Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Облицювання відкритого барбекю річковим каменем. Як зробити якісно?

bratysko

Рекомендовані повідомлення

Вітання всім, хто завітав у дану тему.

Трохи історії ))) Рівно рік тому вимурував відкрите барбекю. Облицьовувати вирішив річковим плоским каменем (в нас називають "галька"). Клав камінь на клей см-11 та ЦП суміш (нижня частина). Для кольору швів додавав сажу.

Користувались барбекю пару раз потрошки :"": , бо топка ще не викладена повністю шамотом. Загалом перегріву не було.

Так от. Ще взимку почали поодинокі каміння випадати - я десь був до цього і готовий, бо той річковий камінь, він такий))) Але, за зиму відскочило десь 30шт + є такі які вже "на підході".

От власне і думаю, чим це все господарство підлатати. Хтось казав про термостійкий клей (думаю тут швидше мороз робить погоду), жаростійку затирку для швів. Інші рекомендують покривати лаком, щоб камінь не так тягнув вологу....

А що порекомендуєте Ви, як усунути дану проблемку?

IMG_20160324_150449.thumb.jpg.bb15d6ebcc519837dffbc30c6762998a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітання всім, хто завітав у дану тему.

Трохи історії ))) Рівно рік тому вимурував відкрите барбекю. Облицьовувати вирішив річковим плоским каменем (в нас називають "галька"). Клав камінь на клей см-11 та ЦП суміш (нижня частина). Для кольору швів додавав сажу.

Користувались барбекю пару раз потрошки :"": , бо топка ще не викладена повністю шамотом. Загалом перегріву не було.

Так от. Ще взимку почали поодинокі каміння випадати - я десь був до цього і готовий, бо той річковий камінь, він такий))) Але, за зиму відскочило десь 30шт + є такі які вже "на підході".

От власне і думаю, чим це все господарство підлатати. Хтось казав про термостійкий клей (думаю тут швидше мороз робить погоду), жаростійку затирку для швів. Інші рекомендують покривати лаком, щоб камінь не так тягнув вологу....

А що порекомендуєте Ви, як усунути дану проблемку?

 

От влаги все Ваши беды. Мороз и влага свое дело делают. Сделайте накрытие и уйдете от такой головной боли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще на етапі "проектування" дійшли висновку, коли тулити барбекю під спільний дах, то виходила дуже громіздка конструкція, якій зовсім не пасувало бути в межах двору. Якось незатишно виходило, тому зробив відкрите барбекю поряд з альтанкою.

IMG_20170315_150109.thumb.jpg.7cc2da514d92806206547441cf9e9ccf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...