Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите разобратья с барбекю

Koss007

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте,подскажите пожалуйста решил сделать самостоятельно уличный барбекю из бетона с каменной крошкой,фото приложу вот ссылкаsearch?q=%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%8B+%D0%B8%D0%B7+%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0&espv=2&biw=1366&bih=623&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjsxa3Xs7rLAhUiIpoKHVRnB8gQsAQIHA#imgrc=AlOiDyDZVWPU5M%3A ,все разрисовал ,просчитал.И тут вот какая загвоздка,я думал что они применяют белый цемент для крошку разноцветного камня и какой то жаростойкий пластификатор для изготовления деталей барбекю,но в эпицентре мне вчера сказа продавец ,что температура которую выдерживает бетон на основе белого цемента 70 градусов,а жаростойкого пластификатора нет в природе.Так ли это ,перерыв вчера вечером интернет подсказки не нашел,рассчитываю на Вас Ув.форумчани,за помощь заранее спасибо

search?q=%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%8B+%D0%B8%D0%B7+%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0&espv=2&biw=1366&bih=623&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjsxa3Xs7rLAhUiIpoKHVRnB8gQsAQIHA#imgrc=AlOiDyDZVWPU5M%3A

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

белого цемента 70 градусов,а жаростойкого пластификатора
Вообще то есть жаростойкий цемент. www.mir-ognya.com.ua/node/1163
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,подскажите пожалуйста решил сделать самостоятельно уличный барбекю из бетона с каменной крошкой,фото приложу вот ссылкаsearch?q=%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%8B+%D0%B8%D0%B7+%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0&espv=2&biw=1366&bih=623&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjsxa3Xs7rLAhUiIpoKHVRnB8gQsAQIHA#imgrc=AlOiDyDZVWPU5M%3A ,все разрисовал ,просчитал.И тут вот какая загвоздка,я думал что они применяют белый цемент для крошку разноцветного камня и какой то жаростойкий пластификатор для изготовления деталей барбекю,но в эпицентре мне вчера сказа продавец ,что температура которую выдерживает бетон на основе белого цемента 70 градусов,а жаростойкого пластификатора нет в природе.Так ли это ,перерыв вчера вечером интернет подсказки не нашел,рассчитываю на Вас Ув.форумчани,за помощь заранее спасибо

search?q=%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%8B+%D0%B8%D0%B7+%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B0&espv=2&biw=1366&bih=623&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjsxa3Xs7rLAhUiIpoKHVRnB8gQsAQIHA#imgrc=AlOiDyDZVWPU5M%3A

скиньте фото на почту не могу посмотреть но то что вы хотите решаетса елементарно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще то есть жаростойкий цемент. www.mir-ognya.com.ua/node/1163

Спасибо,позвонил я дуда "мир огня" поговорил,мне ответили, что огнеупорный цемент будет выделять ядовитые газы про растопке и он только серого цвета,

вопрос правда ли про выделение ядовитых газов?

И бывает ли он белого цвета?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо,позвонил я дуда "мир огня" поговорил,мне ответили, что огнеупорный цемент будет выделять ядовитые газы про растопке и он только серого цвета

Склад цементів - оксиди титану, кальцію, алюмінію, кремнію, заліза та магнію у різних пропорціях. Вони не токсичні. Вітчизняні ГЦ можуть містити до 2% сірки, але хіба вона не вийде після першого ж пропалювання?

 

И бывает ли он белого цвета?

Буває, наприклад GORKAL-70, щоправда це просто цемент і без правильної пропорції наповнювача та фракції матимете проблеми. Для реальної роботи радив би готову цементну суміш від Morgan - теж вибрати білу. Можете ще використати ГЦ-60 з магнезитно-шамотним наповнювачем та оксиду титану 2-5% для відбілювання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

суміш від Morgan

Здравствуйте,позвонил по смеси Morgan,белых их не бывает,так сказал представитель.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,позвонил по смеси Morgan,белых их не бывает,так сказал представитель.

Він після застигання висвітлюється, але слід все-одно додати оксид титану. А ще це готова суміш, не треба чаклувати з пропорціями-армуваннями. Один мінус - негуманна ціна за кг готового виробу. За використання до 1000С - саме воно, а от на піролізному горінні - розсипається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він після застигання висвітлюється, але слід все-одно додати оксид титану. А ще це готова суміш, не треба чаклувати з пропорціями-армуваннями. Один мінус - негуманна ціна за кг готового виробу. За використання до 1000С - саме воно, а от на піролізному горінні - розсипаєть

А что если отлить из обычного белого цемента,а во внутрь приклеить или вставить вот такие негорючие панели vash-komyn.com.ua/g4328787-ogneu****ye-materialy-izolyatsiya/page_2#

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что если отлить из обычного белого цемента,а во внутрь приклеить или вставить вот такие негорючие панели vash-komyn.com.ua/g4328787-og...atsiya/page_2#

Типу базальту чи вермікуліту? Та вже простіше тоді шамоту чи клінкеру наліпити, щоб міцно, надійно та доступно:

attachment.php?attachmentid=498097&stc=1&d=1459233941

Я ж думав, оскільки питання стояло по бетону, що задача виглядає якось так:

attachment.php?attachmentid=498096&stc=1&d=1459233866

Чи так:

attachment.php?attachmentid=498098&stc=1&d=1459234100

У першому та двох наступних суттєва різниця: робоча поверхня першого вистилається шамотом (до речі, декоративний на фідері можна взяти), а от друге та третє - переосмислений дизайн барбекю з відступом від традиційних елементів цегли та глини. Але й тут можна спростити: для зони горіння поставити мінімалістичний піддон і палити вугіллям, а тоді решта елементів вилити з простого бетону.

Загалом, Ви б описали, як має виглядати Ваша задумка, чим палитимете, чи буде під накриттям та ін.

newjersey.jpg.ed7d7b472052e8ad950d21e5c5f41dad.jpg

edilkamin_minorca-1-.jpg.f79e6fb286f7aa1f87ec23762c881626.jpg

onetower.jpg.ad1cd82316c746d5bd7a9a7487139f12.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типу базальту чи вермікуліту? Та вже простіше тоді шамоту чи клінкеру наліпити, щоб міцно, надійно та доступно:

attachment.php?attachmentid=498097&stc=1&d=1459233941

Я ж думав, оскільки питання стояло по бетону, що задача виглядає якось так:

attachment.php?attachmentid=498096&stc=1&d=1459233866

Чи так:

attachment.php?attachmentid=498098&stc=1&d=1459234100

У першому та двох наступних суттєва різниця: робоча поверхня першого вистилається шамотом (до речі, декоративний на фідері можна взяти), а от друге та третє - переосмислений дизайн барбекю з відступом від традиційних елементів цегли та глини. Але й тут можна спростити: для зони горіння поставити мінімалістичний піддон і палити вугіллям, а тоді решта елементів вилити з простого бетону.

Загалом, Ви б описали, як має виглядати Ваша задумка, чим палитимете, чи буде під накриттям та ін.

Второй и третий как раз то что я хочу по дизайну,я когда писал первое сообщение вложил фото,но они по кокой-то причине не отображаются,не знаю как это исправить. Я попробую просто добавить ссылку на это барбекю.

elma-servis.uaprom.net/p2028370-kamin-barbekyu-modern.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
А где в Киеве посмотреть готовые барбекю из бетона? Интересно, в Украине делают похожие на выложенные картинки?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...