 тижні. Нових тріщин не з’явилось. Відремонтовані тріщини поводяться стабільно (не тріщать).

 

Поруч будинку в спортзалі (будівля не нова) робили ремонт. Там теж багато мікротріщин на гіпсокартоні. Роблю висновок, що винні більше місцеві майстри, а не усадка.

 

Я зараз відключу опалення на декілька днів. Поганяю без опалення - чи будуть зміни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG-20190223-142441.jpg

 

Щодо багету. Не варто було його ліпити. Лише стало гірше. Тепер замість одної тріщини є дві - зверху і знизу багету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що робити з такими багетами?

3 варіанти:

 

 

  1. Заробити тріщини ще раз акрилом
  2. Зняти багети з тріщинами і поставити нові
  3. Повністю зняти багети в кімнатах, де немає шпалер і заліпити ще раз якіснішим скловолокном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що робити з такими багетами?

3 варіанти:

 

 

  1. Заробити тріщини ще раз акрилом
  2. Зняти багети з тріщинами і поставити нові
  3. Повністю зняти багети в кімнатах, де немає шпалер і заліпити ще раз якіснішим скловолокном.

 

Можно подробнее по пункту 3.

Где заделать стеклохолстом??? На стыке стена - потолок???

Вы не ошиблись? Может бумагой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, чим там обробляють стик. Я думав що скловолокном. У мене майстри скловолокном на кутах клеїли

 

 

IMG-20190226-115204.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, чим там обробляють стик. Я думав що скловолокном. У мене майстри скловолокном на кутах клеїли

 

 

IMG-20190226-115204.jpg

 

При сгибании стеклохолста под 90 градусов, он ломается и трещина не заделывается. Там просто нет стеклохолста он по шву разделился на две части. Простите но Вас обманули.

Внутренние углы заделываются только бумагой. Проведите сами эксперимент с стеклохолстом и убедитесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що помітили цей нюанс. Я спробую переробити всі стіни. Завтра вирішу. Це попандос на матеріал.

 

У мене є одна кімната шпалер з багетом. Якщо її переробити, вийде попандос 400 баксів на шпалери, клей, роботу майстра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, що помітили цей нюанс. Я спробую переробити всі стіни. Завтра вирішу. Це попандос на матеріал.

 

У мене є одна кімната шпалер з багетом. Якщо її переробити, вийде попандос 400 баксів на шпалери, клей, роботу майстра.

 

Не торопитесь. Тот кто создал тему, скидывал фото каркаса под ГКЛ. И там серьезные проблемы. У вас их может нет и трещин не будет. Но по стеклохолсту говорю уверенно, и мои слова тут подтвердят много маляров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не торопитесь. Тот кто создал тему, скидывал фото каркаса под ГКЛ. И там серьезные проблемы. У вас их может нет и трещин не будет. Но по стеклохолсту говорю уверенно, и мои слова тут подтвердят много маляров.

це ж моя тема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ж моя тема.

 

Точно. Я чет отвлекся на других.

Ну так у Вас там нет ничего в примыкании!

Сгибаете стеклохолст под угол 90 градусов. Проводите 1 раз шпателем и у вас в руках два кусочка. А там провели и не один раз.

Для внутренних углов используется бумага. Так что сумму оплаченную за стеклохолст в углы можете возвращать:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він каже, що помітив на панелях перекриття тріщинки, яких не бачив раніше. Отже, однією з причин тріщин є певна усадка будинку.

Какой абсурд .

Ето дижурная отговорка. Плоскость потолка не имеет жесткой привязки к плитам и если треснет плита то съиграют подвесы , никому неговорите пожалуйста об етом умозаключении.

Любой иженер конструктор сможет пояснить вам етот момент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Пройшло 3 тижні. Нових тріщин не з’явилось. Відремонтовані тріщини поводяться стабільно (не тріщать).

 

Поруч будинку в спортзалі (будівля не нова) робили ремонт. Там теж багато мікротріщин на гіпсокартоні. Роблю висновок, що винні більше місцеві майстри, а не усадка.

 

Я зараз відключу опалення на декілька днів. Поганяю без опалення - чи будуть зміни.

 

Пройшов ще місяць, нових тріщин немає, старі не проявились..

думаю, кажу майстрам перекатувати ще раз всю квартиру. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройшов ще місяць, нових тріщин немає, старі не проявились..

думаю, кажу майстрам перекатувати ще раз всю квартиру. :flag1:

 

О чем Вам неоднократно и говорили тут!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Тепер у мене нова проблема - полоси на стелі.

Перефарбовували разів 6. Полоси є і є.

Фарба - Елемент 2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем больше слоёв, тем больше полос.

Теперь только перешпаклёвывать и перекрашивать.

Да, и возьмите нормальную краску.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої майстри кажуть що здирати не вийде. Тепер вже по ремонті зі шпалерами пропонують пульверизатором фарбувати пару разів.

Щоб не було полос від валика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої майстри кажуть що здирати не вийде. Тепер вже по ремонті зі шпалерами пропонують пульверизатором фарбувати пару разів.

Щоб не було полос від валика

 

И все повторят по новой. Не смогут они пульвиком убрать полосы. На те перекаты что они оставили ляжет такой же толщины слой как и везде. Не пытайтесь обмануть технологию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який у мене варіант? Бо я вже у відчаї з тими майстрами

У мене шпалери наклеєні, багет.

 

Здирати фарбу майстри не хочуть. Кажуть що якщо зішліфувати фарбу, буде видно полоси полюбе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...